bebişimi hissetmiyorum

Kizlar Ben 19+6 Da Doktoruma Gititğimde Hareketleri Nezaman Hissetmeliyim Diye Sordum Senin Ikl Hamileliğin Olduğu Için 22- 24 . Haftalarda Hissetmeye Başlarsin Dedi Daha Erken Dedi Ama Ben Ara Sira Bir şeyler Hissediyorum Dedim Olabilir Ama Daha Erken Dedi

Arkadaslar Ben Baya Erken Hissettim Ozaman Benimki Baya Hareketli Once Bagirsak Hareketleri Sandim Ama Artik Ama Artik Ayirt Edebiliyorum.bayabi Dokunup Gidiyo Findigim

ya anlamıyom bu eski konular niye sürekli önümüze geliyo,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

bende 16. haftada hissetmeye başladım her geçen gün hareketleri dahada kuvvetli oluyor oğlumun sanırım hareketli bi bebek olucak ama müthiş bi duygu...

lütfen bana yardim edin bisey sorcam ben 30 hamileyim ve belimdecok agri var bide kasiklarimda ve assagida oynuyor sol tarafim dacok agriyor carsamba dok var ama merak ediyom bilginiz varmi nomalmi bu bide cok capintim oluyor lütfen bana cevap verin allah evlatlarinizi kucaginiza almaya nasip etsin 30 hafatlaik hamileyim tskrl

bildiğim kadarıyla bunların olması normal ama en doğrusunu dr.söyleyecektir fazla kafana takma,ayakta çok kalınca benimde belimde ağrı oluyor bide ayaklarını sıcak tut üşütme Allah gönlümüze göre versin hepimizin...

Valla kizlar bu siralar elim hep karnimda ne zaman vurucak diye bugun bekledim bekledim tik yok sonunda sinirlendim aman annecim ya sende amma tembelsin dedim kapattim karnimi sonra bir uzuldum sirf hevesim yuzunden bebisime sitem ettim sonra tabi bin turlu ozurdiledim bebegimden.Ne aptalim ve ne sabirsizim yaaaaaaaaaaaa

Valla kizlar bu siralar elim hep karnimda ne zaman vurucak diye bugun bekledim bekledim tik yok sonunda sinirlendim aman annecim ya sende amma tembelsin dedim kapattim karnimi sonra bir uzuldum sirf hevesim yuzunden bebisime sitem ettim sonra tabi bin turlu ozurdiledim bebegimden.Ne aptalim ve ne sabirsizim yaaaaaaaaaaaa

öyle deme annesi hepimiz aynı şeyleri hissettik rahat olun yaaa..son haftalara girdiğinizdee ne olur tekmeleme canım acıyor artık demeye başlayacaksınız bebeklerize emin olunnn.test edildi onaylandı:eek:

aslında bebekler içerde hareket ediyo ama anneler hissetmezmiş.5.aydan sora artık hissedersiniz.hiç meraklanmayın yeri daralıyo galiba bebekkklerin .. :).umarım bu ay hamile kalırım lütfen banada duaa edin hanımlar

slm.bende 16 haftalık hamileyim.ama çok az kelebek kanat çırpar gibi bişeyler hissediyordum.onu da 3 gündür hissetmiyorum.normaldir umarım.arkadaşlarında dediği gibi 20 haftadan sonra hissedilirmiş

slm.bende 16 haftalık hamileyim.ama çok az kelebek kanat çırpar gibi bişeyler hissediyordum.onu da 3 gündür hissetmiyorum.normaldir umarım.arkadaşlarında dediği gibi 20 haftadan sonra hissedilirmiş

normal canım o kanatlarını yerım ben onların ,bende 28 haftalık oldum senın gıbı erken hıssettım bebegımı sımdı kucuk hanımın oynaması bıtsın dıye beklıyorum oyle yatıyorum :dance:

normal canım o kanatlarını yerım ben onların ,bende 28 haftalık oldum senın gıbı erken hıssettım bebegımı sımdı kucuk hanımın oynaması bıtsın dıye beklıyorum oyle yatıyorum :dance:

Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inş.bebeğimin hareketlerini net hissdeceğim anı merak ediyorum

15 haftada hıssedebılır ama 2 bebege hamıle olanlar
ılk gebelıkte kesın olarak anlamak 20 veya 21 haftalarda oluyo korkmana gerek yok bende 19 haftada hıssetmıstım ondan oncede hıssder gıbıydım ama herkesın bır olcak dıye de bısey yok

Kanat cirpmasi bende 3. cu ayda basladi ama yetmiyo yani elledigim zaman karnimi hissetmek istiyorum dondugunu,elini kolunu bacagini her yerini hissetmek istiyorum.Bu sabirsiz halim ne olucak bilmem.Bu arada o kanat cirpmalarida kesildi umarim sorun yoktur.Ay su 10 gun gecsede bebegimin cinsiyetini ogrensem saglik durumunu ogrensemde rahatlasamm.

ARANIZA İLK KEZ KATILMANIN HEYECANIYLA HEPİNİZE TEKRAR MERHABA!! BİLİYOR MUSUNUZ BENDE ÇOK MUTLUYUM İLK BEBEĞİMİN ARAMIZA KATILACAĞI GÜNÜ İPLE ÇEKİYORUM AMA DAHA ÇOK VAR DAHA 8 HAFTALIK !! ÖZELLİKLE YAPMAM GEREKEN BİRŞEYLER VAR MI ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM ... SEVGİLER a.s.

Arkadaşlar ben de hissetmiyorum. İstemiyerek telaşlanıyorum. 21+6
haftalık oldu ama yok net bir hareket. Bunu kafaya çok taktım sanırım rüyamda hissettim hareketlerini Allah'ıma binlerce şükürler olsun diyordum. Çok hareket etti, kordon boynuna falan dolanmasın derken uyandım meğerse rüyaymış.

arkadaşlar ben 6.5 aylık hamileyim ve hala emin değiliim bebek hareketimi değilmi diye saanki bağırsak haretiymiş gibi kısacası tam olarak bebeğimin hareketini hissetmiyorum

Benim daha çok var bebeğimin hareketlerini hissetmeye o zaman.
Ama o heyecanı yaşamak çok istiyorum..
Sen rahat ol canım zamanını bekleyelim hep birlikte
:içelim:

X