Beddua

Beddua muhakkak kişiye döner. Ama 5 ay sonra ama 25 sene sonra. Önemli olan, o kadının söylediklerinin sizde bir inanç oluşturmaması.

Bu nedenle size çalışma atıyorum. Bunu, tüm hücrelerinizle hissederek okuyun. Arındığınızı hissedeceksiniz zaten.

Anne karnından bu yaşıma kadar, benim oluşturduğum, etrafımdan duyduğum, tüm beddualardan, tüm korkulardan, tüm negatif kök inançlardan, varlığımdaki tüm negatif enerjilerden kendimi bedenimi yuvamı ailemi ilişkilerimi arındırmaya niyet ediyorum (Derin Nefes alın).
Arınıyorum… Fiziksel bedenim arınıyor. Ruhsal ve enerji bedenim arınıyor, zihnim ve duygularım arınıyor. Yaşadığım mekanlar arınıyor. Ailem arınıyor. İlişkilerim arınıyor. (Derin Nefes….. Derin Nefes…)…… Şükürler olsun arınıyorum.

Şu an ne sorun yaşıyorsam hayatta,
Şu an ne sorun yaşıyorsam sağlığımda,
Şu an ne sorun yaşıyorsam akrabalık ilişkilerimde,
Şu an ne sorun yaşıyorsam ailemde,
Şu an ne sorun yaşıyorsam ilişkilerimde,
Şu an ne sorun yaşıyorsam parada-maddiyatta,

Hepsini sevgiyle kabulleniyorum. Bunları hayatıma ben çağırdım. Bunları sevgiye dönüştürmeye ve temizlemeye niyet ediyorum. (Derin Nefesler...)

Şimdi şu anda ortaya çıkan her şeyi tüm varoluşumdan, titreşimlerimden, DNA’mdan ve moleküllerimden İPTAL EDİYORUM, İPTAL EDİYORUM, İPTAL EDİYORUM. TAMAMINI KAYNAĞA GÖNDERİYORUM. VE KENDİMİ YARADANIN İLAHİ ŞİFASINA TESLİM EDİYORUM. Ve öyle de oluyor, şükürler olsun.
Bu yazılarınıza bayılıyorum gerçekten 😍 bende öğrenmek istiyorum yol gösterebilir misiniz nerden başlamalıyım. Üzerimde nazar var sanırım ağırlık oluyor bazen enerjim sıfırlanıyor bunla ilgili ne yapabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim 🌺

Bu yazılarınıza bayılıyorum gerçekten 😍 bende öğrenmek istiyorum yol gösterebilir misiniz nerden başlamalıyım. Üzerimde nazar var sanırım ağırlık oluyor bazen enerjim sıfırlanıyor bunla ilgili ne yapabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim 🌺
Çok teşekkür ederim. Bir yola gitmeye karar verince/niyet edince her şey önümüze düşer ve kalbimizle seçim yaparız. Herkesin rehberi farklı oluyor. Doğru kişi önünüze çıkacaktır♥️

X