Behceci fukyada tup bebek maliyeti

Pcosmycadelem

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2022
30
10
25
Arkadaşlar merhaba ben aranızda yeniyim sormak istediğim bir kaç soru var ben pcoluyum 4 yıllık evli 3 yıldır da çocuk düşünüyoruz şu süreçte 6 defa klomen kullandım hiç bir şekilde yumurtam gelişmedi 1. Asilamada 20 den fazla yumurta gelişince tedavim iptal oldu aslında beni tup bebeğe yonlendirdiler ama maddi acıdan sıkıntı yasadigin için yaptırmadım 2. Asilamada ise hiç yumurta gelişmedi benden tup bebek yaptırmalı istediler 32 milyar para istediler bende o kadar parayı oraya vereceğime Bahceci fulya ya mehmet hocaya gitmeye karar verdim ordan memnun olan varmı bide güncel fiyatı nedir ilaçlar vs çok uzun oldu kusura bakmayın ama çok merak ettim artık anne olmak istiyorum

Merhaba🙋 Mehmet hoca mavi kalp veren değil mi? Ben de ona gitmek istiyorum yarın arayıp fiyat bilgisi alacağım. Doktor deneyimi ve fiyat bilgisi olan paylaşırsa ben de çok memnun olurum☺️

Bende Bahçecide tüp bebek yaptırmayı düşünüyordum. ilk muayene gittim ve hiç memnun kaldım. Hastane dışında her şeye benziyor. Doktorlar çok ilgisiz ve doğrudan hemen tüp bebek işlemi yapılsın olursa olur olmazsa olmaz mantığı ile yaklaşıyorlar. işlem öncesi ameliyat mı gerekli ilaç mı gerekli hiç bakmıyorlar. tahlil sonuncularına bile doğru düzgün baktıkları yok. sadece para alma derdindeler. çok büyük hayal kırıklıgı oldu benim için. buradaki arkadaşların çoğu şişli memorial demiş. daha sonra bende oraya gittim ve memorialden çok memnun kaldım. kesinlikle memorial'ı tavsiye ederim. bahcecide sadece tüp bebek işlemi 22.500, şişli memorialde 21.500. memorial en azından hastane ve çok daha fazla olanakları var. bana bahcecinin tek derdi para gibi geldi açıkcası.

Bende Bahçecide tüp bebek yaptırmayı düşünüyordum. ilk muayene gittim ve hiç memnun kaldım. Hastane dışında her şeye benziyor. Doktorlar çok ilgisiz ve doğrudan hemen tüp bebek işlemi yapılsın olursa olur olmazsa olmaz mantığı ile yaklaşıyorlar. işlem öncesi ameliyat mı gerekli ilaç mı gerekli hiç bakmıyorlar. tahlil sonuncularına bile doğru düzgün baktıkları yok. sadece para alma derdindeler. çok büyük hayal kırıklıgı oldu benim için. buradaki arkadaşların çoğu şişli memorial demiş. daha sonra bende oraya gittim ve memorialden çok memnun kaldım. kesinlikle memorial'ı tavsiye ederim. bahcecide sadece tüp bebek işlemi 22.500, şişli memorialde 21.500. memorial en azından hastane ve çok daha fazla olanakları var. bana bahcecinin tek derdi para gibi geldi açıkcası.

Ben de Bahçeci Fulya'da tedavi gördüm, dediklerinize tamamen katılıyorum. Tek dertleri para kazanmak, bir sağlık kurumunda tedavi görüyor gibi hissetmedim. İlk kez tüp bebek tedavisi görüyordum, bana pek çok önemli bilginin verilmediğini çok sonra fark ettim. Mesela iki transfer oldu, ikisinde de embriyo kalitesi ile ilgili bana hiçbir bilgi verilmedi. İlaçların yan etkilerini defalarca sormama rağmen bazı önemli etkiler bana söylenmedi (iş hayatımda zorluk yaşayınca farkına vardım). Kanama geçirdiğimde ne doktoruma ne de başhemşireye ulaşamadım. Bahçeci'den memnun kalmayınca başka bir merkeze gitmek üzere hasta dosyamı aldım. O dosyada bana söylenmeyen onlarca bilgi vardı, görünce şok oldum. Hastanın bilgi edinme hakkını ihlal eden, sürekli hastayı ihmal eden ticari bir kurum. Şubat - Temmuz 2022 arasında gördüğüm tedavi için toplam 40.000 TL ödedim (ilaçlar hariç). Bu ücretin içinde doktor muayeneleri, yumurta toplama, embriyo dondurma ve çözdürme, iki kere transfer var. 'Rahim dinlendirme' adı altında bile para aldılar, inanılır gibi değildi. Embriyolar dondurulup bir sonraki adet dönemi beklenirken 'rahim dinleniyor' diye para verdik, şaka gibi.

X