Doğuma Hazırlık Beğendiğimiz İsimleri Paylaşalım

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
maşallah ne güzel isimle varmış burda...
aklında kararlaştıranların bile aklını bulandırıyor o mu olsa yoksa bu mu diye..
biz en başından daha kız olursa ... erkek olursa diye 2 ismi de düşünmüştük!!
ben birsürü alternatif sundum eşime birlikte arsından seçmiştik hem kız hem erkek ismimiz hazırdı yanii.. ilk kız olduğu söylendiğinde bebeğimizi SİMA EZEL diye evmeye balamıştık.. ama son kontrolde erkek denince SARP EREN diyemiyoruz hala erkek fikrine alışamadık!! inanamıyoruz sanırım biz yeniden bi ultrasona girelim o zman netleşir heralde:)))

bu arada eray erkek ismi bence!! kız hiç duymadım???
cemre de çok güzel... bence sen nasıl düşünürsen öyle olur .. biz erkek adını sarp düşünüyoruz diye zor aşılmaz bi çocuk mu olacak yani????

kızlar birde ben de alltaki çizelgeyi yapamıyordum
buraya tıklayıp söylenenleri yaparsanız yapabilirsiniz ben yaptım oldu.. sadece due date yazan kısma muhtemel doğum tarihini yazmalısınız:))
oluşan kodlardan sadece belirtilen teri profilinizde en alt satıra yapıştırırsanız oluyor!!!
çok mutlu oldum:)))

:lepi: olmuşşş sağol cnm yaa başardm sonunda :lepi:

ben hamıle degılım ama geldım 3yasında kızım var kız isimlerinden RUMEYSA İLKNUR dıyorum...
RUMEYSA kızımın adı benım bıldıgım anlamı cennete gıden ilk kadın ve cennete acılan kapı dıye bılıyorum..
İLKNUR benım adım onun anlamı ilk ay ilk ışık dıye bılıyorum......
anlamını bılmıyorum ama nisanur isminide cok sevıyorum......

benim begendigim isimler sunlar :)

Muhammed Furkan: hak ve batili birbirineden ayiran anlamina geliyor
Batuhan:Yiğit hükümdar.
Mikail:Allaha en yakın olduğuna inanılan dört melekten birinin adı
Yasir:Sol tarafa giden
Efe:Arefe günü.
Bugra:Büyük erkek deve, iki hörgüçlü deve. 2. Turna kuşu, turna sürüsünün önünde uçan turna horozu. 3. Harizm hükümdarlarından birinin lakabi
Ahmed akif
Samet
Efehan

gelelim beyendigim kiz isimlerine
Hazan
Miray
Aybuke
Gazel
sima
Almira
Hurrem
Irem
Umran
Naz
Lamia
Esma
Bennu
bu arada muhammed furkan oglumun ismi olucak insallah :CüvCüv:

bizimde bebeğimiz kız olacak allah nasip ederse..beğendiğim isimler:
duru
mısra
ecrin
elif naz
cansu
şevval
begüm
ece
irem
şimdilik bu kadar :))

TatLım benım :)) Tusem Ismını bende Esıme Danısacam ya bı turLu kızıma Isım begenemedım ılk Kızımın Adı Denız bennu :KK70: Sankı Dunyanın En guzeL ısmını Ona koymusum gıbı :)
Suan Isım secmede baya bı zorluk cekıyoruz

Begendıgım ısımler

Ekin bersu
Askın bensu
Ceren Cemre
Hilda Bersu

bakaLım bunlardan bırı mı olacak ..

Yada beklıyorum kızım kısmetı ıle geLsın dıyorum o zaman hangı Isım nasıp olursa onu koyarız dıe dusunuorum Ama Ablamız Kardesın ısmı Ceren dıo :KK70:

TatLım benım :)) Tusem Ismını bende Esıme Danısacam ya bı turLu kızıma Isım begenemedım ılk Kızımın Adı Denız bennu :KK70: Sankı Dunyanın En guzeL ısmını Ona koymusum gıbı :)
Suan Isım secmede baya bı zorluk cekıyoruz

Begendıgım ısımler

Ekin bersu
Askın bensu
Ceren Cemre
Hilda Bersu

bakaLım bunlardan bırı mı olacak ..

Yada beklıyorum kızım kısmetı ıle geLsın dıyorum o zaman hangı Isım nasıp olursa onu koyarız dıe dusunuorum Ama Ablamız Kardesın ısmı Ceren dıo :KK70:
danış canım benim çok hoşuma gitti ve daha önce hiç duymadım ben eşime dedim değişik bi isim buldum ama beyenmezsin dedim ne dedi tusem dedim güzel dedi :)))))))) hayret ettim zor isim falan der diye düşünüyodum böööyük ihtimalle kızımın adı tusem olacak inş....

danış canım benim çok hoşuma gitti ve daha önce hiç duymadım ben eşime dedim değişik bi isim buldum ama beyenmezsin dedim ne dedi tusem dedim güzel dedi :)))))))) hayret ettim zor isim falan der diye düşünüyodum böööyük ihtimalle kızımın adı tusem olacak inş....
ama seadeniz hilda bersu da güzelmiş olmazsa yani eşin beyenmezse o da iyi olurr

HıLda berSu Ismını bende begenıyorum Ama Tusemde gercekten GuzeL bır Isım Tusem Bensu OLabılır MeseLa :)

merhaba
bende Allah izin werirse Azra dedik adına daha önce bilge demiştik ondan öncede aslı berendi :):):)
ama son karar AZRA :):):)

kafamçokkarıştı
burada isimler paylaşılıyomuş çok güzel valla bu aralar kafamda başka bişey yok çünkü
ben hamileliğin başından beri erkek olursa eray dedim şimdi erkek olacağı da kesinleşti eşim de beğendi tam karar verdik derken eray ı kızlara da kullanıyorlar kız ismi dediler
kızlar siz hiç duydunuz mu eray ı kız ismi olarak
ben internetten anlamını araştırdım ay gibi yiğit erkek diyor anlamı bile erkek ken kız ismi olabilir mi??
yardım

eray güzel isim ve ben hiçbir kızda duymadım bu ismi kızlarada yakışacağını sanmıyorum düşünsene eray kızım gel buraya komik değilmisırnaşık şey:roflol:

kıslar benimde ceyda olacaktı kızımın ismi ama babası sevmedi heralde başka isimlere yöneliyor pınar diyor ama bence halen ceyda:)

biz ilk önce ASYA ismini çok beyendi daha sonra sıkıldık:)) beste dedik ondanda sıkıldık büyük ihtimak EYLÜL olacak kızımın adı:))

Daha evli diğiliim ama beğendiğim iki kız ismi var. Şimdiden isim düşünüyom valla :))) GÜNEŞ ve ELİS (Güzel kokulu bir çicek, bide hurilerin başındaki taç anlamınada varmış) Anne adaylarına bi seçenek olabilir a.s.

bizde çok büyük ihtimalle kızımız olursa yaren yaprak ya da yaren su koycaz oğlumuz olursa da yusuf bertuğ ya da yusuf eymen fikirlerinizi alabilir miyim hanımlar

X