Belki biraz içimi rahatlatmak istiyorum

Bence yorucu bir insansınız ve her ne kadar uzun ilişkim var deseniz de olgun bir ilişki yaşamayı henüz bilmediğinizi düşündüm yazdıklarınızdan.

Doğum günleri severim ve önemserim ben ve erkek arkadaşım yanımda o gün olmadığı ve bana herhangi bir sürpriz vs yapmadığı gibi bir de gittiğim yere laf edip, sonra o gün yaşadıklarımı ona anlatınca sizin gibi asil o bir gecmisimiz yokmuş gibi kimle gülüyorsan onunla ağla deseydi vana, ben de yüzüne kapatırdım telefonu.

Azcık empati yapın. Adamın doğum günü tabii ki eğlenecek, her dk asker gibi mesajlasmanin nesi normal? Cidden bu derece yorucu olmaya devam ederseniz öyle ya da böyle elbette biter ilişkiler.

Bence insanlara güvenmeyi, empati yapmayı, karşı tarafa sürpriz yapma ve mutlu etmeyi dırdır etmek yerine ogrenebilirseniz bir şeyler değişebilir ve onun yerine daha mutlu olabilirsiniz.

Madem kırıcı olmayı dobra olmakla karistiriyorsunuz. Alın benden de dobra ama kırıcı sözler, napalim. Kaldı ki ben sizi tanımıyorum, siz bir de bu üslupla uzun ilişkiniz ile konuşuyorsunuz düşünün?

İnsanların en büyük hatası, sokaktan geçen adama veya kadına konusmayacaklari stilde güya lafta çok sevdiklerini söyledikleri kişiler ile konuşmaları. Bu kadar basit, ana hata bu. Ama cidden anlayabilmek lazım.
Zaten süpriz yapmayı isterdim ama nerde olduğunu bilmiyordum ki sorun burdan çıktı zaten haberim yoktu . Son dakikaya kadar gideceği yerleri söylemediği için süpriz yapma imkanım hiç olmamıştı ona. Süpriz yapmak da yaşamak istediğim bir şeydi ama yapma şansım olmuyordu. Beni de sinirlendiren fevrileştiren bunların birikintisiydi belki de

Uzun ilişki demişsiniz ama sanki daha tanıma evresi gibi hissettim okurken. Çok saçma bir şekilde bitmiş. Benim anlamadığım öldüğünü eğlenceden önce biliyorlar mıymış? Birlikte eğlenmişler sonra mı ölmüş? Anlamadım burayı.
Yok uzun bir ilişkiydi . Tam ben de anlayamamıştım ama sanırım aynı etkinlikteymiş fakat farklı kişilerle eğleniyorlarmış yani onların yanında değilmiş

Açıkçası bana derdini söylemeyip başka bir konudan oraya lafı dokundurmayı sevmem. Direkt ilişki kurmuyor kenardan dokunduruyor gibisiniz
Bir de ilişkilerde sürekli konuşmak mesajlaşmak ilgi beklemek de bana yorucu gelir. Kendi adıma ben böyle ilişkileri yürütmem. Yani eğlenceye gittiysem söylerim hesap vermem ve eğlencede zırt pırt konuşmam. Bana saygısızlık gibi gelir. Ayrıca eğlenceye gittiğinde kız olmasını dahi sorun ediyorsanız kıskançlık da yapıyorsunuzdur. Yine kendi adıma ben kıskançlığa asla tahammül edemem.
Bu bana göre kısmı tabii. Belki de yanlış tip insanlara yöneliyorsunuz. Yani kıskanç, sürekli ilgi alaka bekleyen bir insansanız da kendiniz gibi bu şekilde ilişki bekleyen birine de değil de daha rahat ilişki bekleyen birilerine yöneliyorsunuz bundan yürümüyor belki de.
Ben sürekli hesap soran, neredesin, kız gelecek mi gibi sorgulamayı çok daraltıcı bulurum belki erkek arkadaş seçiminiz de böyledir. Bundan olmuyordur.
Uyumlu olduğunuz tipte insanla denk gelince yürür mutlaka ama çok hesap soran didikleyen ve laf sokan bir insansanız nu itiyor olabilir
Eğlenceye gitmesini problem etmedim ama burada şöyle bir problem var ben kendisini tatilde biliyorum . Yine kendisini tatilde bildiğim bir gün sabah uyanıyorum aramamış sormamış arıyorum cevap yok arıcam arkadaşın nenesi hasta bilmem ne diyor. Sonra arıyor ve yolda oluyor meğersem şehre dönüyor akşam da etkinliğe gidecekmiş. Yani yolda giderken öğreniyorum tatilden ne zaman dönecek nereye gidecek falan haberim yok. Yani eğlenmeye giderken hiç arayan soran yok eğlencesini zaten yapmış etmiş aa bak ben aslında üzgünüm gibisinden arıyor sorun bu

Ölen kişi büyük ihtimalle intihar etti. Belki o gece sevgilinizle muhabbet etmek istedi ama sevgiliniz istemedi. Çocuğun intihar haberini alınca da vicdan azabı çekiyor olabilir. Ve o da sizinle dertleşmek istedi sizden güzel şeyler duymak istedi teselli istedi ama siz laf soktunuz gibi algıladı veya gerçekten soktunuz. Tartışma çıkması normal olabilir de ama cehennem ol falan demesi hoş olmamış tabi. Bu verdiğiniz örnekte iki tarafta suçlu geldi bana.

Ölen kişi büyük ihtimalle intihar etti. Belki o gece sevgilinizle muhabbet etmek istedi ama sevgiliniz istemedi. Çocuğun intihar haberini alınca da vicdan azabı çekiyor olabilir. Ve o da sizinle dertleşmek istedi sizden güzel şeyler duymak istedi teselli istedi ama siz laf soktunuz gibi algıladı veya gerçekten soktunuz. Tartışma çıkması normal olabilir de ama cehennem ol falan demesi hoş olmamış tabi. Bu verdiğiniz örnekte iki tarafta suçlu geldi bana.
Öyle olabileceğini sanmam çünkü başka bir arkadaşının arkadaşıymış zaten o bahsettiği arkadaşıyla da tanışıklıkları bi iki senelik bir şeydi. Ölen onun arkadaşıymış birebir tanıyıp tanımadığını bile bilmiyorum ismini hiç duymamıştım ben . Bana da bahsederken falancanın arkadaşı diye bahsetti haberi verirken onu arayıp dertleşecek kadar olsa arkadaşım derdi sanırım

Yok uzun bir ilişkiydi . Tam ben de anlayamamıştım ama sanırım aynı etkinlikteymiş fakat farklı kişilerle eğleniyorlarmış yani onların yanında değilmiş
Bence sizde sorun yok karşı taraf sorunlu. Olmaması hayrınıza olmuş. Evlenmek de çok matah bir şey değil. Sorunlu bir evliliktense bekar yalnız olmak çok daha iyi.

Öyle olabileceğini sanmam çünkü başka bir arkadaşının arkadaşıymış zaten o bahsettiği arkadaşıyla da tanışıklıkları bi iki senelik bir şeydi. Ölen onun arkadaşıymış birebir tanıyıp tanımadığını bile bilmiyorum ismini hiç duymamıştım ben . Bana da bahsederken falancanın arkadaşı diye bahsetti haberi verirken onu arayıp dertleşecek kadar olsa arkadaşım derdi sanırım
Sizin konudaki anlatmaniza göre ölen kişi sevgilinizin yanına gitmiş o gece ama sevgiliniz de ilgilenememiş. Onun üzüntüsü var adam da. Neyse artık olan olmuş da. Buradaki örnekte iki tarafta da suç var ama ağırlık karşıda.

Sizin konudaki anlatmaniza göre ölen kişi sevgilinizin yanına gitmiş o gece ama sevgiliniz de ilgilenememiş. Onun üzüntüsü var adam da. Neyse artık olan olmuş da. Buradaki örnekte iki tarafta da suç var ama ağırlık karşıda.
Belki ben yanlış anlattım olabilir geçmiş zaman kusura bakmayın .

Hala bitiremedin mi bu adamı larke?
Birisi bitmedi yani yeni bir şey değil anlattığım eski ilişkilerimden yola çıkarak kendimle alakalı sorunları çözmeye çalışıyorum. Kendimden kaynaklı olmalı ki uzunu kısası her türlü ilişkim hüsran diye düşünüyorum. Ya da belki ben ilişki zannediyorum onlar hiç ilişki olmamış 🤷‍♀️

Birisi bitmedi yani yeni bir şey değil anlattığım eski ilişkilerimden yola çıkarak kendimle alakalı sorunları çözmeye çalışıyorum. Kendimden kaynaklı olmalı ki uzunu kısası her türlü ilişkim hüsran diye düşünüyorum. Ya da belki ben ilişki zannediyorum onlar hiç ilişki olmamış 🤷‍♀️
Larke... sana bir zamanlar çok sey yazdım biliyorum. Ama yine söyleyeceğim.
İlişkilerinde dikiş tutturamamanın sebebi sensin. Hiç mi kendine değer vermiyorsun?
Öz şefkatin yok mu kendine? Katlanan taraf daha cok sen oluyorsun, karsı taraf demediğini bırakmıyor sende affede affede gözünde önemsiz, ceptelik haline geliyorsun. Ve saygı bile duymuyorlar sana.

Lütfen biraz kendinin farkına var ve ulasılmaz ol.

Bu sebepten ayrılık mı olur…
Adam için çok büyük anlam ifade etmemişsiniz. Bu da yanlış seçim yaptığınıza örnek.
Doğru zaman, doğru mekan, doğru insan bir arada olmamış.
Enerji çalışmaları, ismi azam çalışmaları yapmayı denediniz mi çok etkili.
Enerji çalışması pozitif alana hizmet eden kisi olmalı. Dikkatli olun.

İsmi azam dersleri veren cok iyi kisiler var. Ve dua ederken en ince ayrintisina kadar belirtmeniz gerekiyor.

Etkinlik bitişinde beni aradı eğlendik falan dedi gece 2 gibiydi. Sonra yattım ertesi gün öğleden sonra 3 gibi beni aradı. Üç beş hal hatır konuşmasından sonra dedi ben pek iyi değilim işte bir arkadaşımın arkadaşı ölmüş dün gece . Ölen kişiyi bizzat tanıyormu bilmiyorum ama yeni tanıştığı birilerinin arkadaşıymış .

İşte neden öldü üzücü falan filan konuştuktan sonra bana dedi ki Ölen kişi de ordaymış aslında ama gece ilgilenemedim dedi şimdi üzgünüm dedi. E dedim eğlencenden ilgilenememişsin ben bunu diyince sinirlendi telefonu kapadı.

Sonra bana yazmış işte sen benim acılı günümde dediğin lafa bak falan filan . Ben de öyle olunca sinirlendim e acılı günündü madem gece eğlenirken aklın nerdeydi diye düşündüm yani acı eğlenceden sonra mı başlıyor nedir diye düşündüm.
anladığım kadarıyla ölüm olayı adam eğlence sırasındayken olmuyor
adamın eğlencesi bitince, eğlence sırasında mekanda olan bir arkadaşının ölüm haberini alıyor
yani adam eğlenirken gerçekleşen bir ölüm yok
bu durumda "acılı günündü madem eğlenirken aklın nerdeydi" lafınız aşırı mantıksız duruyor
zaten ölüm olayı eğlenirken olmamış
eğlence sırasında bahsi geçen arkadaşla denk gelememiştir ilgilenmemiştir çokta yakın değilse
sonradan ölüm haberini alınca üzülmüş demek ki tüh ya adam ölmeden 1 saat önce aynı mekandaydık
bende ilgilenmedim diye düşünüp üzülmüştür

şu kadarcık yazınızdan bile sizin karşı tarafı dinlemediğinizi anlamak çok kolay
Kendisi demişti çünkü bana ben gece ilgilenemedim diye.

Ben de ona ya dedim eğlenirken aklına gelmiyorum bir derdin olunca bana ağlıyosun. Eğlenceye giderken ya ben şuraya gidiyorum diye haber bile vermedin ben öğrendim dedim.

ben çok yorucu bi insan olduğunuzu düşündüm
yani sevgilimle bir ölüm haberi paylaşıyorum ama o benimle kavga ediyor
acılıyım, üzüntülüyüm ama sevgilim o kadar bencil ki hala trip yapma derdinde
yok bana haber vermedin aklına gelmedim bilmem ne
adamın yerinde olsam ben de terk ederdim sizi

ayrıca koca koca insanlarsınız sürekli birbirinize gittiğiniz yerleri söyleyip devamlı hesap verme
hesap sorma modunda mı yaşıyorsunuz
bu beni aşırı boğar karşı tarafı da boğar
bu mudur ilişki yaşamak
bi de demişsiniz yok erkeklerle olucaz dedi arkadan kız sesi geliyordu
böyle yorucu biri olmaya devam ederseniz hiçbir ilişkiniz yürümez
karşı tarafa güvenmek ve onu rahat bırakmak gerekiyor
böyle sürekli onu haber ver bunu haber ver diyen insanlar, yok kız sesi geliyor diyen insanlar bana
aşırı özgüvensiz, uçan kuştan bile kıskanan, paranoyak ve karşı tarafa muhtaçmış gibi bi izlenim veriyor
kusura bakmayın

eskiden bi flörtüm vardı sırf bu oraya buraya gitmeyi haber verme muhabbetleri yüzünden bitirmiştim
hastaneden randevu almışım randevu saatim geldi çıkıyorum diyorum, randevu aldığını bana neden haber vermedin demişti
hastanede işim uzun sürdü, zır zır arıyor manyak
açamayınca da mesajları döşemiş
sen nerdesin bu kadar uzun hastane mi olur bilmem ne
ay ne kadar ezik yaa deyip engellemiştim
yapmayın hanımlar

böyle sürekli nerdesin yok haber vermedin tavırlarına gerek yok
bırakın o sizden haber almaya çalışsın o sizin nerde olduğunuzu merak etsin
nerde olduğunu bu kadar kafaya takmaya gerek yok

Son düzenleme:
Larke... sana bir zamanlar çok sey yazdım biliyorum. Ama yine söyleyeceğim.
İlişkilerinde dikiş tutturamamanın sebebi sensin. Hiç mi kendine değer vermiyorsun?
Öz şefkatin yok mu kendine? Katlanan taraf daha cok sen oluyorsun, karsı taraf demediğini bırakmıyor sende affede affede gözünde önemsiz, ceptelik haline geliyorsun. Ve saygı bile duymuyorlar sana.

Lütfen biraz kendinin farkına var ve ulasılmaz ol.
Haklısın visenyaa işte bende bunun cevabını arıyorum aslında benim sebep ben hiç biri olmuyorsa demekki ana elementte sıkıntı var o da ben oluyorum

Bu sebepten ayrılık mı olur…
Adam için çok büyük anlam ifade etmemişsiniz. Bu da yanlış seçim yaptığınıza örnek.
Doğru zaman, doğru mekan, doğru insan bir arada olmamış.
Enerji çalışmaları, ismi azam çalışmaları yapmayı denediniz mi çok etkili.
Enerji çalışması pozitif alana hizmet eden kisi olmalı. Dikkatli olun.

İsmi azam dersleri veren cok iyi kisiler var. Ve dua ederken en ince ayrintisina kadar belirtmeniz gerekiyor.
Bana özelden bilgi verebilir misiniz bununla alakalı ?

Bana özelden bilgi verebilir misiniz bununla alakalı ?
Enerji calismasi isine pek girmem kendiniz araştırın ben bildiğim için kendime uygularım, negatif alana hizmet edenler, şeytanı ritüeller yaptırıyorlar aman diyorum.
İsmi azam çalışmaları net’te bulunuyor. Araştırın. Bu konu ile ilgili parayla destek veren insanlar var ben Allah’ın isimlerini şifa olsun diye parayla öğretenleri ülkeyi soyanlarla bir tutuyorum. Eleştirdiğinde de sinirden deliye dönüyorlar. Hepside ne hikmetse bilmemne soyundan gelen ocak eli olan insanlar, youtube de cirit arıyorlar. Gercek Allah dostu bu işleri Allah rızası ile yapan parayla yapmaz, bir hoca vardı rahmetli oldu Arif Aslan kitaplarını alabilirsiniz.

X