Makyaj Ürünleri Bedava Makyaj ürünleri (Numune)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ne diyim cnm :KK43: şaşırdım -------kızlar bende avon yüz güzeli yarışmasına katılmak istiyorum eşimden izin çıkarsa ama açılmıyo katıla tıklıyorum ama yok açılmıyor yahuuu

Avon Yüz Güzeli ödülleri

Avon Güzellik Paketi

1. Ultra Color Rich Mega Impact Ruj
ÇARPICI PARLAKLIK! BELİRGİN DUDAKLAR!
Dudaklarda belirgin bir görünüm yaratan ruj, renk çeşitleriyle dudaklara derinlik ve canlılık katar. Kromopixel teknolojisi renklerin gerçek tonlarını daha belirginleştirir ve her rengin daha zengin ve etkileyici görünmesini sağlar. 8 farklı seçeneği ile dudaklarınızda farklı görünümler elde edebilirsiniz.

2. Açılıp Kapanabilen Göz Kalemi
ELMAS IŞILTISINDAKİ RENKLER İLE GÖZ ALICI BAKIŞLAR!
Göz çevrenizde kullanacağınız pırıtılı dokunuşlar gözlerinizin daha parlak ve büyük görünmesini sağlar. Uzun süre kalıcı göz kalemi bulaşmadan kolayca sürülür, pırıltılarıyla gözlerinizde gün boyu etkileyici bakışlar yaratır!

3. True Colour Dörtlü Göz Farı
GÖZ HATLARINIZI BELİRGİNLEŞTİRİN, RENKLENDİRİN VE GÖLGELENDİRİN...
Ultra yumuşak, sıkıştırılmış göz farları uzun süre kalıcı renk dokunuşları yaratır. Birbiriyle uyumlu dört renk seçeneği ile dilediğiniz renk harmanını oluşturabilirsiniz. Yumuşak uçlu aplikatörü ve aynası bulunmaktadır.

4.SuperExtend Maskara
KİRPİKLERİNİZDE GÖZ ALICI UZUNLUK!
Mikro incelikte esnek fiberlerden oluşan fırçası sayesinde kirpiklerinizde göz alıcı uzunlukta bir görünüm sağlar!

5. Far Away Dreams EDP
HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİN!
Tropik meyveler ve çiçeksi ferah kokuların, amber ve ılık sandal ağacı ile eşşiz karışımı...

6. Skin So Soft Signature Silk Yenileyici Vücut Losyonu
CİLDİNİZİ SARAN İPEKSİ YUMUŞAKLIK
İpeksi dokusuyla cildi sarar. Cildin tüm gün nemli hissetmesini sağlar. 7. Skin So Soft Signature Silk Kremsi Duş Jeli
CİLDİNİZİ SARAN İPEKSİ YUMUŞAKLIK
Cilde anında ne kazandırır. Cilt bakımlı ve yumuşacık hisseder.

8GB kapasite ile 2000 şarkı, 8 saat video. Dahili FM radyo, LivePause özelliği ile radyoyu durdurabilme ve 15 dakikaya kadar geri alabilme. Dahili video kamera, dahili hoparlör ve ses kaydedebilmek için mikrofon. VoiceOver özelliği ile sizinle konuşabilir. Genius özelliği ile kişisel DJ'iniz. Dahili pedometresi ile en melodik fitness cihazı. 2,2” ekran, 6,2 mm inceliğinde, 36 gr hafifliğinde. 24 saate kadar ses, 5 saate kadar video pil ömrü. 7 farklı renk (Gümüş, siyah, mor, mavi, yeşil, turuncu, pembe).

kızlar cosmoturk açıklandı ben kazanamadım :KK43:

işte kazananlar ;

1. AYŞE ÜLKÜ BARAN - GAZİEMİR / İZMİR
2. BERRİN SUMAK - İSKENDERUN
3. BURCU AKBULUT - ERBAA / TOKAT
4. BÜSRA YILMAZ / ŞIRNAK
5. CEMİLE ŞIK - AYVACIK / ÇANAKKALE
6. DENİZ OLTU - KÜÇÜKÇEKMECE / İSTANBUL
7. EBRU ÖRGÜT - K ÇEKMECE / İSTANBUL
8. EKREM ŞAHBENLİ - TOKAT
9. EMİR KORMAN - ZONGULDAK
10. GÜLÜMSER TURAN - GAZİOSMANPAŞA / İSTANBUL
11. GÜNSELİ TOPAN - ETİLER / İSTANBUL
12. GÜROL KÖKSOY - MERKEZ / AYDIN
13. HATİCE TUNCA - SİVAS
14. IŞIK GÜNEŞLİ - MAMAK / ANKARA
15. İDİL SÖNMEZ - MERSİN
16. İŞARE BASMANLI - YENİBOSNA / İSTANBUL
17. MELİS YAVUZ - ARTVİN
18. MİNE YAYLA - ADIYAMAN
19. NERMİN TOK - MALATYA
20. NESLİHAN KAPICI - KARTAL / İSTANBUL
21. NURSEL YALÇIN- İSTANBUL
22. ÖZLEM DİLAR - ÇANAKKKALE
23. PINAR ERENKAYA - KONYA
24. REMZİYE HORASAN - BURSA
25. RESMİYE ÇATRAN - DENİZLİ
26. SABİHA ÇADIRCI - ATAKÖY / İSTANBUL
27. SANİYE ÜLKÜ - MANİSA
28. SELMA SARNIÇ - DİLOVASI / KOCAELİ
29. SERAP CABACI - KADIKÖY/ İSTANBUL
30 TURAN HOŞBENLİ - KEMER / ANTALYA

aramızdan wrsa güle güle kullansn =))

aynen aynenn eşime çıktı ama bana mail filan gelmemişti böyle rezalet olamaz fakire yardım kampanyasımı yaptı bu lacoste birde kağıdında stoklarda bulunmayacağındannn ürünü mağazalarımızdan değiştirme yapmayınız diyor ........ böyle büyük firmadan böyle rezalet şaka gibii eşimde sevinmiş garibiimm oda ayakkabıyaa bakmadan mektubu okuyorr:))) ben bi açtım odaaa nee gözlerime inanamadım bakın bakın eşim dediii göster bunuuu internettede umutlanmasınlarr :KK9: kaç sene öncesinin bez ayakkabıları halaa bunları giyen varmı yahu anca eşortman altına giyilir bu odaa olmayan giyer :KK43: şaka gibi yaa böylesine büyük firmadan bunu hiç beklemezdim yani buyrun rezilliğin daniskasınaa
fotoraf1877.jpg

sizinki yine biraz halliceymiş.eklemeye çalıştım.telefondan çektim kalitesiz oldu biraz görüntü ama idare edin.böyle ayakkabıya böyle fotoğraf
:KK1:

http://img528.imageshack.us/img528/6600/dsc00086i.jpg
http://img607.imageshack.us/img607/4641/dsc00090.jpg
gerçekten rezaletmiş yaaa
ah şekerim sütaş ta aynı nane..kargonuz gönderilecektir maili aldık fakat tatlılar yok..:KK19:
büyük firmalara yakışmayan tutumlar..
ya vaadlerini yerine getirmiyorlar,ya da yarım yangalak yapıyorlar promosyonlarını..:KK47:
banada gelmemişti ilk başta mail attım gelen giden yok diye aradılar tekrar adres aldılar geldi sonra

kızlar günaydınn;
ipanamıydı bi çekiliş vardı onun hediyelerini alan varmı? bende kazanmışım ama gelen giden olmadı.

kızlar diş haftası muhabbetıne gıdın eskı dıs fırcanızı goturun yenısını aldın ayrıca dıs macunu werıolar we ustune muayne edılıosunuz
sıze en yakın dıs dokturunuzu ogrenmek ıcın:08002116307

arayın we fırcalarınızı bıran once alın 1 30 kasım

X