Bebek Beslenmesi Bebelac numune istemi acil...

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

defnebusra

kızlarıyla çok mutlu :))
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2009
235
1
kızlar siz bebelactan numuneyi nasıl istediniz bana bi anlatırsanız sevinirim fikirlerinizi bekliyorum :kahve::kahve::kahve::kahve:

ben istemiştim ama göndermediler bebelac sitesine üye olup iletişimden mail yollamıştım
kimse geri dönüş yapmadı numune filanda gelmedi

ya mail adresine tıklıyorum bi program çıkıyo ondan göndermeyi bilmiyorum onu anlatırsanız çok sevinicem

direkt danışma hattını ara canım xxxxxxxxxxxxxxxxxxx.ordan bebeğin bilgilerini soruyorlar.ve gönderiyorlar

Son düzenleyen: Moderatör:
canım hero baby ile milupanın sitesine de doldur.4.aydan sonra çok güzel paketler gönderiyorlar.4.ay geldiğinde danışma hattını arayıp kendini hatırlatırsın(adresime numune gelsin kısmını işaretlemeliymişiz):teytey:

çok sağol kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5cnm

ya cnm bana bugün milupadan geldi paket içinde çok az şey var ya neden öyle bn bi yerde okuduğumda çok şey vardı bndekinde çok az şey var

bana bebelactan baya bişey gelmişti mail atmıştım üye falan olmadım.herobaby de çok güzel bi paket yollamış oysa ben istememiştim.sadece baby stardan bez istemiştim mama numuneleride yolllamışlar..

X