Makyaj Ürünleri Bedava Makyaj ürünleri (Numune)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar beni voiladan aradılar saç boyası kazanmışım 250. üye olana veriyorlarmış:)

oooo
süper şanslısın şekercik
valla
şaka gibi
kazanış derler buna
250. kişi
hehe harika cnm güle güle kullan:))):KK1:

bide bayram geldi kıyafet lazım burda beğendiğim bişi bulamadım fiyatı uygun olan giyim alış veriş sitesi bilen varsa rica etsem söylermisiniz

sağolun kızlar ya ben de şaşırdım hiç şanslı değildim oysa buraya takıla takıla şansım açıldı:)

emzuh cnm markaların iletişim kısmına numune istediğini belirtip adres yazıyorsun onlar sana gönderiyor ama hepsi değil tabi önceki sf.lara bak istersen orda gönderen markalar yazıyor

sağolun kızlar ya ben de şaşırdım hiç şanslı değildim oysa buraya takıla takıla şansım açıldı:)

emzuh cnm markaların iletişim kısmına numune istediğini belirtip adres yazıyorsun onlar sana gönderiyor ama hepsi değil tabi önceki sf.lara bak istersen orda gönderen markalar yazıyor

tşkler tatlım ii geceler

ben netten sürekli trendyol comdan alıyorum kıyafetlerimi süper markalar var indirime giriyor bakın derim

bide bayram geldi kıyafet lazım burda beğendiğim bişi bulamadım fiyatı uygun olan giyim alış veriş sitesi bilen varsa rica etsem söylermisiniz

tatlım ; markafoni , limango , trendyol , vip dukkan bunlar şuan aklıma gelenler..davet yoluyla üye oluyorsun.. günlük çıkan indirim fırsatlarıyla ünlü markalara çok ucuz fiyatlrsa sahip olma imkanı sunuyorlar..

Kızlar üye olup bu kampanyaya katılın.
1 adet nesfit,1 adet nesfit kasesi
1 adet oto kokusu bişey daha yolluyorlardı ama unuttum.[/QUOTE]

kampanyanın tarihi geçmiş canım

nerden tatlım banada geldi
bir bebek banada söyleee:KK16::KK16::KK16:
drynight mı neydi sanırım
FikriMühim-Türkiye'nin ilk ağızdan ağıza pazarlama ajansı - Giriş

Kızlar üye olup bu kampanyaya katılın.
1 adet nesfit,1 adet nesfit kasesi
1 adet oto kokusu bişey daha yolluyorlardı ama unuttum.

tşkler kampanya için
ama fikri mühim geçmiş:)

burdan bana davet geldi bende cevapladım kargoya vereceğiz demişler

fikrimühimden vazelin daveti geldi bakın maillerinize kızlar vazelin yollucaklarmıs kabul ettim

X