Dövme Beğendiğimiz Dövme Modellerini Paylasalım (Resimli)

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
$ucan-kus-dovmesi.jpg

bugün bunu yaptırmak için bir dövme stüdyosuyla görüştüm ama adam 750 tl dedi. :) Ankarada bildiğiniz iyi bir dövmeci varsa haber edin kızlar.

Yaptiracagim Dövmeler

Bir sparrow dövmesi istiyorum ama aklimda bir kaç fikir var sizce hangisi?

Bide aklimda Anka Kuşu var

Bide sonsuzluk işaretinin icine - ne me quitte pas-( beni bırakma) yazdırmak istiyorum. Beğendiğim modeller

Bide annem babam ve kız kardesimin isimleri yada baş harfleride olabilir onları yazdırmak istiyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim bileğimde 5x6 cm çapında renkli bir dövmem var (bir çiçek ve bir cümle). Cümleyi kendi ellerimle yazıp, aylarca kontrol edip öyle verdim adama ama yine de yanlış yazdı :KK53:

Biraz araştırdım ama anlaşılan sildirmek çok pahalı, acılı ve bir o kadar da tehlikeli. Başka bir dövmeyle kapatmayı planlıyorum. Nasıl bişey yaptırsam bilemedim :44:

ayağa yapılan dövmeler çok hoş duruyo bence. Topuklu ayakkabıyla fln :) güzel bi model bulabilirsem yaptırmayı düşünüyorum.

Benim bileğimde 5x6 cm çapında renkli bir dövmem var (bir çiçek ve bir cümle). Cümleyi kendi ellerimle yazıp, aylarca kontrol edip öyle verdim adama ama yine de yanlış yazdı :KK53:

Biraz araştırdım ama anlaşılan sildirmek çok pahalı, acılı ve bir o kadar da tehlikeli. Başka bir dövmeyle kapatmayı planlıyorum. Nasıl bişey yaptırsam bilemedim :44:

bir lotusla çiçegi ile kapatabilirsin istedıgın bır dövme varsa şuanki dövmene 1 seans lazer atılıp biraz rengi acıp ıstedıgın dövmeyıde uzerıne yaptırabılırsın eger mumkunse bı fotograf koyabılırmısın

X