El Sanatları Beceremiyorum ben

Yuhanna

♥ Shimmer Gold ♥
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2007
739
2
Kızlar amma süper takılar yapmışsınız maşallah,ben kesinlikle yapamam sanırım aslında çok meraklıyım ama yaptıklarım anca bu kadar işte...sizinkilerin yanında ne gülünç kalıo :Roflol: tatlicadiarzu

goruntu617nl6.jpg

Becerebilmek çok isterim ama sabrım yetmio dayanamıyorum kalbim sıkışıo valla

birincisi yaptıkların çok güzel.ikinciside herkes ilk yaptığında senin düşündüğün gibi düşünüyor, ama zamanla ilerletiryorsun. insanın kendini geliştirmesi önemli bunun içinde çok takı örneği görmek lazım.dergiler,kitaplar karıştır.boncukçuları dolaş.kursa gitmiyorsan kendi kendinin öğretmeni olmasın.gazetelerde,dergilerde gördüğün modelleri kes bir dosya yap kendine.internetten araştır çok güzel modeller oluyor.kolay gelsin canım.yaptıklarını buraya koymayı unutma.

kendine haksızlık etme bence ne güzel yapmışın işte.. başlangıcı böyle oluyor zaten.. mühim olan bunları yaparken keyif alman...istersen dahasınıda yapabilirsin..orda varmı bilmiyorum ama bazı boncuk satan dükkanlarda boncuğunu ordan alman suretiyle yapımınıda öğretiyorlar ücretsiz..ben o şekilde biraz öğrenmiştim...

Kızlar amma süper takılar yapmışsınız maşallah,ben kesinlikle yapamam sanırım aslında çok meraklıyım ama yaptıklarım anca bu kadar işte...sizinkilerin yanında ne gülünç kalıo :Roflol: tatlicadiarzu

goruntu617nl6.jpg

şu sağ köşedeki maviyidemi sen yaptınsırnaşık şey

Saolun kızlar yaa bunları yapmak o kadar basit ki sadece boncuk alıp misinaya diziyorum o kadar :)

canım gülünç demişsinde neden öyle düşündün?bu yaptıklarının benzerini parayla pazardan vb. alanlar var..yada hiç yapamayan var..sen bi yerden başlamışın devamı gelir..yeterki iste..

bence başlangıç için güzel olmuş..:KK9:
şimdi profesyonel olmuşsundur kesin...:KK34:

gülünç demişsiniz bence hiç de gülünç değil

merakınız varsa böyle şeylere geliştirebilirsiniz :KK49:

Bu konuyu seneler önce açmıştım,o zaman çok ilgim vardı ama pek bilgim yoktu,yapamam zannediyordum,sonra bu ilgim ve isteğim sayesinde kendimi acaip geliştirdim,artık netten takı malzemeleri aparatları,doğal taşlar vs alıyorum,farklı şehirlerde takı malzemeleri satan toptancıları dolaşıyorum takı dergileri alıyorum ve şu anda neler yapıyorum bazen kendim bile inanamıyorum,buraya güzel şeyler yazan bütün bayanlara çoook teşekkür ediyorumm :KK49:

X