Doğuma Hazırlık :::::::BeBiŞim heran gelebilirmiş dualarınızı bekliyorum :)

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin canım ( hepimizin )

benimde son gün için 30 agustos demişti doktor geçtiğim hafta çarşamba günü kontrole gittiğimde çatı muaynesi yaptı ve neredeyse 4 cm açılmam varmış banada heran doğum başlayabilir dedi üzerinden 1 hafta geçti ne sancı başladı ne suyum filan geldi öylece bekliyoruz yarın tekrar kontrole gidicem hemen hemen aynı durumdayız canım

canım 2 gündür bişi yok diye tedirgin oluyodum ama senin yazını okuyunca rahatladım :) hakkatten aynı durumdayız 30 ağustos evlilik yıldönümümüz galiba bekliycek bebişim hihoyyyt hayırlısı bakalım inşaallah hepimiz sağlıklıca kurtuluruz bebişlerimize kavuşuruz sende durumundan haberdar et sezencim merak ederim çok sağol tatlıma.s.:1hug:

Allah bir avazda kurtarsın canım inş.

Bende bugün doktora gittim, 2 gündür düzenli olmayan sancılarım da vardı, çatı muayenesi de yapalım yine dedi dr.um, malesef hiç açılma yokmuş :KK43:(

2 eylül son, eğer o zamana kadar açılmam olmazsa sezeryana alacakmış :KK43:((

ben hiç istemiyorum sezeryan, bu 1 hafta içinde doğan inşallah minik meleğim

aynen canım bende hiç sezeryan taraftarı değilim dr.m gayet kolay doğum yaparsın ama her anne adayının sezeryana hazırlıklı olması lazım dedi hiç üzülme hayırlısı olsun hangi doğum bebişine ve sana zarar vermiycekse o olur inşaallah:Saruboceq: hayırlı doğumlar hepimize inşaallahopuyorumnanaktan:1hug:

Allah yardimcin olsun hayirla saglikla kolaylikla dogum yapip kucagina alirsin insallah...Bendede 3 santim aciklik var sancilarda var ama baslangiç yok sezen gibi.....Yarin benimde randevum var hayirlisi artik...Hepimiz gun degil artik saat sayiyoruz herhalde...:emir_bebek: :emir_bebek:

Rabbim yardımcımız olsun canım sende habersiz bırakma bizleri hayırlısı ile kurtuluruz inşaallahopuyorumnanaktan:1hug:

arkadaslar benimde son tarihim 3 eylül ama benim ikinci bebeğim olduğu için çatı muaynesi yapmadı ilk kızımı normal doğurmuştum ALLAH hepimizi kurtarsın bu mübarek ayda inşlh.arkadasım senide rabbim bir nefeste kurtarsın.

amin cümlemizi inşaallah canım çok sağolopuyorumnanaktan:1hug:

çok kolay bir doğum yapar, bebeğini sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım. darısı bizlerin başına. Allah yardımcın olsun, sevgiler...:nazar:

Rabbim yardımcımız olsun canım sende habersiz bırakma bizleri hayırlısı ile kurtuluruz inşaallahopuyorumnanaktan:1hug:

Sagol canim..ben bugun kontrole ve NTS için gittim..hala aciklik ayni..Bebegin kafasi hissediliyor muayenede dedi ama tik yok hala... Ustelikte sancim var benim...ben gecen ay kasilmalar dursun diye igne olmustum sanirim o yuzden bir turlu baslamiyor dogum da..

Bu arada Sezen dunden beri girmemis foruma herhalde hepimizi sollayip doguma gitti...:CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv:

Birde de gecen gun burda rahimin yumasayip kolay acilmasi için zeytinyagi surmeyi oneren msj bulmustum ama simdi bulamiyorum..Nasil uygulan iyor acaba bilen varmi?

Son düzenleme:
Sagol canim..ben bugun kontrole ve NTS için gittim..hala aciklik ayni..Bebegin kafasi hissediliyor muayenede dedi ama tik yok hala... Ustelikte sancim var benim...ben gecen ay kasilmalar dursun diye igne olmustum sanirim o yuzden bir turlu baslamiyor dogum da..

Bu arada Sezen dunden beri girmemis foruma herhalde hepimizi sollayip doguma gitti...:CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv:

Birde de gecen gun burda rahimin yumasayip kolay acilmasi için zeytinyagi surmeyi oneren msj bulmustum ama simdi bulamiyorum..Nasil uygulan iyor acaba bilen varmi?

hayırlısı olsun canım benim inşaallah en kısa sürede kavuşuruz bebişlerimize nazlanıyolar galiba hihoyyyt ama vakti zamanı gelince istesekde durmazlar ama sabırsızlanıyo işte insan:emir_bebek: sezeninde hayırlı haberlerini bekliyoruz:1hug: zeytinyağın ben okumamıştım bilen varsa aydınlatırsa sevinirizopuyorumnanaktan

Arkadaslar ben ayin 31 inde dogum yaptim bu aksam eve ciktik hastaneden... yerimseniben yerimseniben Darisi basiniza insallah..Allah kolalik versin hepinize...:1hug: :1hug:

ben ayin 31 inde dogum yaptim bu aksam eve ciktik hastaneden... Darisi basiniza insallah..Allah kolalik versin hepinize...

Allah analı babalı büyütsün canım,

darısı benim başma, valla kıskanıyorum sizi böyle doğum haberleri aldıkça,

ben 40+2 oldum bugün hala tık yok :KK43:(((

Arkadaşlar dün kontrole gittim dr çatı muayenesi yaptı muayeneden önce eylül 5 gibi doğum olur demişti muayeneden sonra aaa okadar beklemez heran sancılanabilirsin dedi acayip heyecanlandım 1 parmak falan açılma varmış şimdilik çok iyi sancıların 2 saatte bir olmaya başlayınca hastaneye gel hemen dedi:CüvCüv: gece boyu bekledim sancım var ama öyle düzenli aralıklı değil bekliyoruz bakalım dualarınızı eksik etmeyin olur mu Rabbim hepimizi hayırlısı ile kurtarır inşaallah:Saruboceq: ecrin ime kavuşmama çok az kaldı inşaallah Allah ım isteyen ve kıymetini bilebilicek herkese nasip etsin bu mutluluğu:1hug:

cnm şimdiden rabbim yardımcın olsunnn allahım sana bebegine bol saglık versin biavazda dogurursun inş darısı bizlere opuyorumnanaktan:nazar:

Allah analı babalı büyütsün canım,

darısı benim başma, valla kıskanıyorum sizi böyle doğum haberleri aldıkça,

ben 40+2 oldum bugün hala tık yok :KK43:(((

Canim olsun zaten 2 hafta once 2 hafta sonra olmasi normal..Yerini cok sevmis seninki niyeti yok cikmaya...a.s a.s
Benimkinede oyle diyordum sabah kalkinca baktim sancim var oglenden sonra esime gidelim bir NTS ye dedim içim rahat etmedi ee çantayida alalimda ne olur ne olmaz dedik...Saat 14 gibi hastaneye gittik 17.47 de kizim dogdu..Hiç canini SIKma sadece yat dinlen...Enerjini topla lazim olacak...Herhalde normalde dogum yapacaksin bekledigine gore..Allahim yardim etsin insallah bir avazda kurtarir hayirlisiyla saglikla melegini kucagina alirsin...Ben o sanci aralarimda bebek isteyenlerede dogum yapacak olan sizlerede dua ettim..Sende unutma..... yerimseniben yerimseniben

Canim olsun zaten 2 hafta once 2 hafta sonra olmasi normal..Yerini cok sevmis seninki niyeti yok cikmaya...a.s a.s
Benimkinede oyle diyordum sabah kalkinca baktim sancim var oglenden sonra esime gidelim bir NTS ye dedim içim rahat etmedi ee çantayida alalimda ne olur ne olmaz dedik...Saat 14 gibi hastaneye gittik 17.47 de kizim dogdu..Hiç canini SIKma sadece yat dinlen...Enerjini topla lazim olacak...Herhalde normalde dogum yapacaksin bekledigine gore..Allahim yardim etsin insallah bir avazda kurtarir hayirlisiyla saglikla melegini kucagina alirsin...Ben o sanci aralarimda bebek isteyenlerede dogum yapacak olan sizlerede dua ettim..Sende unutma..... yerimseniben yerimseniben

normal istiyorum canım, onun için bu kadar beklememiz,

zaten sürekli yatmaya çalışıyorum, geceleride eşimle birlikte yürüyoruz biraz,

valla artık akışına bıraktım, düşünmicem,

inşallah bende senin gibi olurum canım,

Rabbim her isteyene tattırsın bu duyguyu

X