Bekaretimi kaybettim ama hiç pişman olmadım

Pembetokaaa

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2017
96
32
28
Bekaretimi 20 aralık 2021 de sevgili olmadığım bir çocuğa verdim
Arkadaşının evinde buluştuk.. çırılçıplaktık.. aslında sürtünecektik ama sürtünürken zevke geldi ve bana birşey demeden içime girdi, baya kan geldi ben şoka girip ağlamaya başladım ama sonra giden gitti diyip sevişmeye devam ettik sonrada ben duş aldım ve evden çıktık

O günden sonra bana mesaj atmadı, istersen fakbadi olabiliriz dedi bende şerefsiz dedim öyle diyince küfür etti bende engelledim artık görüşmüyoruz

Aynı yaştaydık ikimizinde sevgilisi yoktu flört ediyorduk sevgili değildik ama isteseydim fakbadi olacaktık

24 yaşındayım bu zamana kadar hep bekaret takıntım vardı eşime saklıyordum ama bekaretimi kaybedince bunun gereksiz oldugunu anladım

Sevişmek çok güzel birşey ağrı kesici gibi.. şuan bir adamla sevgili olma aşamasındayız ve sevgili olursak birkaç buluşmadan sonra onunla sevişmek istiyorum ona da söyledim bunu tabi ki kabul etti

Bekaret denen şey değerinizi belirlemez
Zaten türkiye çok mutsuz bir ülke bu karmaşada seks yaparak biraz haz alabilirsiniz

İmkanınız varsa bol bol sevişin kimseyide takmayın

Sevişmek tabii ki de cok güzel bişey, ama bence sevdiğin insanla olmalı herhangi biriyle hayvanca hislerden farkı yok tabii ki de bu benim görüşüm,
Anlık keyif ve zevk alabilirsiniz
Ama sevgiliniz bile olmayan birisiyle yaşadığınız için umarım ileride sonradan pişman olmazsınız ne diyim

Bekaretimi 20 aralık 2021 de sevgili olmadığım bir çocuğa verdim
Arkadaşının evinde buluştuk.. çırılçıplaktık.. aslında sürtünecektik ama sürtünürken zevke geldi ve bana birşey demeden içime girdi, baya kan geldi ben şoka girip ağlamaya başladım ama sonra giden gitti diyip sevişmeye devam ettik sonrada ben duş aldım ve evden çıktık

O günden sonra bana mesaj atmadı, istersen fakbadi olabiliriz dedi bende şerefsiz dedim öyle diyince küfür etti bende engelledim artık görüşmüyoruz

Aynı yaştaydık ikimizinde sevgilisi yoktu flört ediyorduk sevgili değildik ama isteseydim fakbadi olacaktık

24 yaşındayım bu zamana kadar hep bekaret takıntım vardı eşime saklıyordum ama bekaretimi kaybedince bunun gereksiz oldugunu anladım

Sevişmek çok güzel birşey ağrı kesici gibi.. şuan bir adamla sevgili olma aşamasındayız ve sevgili olursak birkaç buluşmadan sonra onunla sevişmek istiyorum ona da söyledim bunu tabi ki kabul etti

Bekaret denen şey değerinizi belirlemez
Zaten türkiye çok mutsuz bir ülke bu karmaşada seks yaparak biraz haz alabilirsiniz

İmkanınız varsa bol bol sevişin kimseyide takmayın
Bu bahsettiğiniz kişi az önce hakkında konu açtığınız, sizden 20 küsür yaş büyük olan öğretmeniniz değil, değil mi? Lütfen değil diyin 🤦🏻‍♀️

Konu sahibi bence siz pek doğru kararlar veremiyorsunuz ve sanki aşamadığınız bazı şeyler var. Acaba gerçekten destek mi alsanız? o_O

Sevişmek tabii ki de cok güzel bişey, ama bence sevdiğin insanla olmalı herhangi biriyle hayvanca hislerden farkı yok tabii ki de bu benim görüşüm,
Anlık keyif ve zevk alabilirsiniz
Ama sevgiliniz bile olmayan birisiyle yaşadığınız için umarım ileride sonradan pişman olmazsınız ne diyim
İlk başta pişman oldum hatta agladım ama sonra zevk almaya bak dedim
Adamda zaten yakışıklı hem benimle yaşıt ve bekar yani yasak olan birşey yoktu

Yani 1 ay olacak ama pişmanlığım henüz yok

Bu bahsettiğiniz kişi az önce hakkında konu açtığınız, sizden 20 küsür yaş büyük olan öğretmeniniz değil, değil mi? Lütfen değil diyin 🤦🏻‍♀️

Konu sahibi bence siz pek doğru kararlar veremiyorsunuz ve sanki aşamadığınız bazı şeyler var. Acaba gerçekten destek mi alsanız? o_O
Hayatım zaten bekaretimi verdiğim adamın benimle yaşıt olduğunu yazdım oraya yani hocayla aynı kişi değiller sabah sabah güldürdün 🤣
Psikolojik destek alıyorum zaten bence sende bir doktora görün 😘

Hayatım zaten bekaretimi verdiğim adamın benimle yaşıt olduğunu yazdım oraya yani hocayla aynı kişi değiller sabah sabah güldürdün 🤣
Ondan bahsetmiyorum. Yeni biriyle görüşüyorum ve onunla cinsellik yaşamayı düşünüyorum dediğiniz kişiden bahsediyorum. Saldırıya geçmeden önce düzgünce okusanız keşke 😘

Son bahsettiğin kişiyi kast ediyor. Hani önceden şu gün sevişiriz diye plan yaptığın ve bunu ona ilettiğin, ondan da onay aldığın erkek. Otrera zaten tıp ilminin yılmaz bir neferi, gerektiğinde kendini Türk hekimlerine emanet eder merak etmeyin. Siz kendinizi kurtarın yeter. :olamaz:

Saldiracaktim da sabah sabah usendim. Neyse umarim hamile kalmazsin. Korunmayacak kadar cahilsin yakinda bulasici hastaliginda olur nur topu gibi. Her gordugunle iliskiye girdigin icin. Bence pismanlik yasaman gereken asil nokta bu.

Yani gerçekten ne diyeceğimi bilemedim. Başına gelebileceklerin farkında mısın acaba konu sahibi? Cinsel ilişkiye girersin girmezsin o senin bileceğin iş ama sanırım bulaşıcı hastalıklar hakkında da bir fikrin yok. Korunmadan girdiğin ilişkiden kapabileceğin bir çok hastalık var. Hamile kalma ihtimalin var. Hpv hastalığını araştır bulaşma yollarını oku, biraz bilinçlen. Madem çok eşli bir cinsel hayat tercih edeceksin smear testi yaptırmayı da ihmal etme. Sonra burada genital diğil diye kanser diye konu açman gerekir Allah korusun. Birde yazdıklarından sanki amaaan olan olmuş bundan sonra yoluma devam edeyim diyormussun gibi geldi, hem diyorsun evlendikten sonra yaşamak isterdim sonra da çok saçmaymış bu düşünce diyorsun. Senin biraz kafan karışmış kendine zaman tanı sonradan pişman olacagın bir şey yapma. Başına bir defa istemediğin bir olay geldi diye hep gelmesi gerekmez. Psikolojik olarak olayı kabullenememişsin sen hala

X