Yay Burcu 23 Kasım - 22 Aralık Bekar Yay Kadınları ! Sohbet etmek isteyen var mı?

ozioz

Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2012
4
2
selam, ben bu forum da yeniyim, daha pek anlayamadım..yay kadınları ile tanışıp sohbet etmek istiyorum..canım sıkılıyorrr..kimse yok mu??

hahahah sen daha evde kalmadın mııı..ben çoktan kaçırdım o treni :-) rahata da alıştım..ama aşk başka !! ona hayır diyemem, tabii bulursam :-)

2013 yılı yay burcçlarına evlilik getirecekmiş yılın ikinci yarısında hadi hayırlısı kızlar:)

evlenecek kadar olgun biri değilim. tek bildiğim şey bu. olgun değilim derken, aslında ciddi biriyim ama evlilik aşk gibi konularda malesef beceremyorum. ne olacak bu halim :KK70:

2013'te yaylar evlenicek yazmış, evlenmek bi yana eldeki sevgilidende ayrıldım :KK52: bu 2013 olmadı bidahakine artık :KK55::KK64:

slm kızlar ben yay burcuyum şu ana dek ne aşık oldum ne sevdim ne hoşlandım ve bundaaan çoook mutluyum özgürlük kadar müthiş bir his yok :KK9: umarım hep böyle devam eder özellikle önümdeki 5 yıl çünkü uçmak istiyorum pilotluk için çalışıyorum

Son düzenleme:
slm kızlar bekar değilim ama bir yay kadını olmaktan memnunum
evli iken de özgür olunabiliyor merak etmeyin

X