bebeklere d vitamini???

Zeynep28 maras

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2009
2.508
19
merhaba bayanlar
18 günlük bebeğim var doktorumuz tetrazinc vitamin verdi
sağlık ocağından monovit d3 verdiklerini söyleyince ikisini bir kullan ozaman monovit bitince tetrazincten devam edersin o daha etkili dedi...
sizce iki damla ağır gelmezmi??????????????????

emosuum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2013
383
17
Aynı damlaysa niye ikisini bir arada verdi...

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3007 gün geçti.

roseanne

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2013
1.305
1.083
merhaba bayanlar
18 günlük bebeğim var doktorumuz tetrazinc vitamin verdi
sağlık ocağından monovit d3 verdiklerini söyleyince ikisini bir kullan ozaman monovit bitince tetrazincten devam edersin o daha etkili dedi...
sizce iki damla ağır gelmezmi??????????????????

Benim bebegim 7. Haftasinda monovit veriyorum 3 damla gunde. Bence digerini simdi kullanma monovit bitince devam edersin

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-01-2022

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 43 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin tırnakları parmak uçlarına ulaştı. Tırnakları küçük olsalarda hala düşük kas kontolleri sebebiyle bebekler kendilerini çizebilirler. Özellikle yataktan kalkarken posizyonunuzu yavaş ve özenli değiştirin. Düzenli yemek yiyerek kan şekerinizin çok düşük olmadığından emin olun. İyi havalandırılmış alanlarda bulunarak vücut ısınızın uygun kalmasını sağlayın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

demetsa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2013
263
21
Bencede tekini kullan buarada ihmal etmeyin ve bebeğinizi havalarda biraz düzelince hemen güneşlendirin güneş cam arkasindan filan olmuycak ama direk tenine degecek bebeğin kıyafetten yada koruyucu kremlerden bile gecmiyo cunku benim bebeğimin kaburgalarinda egrilme oldu d vitamini eksikligine bağlı simdi her gunesi gordugumde dısarı cikarip kollarini bacaklarini aciyorum gunese karsi

İmza

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3032 gün geçti.

demetsa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2013
263
21
En fazla 20 dakika guneslenmesi yetiyor yeterli d vitaminini almasi icin

İmza

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3032 gün geçti.

Zeynep28 maras

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2009
2.508
19
Bencede tekini kullan buarada ihmal etmeyin ve bebeğinizi havalarda biraz düzelince hemen güneşlendirin güneş cam arkasindan filan olmuycak ama direk tenine degecek bebeğin kıyafetten yada koruyucu kremlerden bile gecmiyo cunku benim bebeğimin kaburgalarinda egrilme oldu d vitamini eksikligine bağlı simdi her gunesi gordugumde dısarı cikarip kollarini bacaklarini aciyorum gunese karsi

İmza

Cok gecms olsun sana
Haklısın direk tene temas etmesi lazim ahh bi ciksa guness karabulutlardan goremiyoruz ki :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.