Belli olmayan cinsiyet

Ben gayet gzuel idrak ediyorum kadının içi dolmuş bir şekilde bana yazmis

Ben gayet gzuel idrak ediyorum kadının içi dolmuş bir şekilde bana yazmis
Yahu ben de merak edip burada paylaşmıştım usg fotoğrafını. Bu çok normal. Ama bana o şekilde biri çıkışsa en fazla sana ne derim. Siz o cümleden zerre kadar pişman değilseniz, sonradan da olsa bir düşünüp üzülmediyseniz söylenecek bir şey yok. Vicdan meselesi. 🤷🏻‍♀️

Kızlarımın neyine üzüldün cok merak ettim ben kızlarım için hiç bişey demedim kız yada erkek istiyirum da demedim niye herkes üstüme gelmiş anlamdm nasl insanlarsınız yaa
Merhametsiz ve hadsiz bir anneleri olduğu için üzüldüm.
Birileri benim kalpsizliğimi bu kadar yüzüme vursa yerin dibine girerdim sizin maşallahınız var

Kimse kimsenin ne yaşadığını bilemez herkes herkese istediği eleştiriyi yapsın
Allh biliyor sonuçta ama şunuda soyleyim insallh benim gectigim yollardan sınavlardan sizde geçesiniz ozaman aklınıza ben gelirim.konu her ne olursa olsn
Beddualar sizin dilinizde hazır bekliyor heralde.
evet kimse kimsenin ne yaşadığını bilmez siz Allah layık görmemiş derken o kişinin ne yaşadığını biliyormuydunuz ya da benim ve diğer beddua ettiklerinizin neler yaşadığını biliyormusunuz, ne hakla insanlara beddua ediyorsunuz. Bu ne özgüven ya bilmediğimiz bir anlaşma mı var Allah la aranızda. Hasta bir evladınız varmış,ettiğiniz beddua ona dönerse yada diğer evlatlarınıza yada karnınızdaki bebeğe hiç korkmuyor musunuz. Ekmeğimizi suyumuzu sen mi verdin ki hiç tanımadığın insanlara beddua ediyorsun. En baştan beri senin hakkında ne kadar doğru düşünmüşüm;hadsizsin,terbiyesizsiz,vicdansızsın,kalbin kurumuş.Allah evlatlarının yardımcısı olsun,onları edepsiz annelerinin günahsız insanlara ettiği beddualardan korusun

Arkadaşlar yazamadan duramadım öncelikle Rabbım bu mubarek gunler in hatırına isteyen herkesin kucagını cifter cifter doldursun kımsenin kucağını boş bırakmasın 😔 konu sahibi layık değilsin "diyerek Cok yanlış yapmış keske özürr dilesydı ama ona yazılanlarda Cok kötü o bir anne ve hamile, keske bu kadar üstüne gitmeseniz onun yanlışı ona kalsn, üstüne gittikçe konu beddualarla cocuklara gelmiş yapmayın lütfen 🙏 🙏

Mune Mune konu kapatılsn lütfen
Bir derdim var bölümü dışındaki konuları ekstrem bir durum olmadıkça konuyu açan talep etse dahi kapatmıyoruz.

Hanımlar rica ediyorum tartışmayın üsluplara dikkat edin, konu sahibesi yorumu nedeniyle banlanmıştı zaten, daha bu meselenin üzerine gidip tartışmanın yararı olmadığı gibi polemik, uygunsuz içerikler vb banlanma sebebidir.

Hanımlar kusura bakmayın ama, konu sahibine ilk cikisan sizsiniz ve o da çizgiyi aşan bir cevap vermiş. Verdiği cevap evet yanlış ama kadının kızlarına acimaya kadar da vardirmayin işi bence. Ayrıca sizinde üç kızınız ya da üç oğlunuz olsa farklı cinsiyet isterdiniz. Bu devirde dört çocuk diyenleri de anlamıyorum ben. Kadın kendine güveniyor ki, yapıyor, size ne oluyor? Siz bir tane yapın madem. Kadının ne anneligini ne çocuklarını birakmissiniz el insaf bu kadar acımasız olmayın. Suru psikolojisi gibi biri bir şey diyor, hemen diğerleri arkasından geliyor. Linç etmek en büyük amaç. Yapmayın yazık günah kadın hamile.

Madem açtığım konu kapanmamış.evet benimde hatam var öyle dememem gerekiyordu.geçte olsa arkadaştan özür dilerim.dememem gerekirdi doğru allh olmayan herkese versin.ben hatamin farkına varmıştım özür dilemek için girdiğimde herkesin bana saldırmış bir vaziyette görünce kendimi kayıp ettim .ama onunda bana oyke demesi.sanki kendine nisbet etmişim gibi hatta ben istediğim cinsiyeti belitmedim belirtlesende kim istemez 3.kzikndan sonra birde oğlu olsun.mesele erkek bebek değil 2 meyveden de tatmak istediğim ama yemin ederim en çokta kızım için istemiştim.benim için önemli olan başta sağlık li hayırlı olması tabi. 7 aylık olmuşum 4.kizima alışmışım herşeyi hazır ismi hazır sizin basinzia gelse sizinde kafanız karizmamız mi

Son düzenleme:
Ben 1 laf dedim.ama emin olun sizin bana dediginiz laflar çok daha ağır ve üzücüydü.anneligime kızlarıma doğmamis bebegime bile.

Beddualar sizin dilinizde hazır bekliyor heralde.
evet kimse kimsenin ne yaşadığını bilmez siz Allah layık görmemiş derken o kişinin ne yaşadığını biliyormuydunuz ya da benim ve diğer beddua ettiklerinizin neler yaşadığını biliyormusunuz, ne hakla insanlara beddua ediyorsunuz. Bu ne özgüven ya bilmediğimiz bir anlaşma mı var Allah la aranızda. Hasta bir evladınız varmış,ettiğiniz beddua ona dönerse yada diğer evlatlarınıza yada karnınızdaki bebeğe hiç korkmuyor musunuz. Ekmeğimizi suyumuzu sen mi verdin ki hiç tanımadığın insanlara beddua ediyorsun. En baştan beri senin hakkında ne kadar doğru düşünmüşüm;hadsizsin,terbiyesizsiz,vicdansızsın,kalbin kurumuş.Allah evlatlarının yardımcısı olsun,onları edepsiz annelerinin günahsız insanlara ettiği

Burda bir tek ben suçluymuşum gibi hepinizin hakaretlerine maruz kaldım.bazi arkadaşlar gibi bir-tek karşı tarafın üstüne degilde her ikimizede söyleye bilirdiniz.ben durup dururken onu yazmadım.

Madem açtığım konu kapanmamış.evet benimde hatam var öyle dememem gerekiyordu.geçte olsa arkadaştan özür dilerim.dememem gerekirdi doğru allh olmayan herkese versin.ben hatamin farkına varmıştım özür dilemek için girdiğimde herkesin bana saldırmış bir vaziyette görünce kendimi kayıp ettim .ama onunda bana oyke demesi.sanki kendine nisbet etmişim gibi hatta ben istediğim cinsiyeti belitmedim belirtlesende kim istemez 3.kzikndan sonra birde oğlu olsun.mesele erkek bebek değil 2 meyveden de tatmak istediğim ama yemin ederim en çokta kızım için istemiştim.benim için önemli olan başta sağlık li hayırlı olması tabi. 7 aylık olmuşum 4.kizima alışmışım herşeyi hazır ismi hazır sizin basinzia gelse sizinde kafanız karizmamız mi

Ben 1 laf dedim.ama emin olun sizin bana dediginiz laflar çok daha ağır ve üzücüydü.anneligime kızlarıma doğmamis bebegime bile.
Özür dilemeniz iyi olmuş fakat bence sizin bukadar çabuk sinirlenmeniz ve çirkinleşmeniz sağlıklı bir durum değil... Deseydiniz ki arkadaşım beni yanlış anlama ben cinsiyeti sormadım başına böyle bir şey gelen var mı diye sordum allah yardımcınız olsun, benim derdim o değil tabiki allah isteyen herkese versin deseniz olay kapanacak gidecek. Bir de kanser çocuğum var diyorsunuz (allah şifa versin) sonra da benim yaşadıklarımı yaşayın falan da demişsiniz. Bu kadar zor bir şey yaşayan bi insan allah düşmanıma bile vermesin der. Böyle kolay sinirlenmeniz ve sağduyunuzu kaybedip yorum yapmanız bana yardıma ihtiyacınız olduğu izlenimini verdi. Burada konu açmak için biraz eleştiriye açık olmak gerekiyor. Acılı anneler var burada ben dahil... Layık olmadığımı düşünmek istemiyorum benim bile kalbimi kırdınız. Hayırlısı olsun.

Özür dilemeniz iyi olmuş fakat bence sizin bukadar çabuk sinirlenmeniz ve çirkinleşmeniz sağlıklı bir durum değil... Deseydiniz ki arkadaşım beni yanlış anlama ben cinsiyeti sormadım başına böyle bir şey gelen var mı diye sordum allah yardımcınız olsun, benim derdim o değil tabiki allah isteyen herkese versin deseniz olay kapanacak gidecek. Bir de kanser çocuğum var diyorsunuz (allah şifa versin) sonra da benim yaşadıklarımı yaşayın falan da demişsiniz. Bu kadar zor bir şey yaşayan bi insan allah düşmanıma bile vermesin der. Böyle kolay sinirlenmeniz ve sağduyunuzu kaybedip yorum yapmanız bana yardıma ihtiyacınız olduğu izlenimini verdi. Burada konu açmak için biraz eleştiriye açık olmak gerekiyor. Acılı anneler var burada ben dahil... Layık olmadığımı düşünmek istemiyorum benim bile
Hata yaptığımı inkar etmiyorum.kimsede üzerine alınmasın o lafı.ben bebeği olmayan bütün annelere diyede belirtmedim. Ama emin ol benim yerimde kim olsa 10 kişinin birden üzerine gelmesi doğmamis bebeğinden öyle yorumlar yapmaları.kim olsa o an kendini kayıp ederdi.

Özür dilemeniz iyi olmuş fakat bence sizin bukadar çabuk sinirlenmeniz ve çirkinleşmeniz sağlıklı bir durum değil... Deseydiniz ki arkadaşım beni yanlış anlama ben cinsiyeti sormadım başına böyle bir şey gelen var mı diye sordum allah yardımcınız olsun, benim derdim o değil tabiki allah isteyen herkese versin deseniz olay kapanacak gidecek. Bir de kanser çocuğum var diyorsunuz (allah şifa versin) sonra da benim yaşadıklarımı yaşayın falan da demişsiniz. Bu kadar zor bir şey yaşayan bi insan allah düşmanıma bile vermesin der. Böyle kolay sinirlenmeniz ve sağduyunuzu kaybedip yorum yapmanız bana yardıma ihtiyacınız olduğu izlenimini verdi. Burada konu açmak için biraz eleştiriye açık olmak gerekiyor. Acılı anneler var burada ben dahil... Layık olmadığımı düşünmek istemiyorum benim bile kalbimi kırdınız. Hayırlısı olsun.
Benim burdaki yaşama olayını kimse yanlis yere çekmesin lütfen tabiki allh kimsenin çocuğuna hastalık vermesn. Cok zor bir durum onkoloji koridorlarda sabahlamak.demek istediğim benim gibi cinsiyet karmaşası yaşamaları.tabi bunada inanmayıp bişey demek isteyen çıkacaktır

Hata yaptığımı inkar etmiyorum.kimsede üzerine alınmasın o lafı.ben bebeği olmayan bütün annelere diyede belirtmedim. Ama emin ol benim yerimde kim olsa 10 kişinin birden üzerine gelmesi doğmamis bebeğinden öyle yorumlar yapmaları.kim olsa o an kendini kayıp ederdi.
Siz on kişi üzerinize gelince değil evlat hasreti olan biri o üzüntüyle size yersiz bi serzenişte bulununduğu anda zaten kendinizi kaybetmişsiniz. Ben onun söylediğini de yanlış buldum şahsen ama büyütülecek bir şey değildi. Sonrasında üstünüze gelmişler ama buradaki bir çok kişiye dokunacak laf ettiğiniz için. Bu sivri dilinizle çok insan kırarsınız çok da arkadaş kaybedersiniz... Neyse biz de layık olabiliriz bir gün inşallah. Allah hepimizin sınavını başka veriyor, hepimizin yardımcısı olsun. İnanın size de üzüldüm ama çok siniriniz bozulmuş belli.

derdniz kızmı erkek mi olsun? ya biz senelerdir cocuk için uğraşanlar napalım derde bak!
Emin olun bir kiziniz olsaydi sizde bir oglunuz yada oglunuz olsa kiziniz olsun isterdiniz. İnsan iki meyvadanda tatmak istiyor. Rabbim isteyin diyor kullarina ve tabiki verir vermez O'nun yüceliğidir. Artık kız yada oglan isteyen anneleri suclamaktan nezaman vazgececeksiniz? Cocugunuzun olmamasi erkek yada kiz bebek isteyen annelerin suçumu? Boyle bir platformda üyeyseniz herkesin herkesin fikrine saygi duymasi lazım. Bırakın artık insanların heveslerini kırmayı. Biz sadece isteriz verir vermez Rabbim en hayirlisini bilir. Saglikli sihhatli isteyen herkese bu duyguyu nasip etsin Rabbim

Sana derdimi.yada derdini soran olmadı.allh sana laik görmemiş demekki bunca sene.
Cevabiniz cok cok yanlis ve hic hos olmamıs. Gercekten okuyunca üzüldüm. Biz nezaman bukadar patavatsız ve duyarsız olduk. Herkesin sinavi farkli ve kendine agirdir. Bize düşen her düşünceye saygı duymak. Herkes biz gibi dusunmuyor ne yazikki. Biz buraya en dogru kelimeleri cımbızla cekerek yazsak yinede tersi düsunenler olacak. Rabbim hepimize en hayirlisini nasip etsin. Annelik duygusuyla yanan hickimsenin kucagini bos birakmasin

Sana derdimi.yada derdini soran olmadı.allh sana laik görmemiş demekki bunca sene.
Nebicim bi uslup bi anne olmak isteyen birine nasil bunu dersiniz allah laik görmemiş diye sen merak edip buralara kadar cinsiyetini soruyorsun onda sorun yok ama baskalari sadece hamile kalabilmek icin yillardir evlat hasreti ceker sirf haberini almak icin sana mi laik gormus allah ta ona gormemis yarin ne gelecegini bilemezsin bunu soyledigin icin basina bence vicdan azabi cekmelisin bunu dedigin icin

X