Bel fıtığı

35mavi_siyah35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2011
324
62
Merhaba arkadaşlar,erkek arkadaşıma bel fıtığı teşhisi konmuş.Henüz 26 yaşında ve çok ağrı yapıyor diyor.Şimdilik kendi hayatını idame ettirtebiliyor ama kafaya çok takmış.Hadi yürüyemezsem hadi sol tarafım tutmazsa sürekli evhamlı.Ben de moral vermeye çalışıyorum ama ne yapacağımı şaşırmış durumdayım.Ara ara çok ağrı oluyormuş.Fizik tedavi süreci başlayacak.Bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa çok sevinirim.Ameliyat gerekli midir?Yoksa fizik tedavi ile düzelme imkanı var mıdır? Bir de Ankara da ve İzmir de önerebileceğiniz iyi doktorlar var mı?Lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim.

yok artık daha neler..
hemencik öyle evham yapmasın, yürüyemem, inme inerse ...
bel fıtığı ama hangi noktada, bunu bilmeden ameliyat gerekli yada gereksiz diyemiyoruz henüz.. dr lar ne diyo bu konuda ?
fizik tedavi gerçekten çok faydalı, faydasını göreceğinizide inanıyorum.
geçmiş olsun...

Bende de mevcut 2 tanecik nur topu gibi fıtık.Zorlamadığı ve ters hareket etmediği sürece sıkıntı yok.Ani hareketler olmayacak ve bel kısmı üşümesin.

Doktor bu konuda dikkatli olacaksın oturup kalkarken basketbol gibi zıplamalı sporlarına uzak durun yüzmeye git iyi gelir gelir demiş.Fizik tedavi uygulansın.Hayatın boyunca dikkat ederek yaşayacaksın demiş.Ameliyat olsan da yüzde onluk bir risk var unutma demişler Olumsuz yönlerini söyleyince doktor sürekli onlar geliyor aklına canını sıkıp duruyor.Ben iyi düşün dedikçe o evhamlanıyo sonra da tartışıyoruz gereksiz yere nasıl bir moral vermeliyim bilemedim.Çok stresli çünkü.

Merhaba arkadaşlar,erkek arkadaşıma bel fıtığı teşhisi konmuş.Henüz 26 yaşında ve çok ağrı yapıyor diyor.Şimdilik kendi hayatını idame ettirtebiliyor ama kafaya çok takmış.Hadi yürüyemezsem hadi sol tarafım tutmazsa sürekli evhamlı.Ben de moral vermeye çalışıyorum ama ne yapacağımı şaşırmış durumdayım.Ara ara çok ağrı oluyormuş.Fizik tedavi süreci başlayacak.Bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa çok sevinirim.Ameliyat gerekli midir?Yoksa fizik tedavi ile düzelme imkanı var mıdır? Bir de Ankara da ve İzmir de önerebileceğiniz iyi doktorlar var mı?Lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim.
bel fıtığı olmayan mı var Allah aşkına?
çok evham yapmış.
sakin olsun biraz.
fizik tedavi ve iğnelerle toparlar baya.
dikkat ettiği sürece de uzun yıllar fıtığıyla yaşayacak:))

Merhabalar

Sizlere birşey danışmak istiyorum bilgi almak için..
Annemin bel ve bacak ağrısı sorunu var senelerdir geçmek bilmeyen,bi kaç doktor ameliyat önerdi fakat hemen ameliyat olma taraftarı değiliz,önerebileceğiniz bir Doktor varmıdır?
Şimdiden teşekkürler.

X