Beklemiş kaset test çok açık renk çizgi sizce pozitif mi???

ercanlar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2024
23
3
26
Kızlar bu sabah kaset test yaptım bişey çıkmamıştı ama akşam eve gelince bir baktım ki hafif bir çizgi. Biliyorum 10 dakikadan sonra dikkate alınmamalı ama bu şekilde gebeliğini öğrenenleri okumuştum burada. Rica etsem bakabilir misiniz kuruma çizgisi mi yoksa gebelik ihtimali var mı??

Eklentiler

• IMG_0888.jpeg
    IMG_0888.jpeg
    69,1 KB · Görüntüleme: 511
suya da tuttum şimdi sarılık gitti ama çizgi kaldı nedir sizce sonuç lütfen cevap bekliyorum 🙏🏻

Aynısını ben de yaşadım canım kuruma çizgisi de olabilir ama su koyduğum halde geçmedi

benimkine de 2-3 gün var. Kurumadır diye düşünüyorum nedense 😞 böyle görüp sonrasında pozitif olan da var negatif olan da
İnşallah ikimiz için de pozitiftir🙏🏻 yarın sonuçların çıkınca paylaşır mısın merak ettim inşallah sevineceğin bir sonuç olur ben biraz daha takip edip vereceğim kan. İkimiz için de hayırlısı olsun

İnşallah ikimiz için de pozitiftir🙏🏻 yarın sonuçların çıkınca paylaşır mısın merak ettim inşallah sevineceğin bir sonuç olur ben biraz daha takip edip vereceğim kan. İkimiz için de hayırlısı olsun
İnşallah kuzum pozitifizdir ikimiz de, ikimiz için de hayırlısı olsun 💓 yarın sonucum çıkınca paylaşırım buradan🥹

Adetinize kaç gün var acaba benim 6 gün var daha biraz daha beklesem mi diye düşünüyorum kan vermek için
Benim yarim saat sonra iki testtede çizgi çıktı diğer testler negatif çıktı sonrasinda regl oldum

Eklentiler

• IMG20240107134455.jpg
    IMG20240107134455.jpg
    233 KB · Görüntüleme: 418
  • IMG20240107134351.jpg
    IMG20240107134351.jpg
    161,7 KB · Görüntüleme: 351
Sizinkisi tam olarak ikinci çizgiye benziyor bence yarın tekrar edin kesinlikle
Benim daha önce de başıma bu kuruma çizgisinden geldi hem de çok koyu fotoğrafı koyacağım ama kan negatifti o yüzden hastaneye gitmeye korkuyorum

Eklentiler

• IMG_9464.png
    IMG_9464.png
    750,9 KB · Görüntüleme: 488
Ben de dün yaptım hem erken gebelil hem kaset test. İkisi de nesagtif çıktı. Kaset test birkaç saat sonra çok ney koyu 2.çizgi çıktı. Dikkate almadım açıkcası zaten bugun de adet oldum. Bence siz de boş yere umutlanmayın gecikmediyseniz tabii..

X