Bebekte Gece bez değişimi

Külot yok galiba ama çok güzel ve temiz içerik. Aşşırı gooncuydum ben. Buna da bayıldım. Hatta ıslak mendil şampuanda da buna geçtim.
Deterjanda minies'ciyim ben zaten eczacibasi uretiyormus.

Islak mendili de agiz yuz silmek icin kullanmaya basladim ama bezden emin olamamistim, deneyeyim.
Sabah 6 da uyanırsa daha hic uyumaz bu kez zaten en gec 7 de uyanıyo

Siz cozum aradiginiza emin misiniz :) herkes cozum yazdikca oyle olmaz yaziyorsunuz sadece. Allah sabir versin o zaman ne diyeyim

Ben sleepyden, e bebegin bezine gectim, gerci artik 2 yasinda benim kizim. Sızdırma yapmiyor. Gece kaka yapmadiysa degistirmeyin

Deterjanda minies'ciyim ben zaten eczacibasi uretiyormus.

Islak mendili de agiz yuz silmek icin kullanmaya basladim ama bezden emin olamamistim, deneyeyim.

Siz cozum aradiginiza emin misiniz :) herkes cozum yazdikca oyle olmaz yaziyorsunuz sadece. Allah sabir versin o zaman ne diyeyim
Ya haklısınız saolsun kızlar cözüm üretiyor ama ben de napacagımı sasırdım ben de teke düsürmeyi düsündüm bir ara hatta burdan da post acmıstım o zaman da tek beslenme az bebek kücük diyen de cok oldu bilemedim simdi ben de napsam

Kızlar 5 aylık bebegim gece beslenme sonrası bezini değişiyorum mecburen cok dolu oluyor diye ama korkar oldum degistirmeye uyanıyor tekrar uykuya dalması baya uzuyor sizler nasıl yapıyorsunuz degisim olayını hızlıca degistirmeye calısıyorum ama nafile uykusu acılmaya yer arıyor😀
Ben geceleri prima bağlıyorum sızdırmıyor

Kızlar 5 aylık bebegim gece beslenme sonrası bezini değişiyorum mecburen cok dolu oluyor diye ama korkar oldum degistirmeye uyanıyor tekrar uykuya dalması baya uzuyor sizler nasıl yapıyorsunuz degisim olayını hızlıca degistirmeye calısıyorum ama nafile uykusu acılmaya yer arıyor😀
Gece beslenme sonrası degıl beslenme oncesı bezi degısıp besleyin.
Uykuya oyle daha kolay donmez mı?

Taşmazsa ben değişmedim 😅

12 13 kilo sanırım, 6 numara kullanıyorum. Uzun zamandır 6 kullanıyorum. Primaların bedenleri uzun gidiyor bizde.
Ya benim kızım 8 bucuk kilo 5 numara olur o zaman bize
Kesebilirse 😅 şart değil kolay da değil☺️
ya aslında teke düsürebilir miyim bilmiyorum cesaret edemiyorum acıkcası gercekten aclıktan mı acıktıgından mı iciyor ama ac olmasa mamayı bitirmezdi diye düsünüyorum iki kez besliyorum ben gece 11 bucuk ve 3 bucukta

Ya benim kızım 8 bucuk kilo 5 numara olur o zaman bize

ya aslında teke düsürebilir miyim bilmiyorum cesaret edemiyorum acıkcası gercekten aclıktan mı acıktıgından mı iciyor ama ac olmasa mamayı bitirmezdi diye düsünüyorum iki kez besliyorum ben gece 11 bucuk ve 3 bucukta
6 numaraya 9 10 kilo iken başlamışım ben siparişe baktım da şimdi. Denemek için 6 alın büyükse zaten ilerde kullanılır ona göre 5 alırsınız. Büyük olmazsa zaten ondan devam edersiniz

7.ayda tamamen mi kesiliyor
6.ayı dolunca bebek gece aclıktan degıl, çiş yaparken veya anne yanında mı dıye kontrole uyanır
Bazılarımız devam ediyoruz emzirmeye beslemeye fılan ama artık gecelerı beslenme zamanı degıl kesintisiz uyku zamanı
büyüme gelısme hormonları uyku ile saglanıyor bölünmesini istemiyor bünye.

Gece beslenmesini kesince cocugun ogrenme/kavraması da daha ıyı oluyor uyku bolunmeyınce

Gece pek değiştirmiyorum. Yatmadan önce değiştiririm. Uykudayken pek idrar yapmıyorlar zaten.

X