bebiş tutundu mu tutunmadı mı bilmiyorum :s

Puxhu

Sen önce kendine bak
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2012
10.972
18.237
36
slm arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ve yeni evliyim henüz 4 aylık gecen ay ertesi gün hapı kullandım ve 4 gün sonra kanamam oldu ama normal adet kanamam gibiydi bu ay korunmadık ama bebeiş olmuyo 3 gün önce kahverengi lekenlemem oldu ama test sonucu negatifti. adet görmediğim ay hamile kalabilme ihtimalim var mı ?

adet görmediysen, yumurtlamamışsındır heralde mantıksal olarak.
yumurtlama olmadan da hamile kalınamaz diye düşünüyorum.

ama neden adet görmedin? hamile olabilir misin acaba? hamile olduğun için adet görmemiş olabilir misin? testini birkaç gün sonra tekrarla istersen

bende öyle düşünüyorum ama neden hala adet olmadım ilacın etkisi de olabilir. ama bebiş de istiyorum doktor 6 ay kadar kendılıgınızden deneyın sonra aşılama yöntemi uygulamak daha doğru olur dedi ama bilemiyorum

bende öyle düşünüyorum ama neden hala adet olmadım ilacın etkisi de olabilir. ama bebiş de istiyorum doktor 6 ay kadar kendılıgınızden deneyın sonra aşılama yöntemi uygulamak daha doğru olur dedi ama bilemiyorum

CANIM SEN KAÇ YAŞINDASIN
ve ne ilacı kullandın aşılama hemen olmaz diye biliyorum
önce çatlatma kullanılr yaşın kaç canım

22 yaşındayım ertesi gün hapı kullandım geçen ay fakat bu ay adet görmedim ya ayıptpr söylemesi 1 aydır hiç korunmuyoruz 3 gün önce lekelenmem oldu test yaptım negatif çıktı. acaba bi problem mi var. göğüslerim de şişlik var ve sızlıyor sadece midem bulanıyor ama istifra söz konusu değil. ne yapacağımı bilmiyorum :KK43:

X