bebeklere d vitamini???

Zeynep28 maras

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2009
2.507
19
merhaba bayanlar
18 günlük bebeğim var doktorumuz tetrazinc vitamin verdi
sağlık ocağından monovit d3 verdiklerini söyleyince ikisini bir kullan ozaman monovit bitince tetrazincten devam edersin o daha etkili dedi...
sizce iki damla ağır gelmezmi??????????????????

merhaba bayanlar
18 günlük bebeğim var doktorumuz tetrazinc vitamin verdi
sağlık ocağından monovit d3 verdiklerini söyleyince ikisini bir kullan ozaman monovit bitince tetrazincten devam edersin o daha etkili dedi...
sizce iki damla ağır gelmezmi??????????????????

Benim bebegim 7. Haftasinda monovit veriyorum 3 damla gunde. Bence digerini simdi kullanma monovit bitince devam edersin

Bencede tekini kullan buarada ihmal etmeyin ve bebeğinizi havalarda biraz düzelince hemen güneşlendirin güneş cam arkasindan filan olmuycak ama direk tenine degecek bebeğin kıyafetten yada koruyucu kremlerden bile gecmiyo cunku benim bebeğimin kaburgalarinda egrilme oldu d vitamini eksikligine bağlı simdi her gunesi gordugumde dısarı cikarip kollarini bacaklarini aciyorum gunese karsi

İmza

Bencede tekini kullan buarada ihmal etmeyin ve bebeğinizi havalarda biraz düzelince hemen güneşlendirin güneş cam arkasindan filan olmuycak ama direk tenine degecek bebeğin kıyafetten yada koruyucu kremlerden bile gecmiyo cunku benim bebeğimin kaburgalarinda egrilme oldu d vitamini eksikligine bağlı simdi her gunesi gordugumde dısarı cikarip kollarini bacaklarini aciyorum gunese karsi

İmza

Cok gecms olsun sana
Haklısın direk tene temas etmesi lazim ahh bi ciksa guness karabulutlardan goremiyoruz ki :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X