Dövme Beğendiğimiz Dövme Modellerini Paylasalım (Resimli)

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
bnlarda benden olsn :))

bayıldm hepsine opuyorumnanaktan

Son düzenleyen: Moderatör:
Renkli dövmeleri pek sevmem ama bu çokkkkkkkk güzelmişcokacimcoook

bende 2. dövmeyi yaptırmayı düşünüorum ilki sağ bileğimde ailemin baş harfları yazıo değişik bi font çok begenıorum iyki yaptırmışım şimdi sol bileğime küçük hoş bişi olsun istıorum.kelebek olabilir, melek kanadı olabilir,yıldız olabalir ama hep begendiklerim büyük büyük bileğime sığmaz bile zaten incecik bileğim=( hala araştırıorum ilerde omzuma yaptırıcam bi kaç yıl sonra o hazır profil resmimdeki melek kızı omzuma düşünüorum:21:

Ben ayak bilegime ya da ayagimin üzerine yaptirmayi düsünüyorum cicekli desenler hosuma gidiyor

Bunlar cok sirin görünüyor :KK69: Hele ugur böcüklüye bayildim :KK8:

Sirtima da mi yaptirsam acaba? :44: Bu güzelmis mesela. Ya da bundan ufak bir parca alinip ayak bilegime de yaptirabilirim. Siz de fikir verin kizlar, koyduklarimdan hangileri güzel?

Kızlar Sılanın dövmesi nasıl ? Melekli dövmeleri pek tutmam ama bu çok hoşmuş .:KK31:

sila.jpg

Bende yaptırmak istiorum dövme ama hç araştırmadm bu knuyu fiyatları ne kadar ortalama yaptıran arkadaşlar vardr acı oluyomu işlem sırasnda bide nerelerde yaptırılr sağlık acısından ônemli bu.bilgilendren olursa sevinrm

Bencede canım .Diğer omzunda da aynısından varmış .

Tribal ve melekli dövme arasında gidip geliyorum .:KK50:
Bende yaptırmak istiorum dövme ama hç araştırmadm bu knuyu fiyatları ne kadar ortalama yaptıran arkadaşlar vardr acı oluyomu işlem sırasnda bide nerelerde yaptırılr sağlık acısından ônemli bu.bilgilendren olursa sevinrm

Boyutuna göre fiyatı değişiyor .

benim melekliler çok hoşuma gidiyor özellikle sırt bölgesinde livim sen nerene yaptırmayı düşünüyosun?

benim melekliler çok hoşuma gidiyor özellikle sırt bölgesinde livim sen nerene yaptırmayı düşünüyosun?

Tatlım ben omzumum sol tarafına düşünüyorum .İlk önce oraya bir dövme yaptırayım sonrasında el bileğimin içine ve ayak bileğime yaptırcam :26:

Sen düşünüyor musun canım :KK31:

Son düzenleme:
X