Bebişleriniz kaçıncı haftada kaç kilo?

ay masllah bende ikiz istemiştim ama kısmet degilmiş bidahaki sefere artık :) acaba diyorum benmi yanlıs anladım benmi bebegim 450 degilde 150 mi cnkü doktor kilosu cok derdi hersey gayet normal dedi sanırım ben yanlıs anladım yaw :)

37 artı 4 ....3 kilo 100 gram
ya bu arda duzensiz sancılarım var olan oluyormu bu normalmı rahimimde 1 cantim acılmıs bılgısı olan

cnm rahim agzı acılması tehlikeli bildigim kadarıyla dogumunada var yane daha bi doktoruna danıs istersen

kızlar ben 23+0 haftalık hamişim ama
bebişim minik kızım benim 375 kg boyu 21 cm normal mi bu.
ben 1 yada 2 kilo almışım

26+5 de 1.035 gr. 35 cm dik.

dün dr. gittik.. ve..

31+1 de 2.143 gr. 44 cm olmuş.. maşallah oğluşumaa... :)

Hepınıze merhaba
topıĞı henÜz yenı keŞfettım....bende oĞluŞum kılosu normal mı dıye araŞtırırken burayı buldum.

16+3 16 cm ve 152 gr dı oĞluŞum.

kızlar ben 23+0 haftalık hamişim ama
bebişim minik kızım benim 375 kg boyu 21 cm normal mi bu.
ben 1 yada 2 kilo almışım

sende çok az almışın sanki yaw nasıll 2 kilo hemde 23 haftalılsın dr bişey demedimi sanki bebeşinde ufak gibi haftasına göre benimkide 24+5 kilosu 755gr boyu 33 cm ama bende çok kilo aldım nerdeyse 10 kiloyu geçtim.

canım doğru söylüyorsun ama benim bulundugum ilçede bu kadar ilgileniyor.doktor bulduguma şükrediyorum.kendi kendimi idare edyorum.23 haftalık 2 kilo almam normal değilmiş evet ama yapıcak bişi yok bebişim iyimiş.üzüle üzüle hal kalmadı yanlızım burda kolay değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…