Ben artık düzelmek istiyorum..çok yalnızım

merve_aydin_92

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2014
58
3
31
Artık ayrılalı 3 ay oldu. Kabullendim ayrılığı.Eski dayanılmaz acım kalmadı. Ama bazen sızlıyor yüreğim. Bana yaptığı onca kötülüğe rağmen sevmiştim onu,değmezmiş! Onun adını bile unutmak istiyorum ben artık. Nasıl değişti nasıl gaddarlaştı anlamadım. Hergün başka partilerde, alemlerle görüyorum.Hergün başka bir kızla sarmaş dolaş.. Yanlış anlamayın gözüm onun üzerinde değil. Hatta aksine onu gördüğüm an orayı terkediyorum. Hiç arkadaşım kalmadı burda. Kiminle yakınsam onu kendine çekmeyi başardı. Zamanında onu yüzünden kırdığım insanlarda cabası. Bu arada dost dediklerimden kazıkta yedim. Anlıyacağınız çok yalnızım. Size yemin ederim sosyal medyadan asla bakmıyorum ona. Hatta engelledim heryerden görmeyeyim diye. Adını bile anmıyorum, kimseyede andırmıyorum yanımda. Ama eski arkadaşlarımın fotoğraflarında rastlıyorum. İçkiler,alemler,kızlar.. Dün ağladım mesela. Ben artık düzelmek istiyorum. Bende onun gibi gamsız olmak istiyorum.Canım acımasın istiyorum. Ben kendi halimde mutlu olmaya çalışırken yok eski sevgilisi Twitter'da takip ediyor beni, yok bana ev arkadaşımdan ona verdiğim hediyeleri gönderiyor.. Hiç dışarı tepki vermiyorum ama canım acıyor. ALLAH 'tan ve ailemden başka kimsem kalmadı. Şehir dışında olduğum içinde ailemden de uzağım. Bu küçücük şehirde hiç bir aktivite de yok. Bana yardımcı olun ne olur!!! Ben artık mutlu olmak istiyorum...:KK43:

RaspberrySyrup

Kara Murat benim!
Kayıtlı Üye
27 Mart 2014
1.154
589
Cok üzülüyorum böyle aşk yüzünden kendini üzen insanları gördükce.büyük ihtimal benden büyüksünüz ama bende ağır şeyler yaşadım şimdi inanır mısınız hiç acı kalmadı.Tabi 1,5 senede anca.Ama nolur kendinize zindan etmeyin hayatı zamanı sizi düşünmeyen birini düşünerek harcamayın.Herkes kendine yakışanı yaparmış o da kendine yakışanı yaptı.Siz yine şerefli bi insan olarak hayatınıza devam edeceksiniz,gün gelir devran döner.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kirmizicilek16

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2009
3.380
1.220
33
bu yaşadılarınız size birer ders olsun
demek ki neymiş iyice tanımadan fazla değer vermeyecekmişsiniz
demek ki neymiş sevgili için eş dost akraba ile ters düşmeyecekmişsiniz
demek ki ler uzaar gider
toplanın herşey güzel olacak siz de yeni çevreler edinin kursa yazılın gezmelere gidin yaz geliyor :KK55::KK31:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 126 gün geçti.

f1453

Rabiş
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2013
2.329
130
Artık ayrılalı 3 ay oldu. Kabullendim ayrılığı.Eski dayanılmaz acım kalmadı. Ama bazen sızlıyor yüreğim. Bana yaptığı onca kötülüğe rağmen sevmiştim onu,değmezmiş! Onun adını bile unutmak istiyorum ben artık. Nasıl değişti nasıl gaddarlaştı anlamadım. Hergün başka partilerde, alemlerle görüyorum.Hergün başka bir kızla sarmaş dolaş.. Yanlış anlamayın gözüm onun üzerinde değil. Hatta aksine onu gördüğüm an orayı terkediyorum. Hiç arkadaşım kalmadı burda. Kiminle yakınsam onu kendine çekmeyi başardı. Zamanında onu yüzünden kırdığım insanlarda cabası. Bu arada dost dediklerimden kazıkta yedim. Anlıyacağınız çok yalnızım. Size yemin ederim sosyal medyadan asla bakmıyorum ona. Hatta engelledim heryerden görmeyeyim diye. Adını bile anmıyorum, kimseyede andırmıyorum yanımda. Ama eski arkadaşlarımın fotoğraflarında rastlıyorum. İçkiler,alemler,kızlar.. Dün ağladım mesela. Ben artık düzelmek istiyorum. Bende onun gibi gamsız olmak istiyorum.Canım acımasın istiyorum. Ben kendi halimde mutlu olmaya çalışırken yok eski sevgilisi Twitter'da takip ediyor beni, yok bana ev arkadaşımdan ona verdiğim hediyeleri gönderiyor.. Hiç dışarı tepki vermiyorum ama canım acıyor. ALLAH 'tan ve ailemden başka kimsem kalmadı. Şehir dışında olduğum içinde ailemden de uzağım. Bu küçücük şehirde hiç bir aktivite de yok. Bana yardımcı olun ne olur!!! Ben artık mutlu olmak istiyorum...:KK43:

Hangi şehirde sin cnm aktivitelere katilsan

matemm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
3.117
998
31
o öyle gamsız gamsız hiçbişey umrunda değil...sizde böyle üzülüyosunuz.
DEĞMEZ DEĞMEZ....
SEVMİŞSEN BİLE DEĞMEZ.
O UNUTMUŞSA SEN ONDAN ÖNCE UNUT.
başarıcaksın bak..sende hayatına bak zorla kendini...mutlaka bişeyler değişecek....

lupinus

bir melek var tam şuramda
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2014
609
48

Bir sure onunla karsilasabilecegin ortamlarda bulunma yeni arkadaslar edinmeye calis hangi sehirdesin bilmiyorum ama kluplere falan kayit yap ne bileyim hat kursu myzik kursu fotoğrafçılık kursu vb.
Bir süre sosyal aglara takilma zaten zaman gectikten sonra belki de baska birisi cikacak karsina zaten daha sonra baskasina asik olsan da olmasan da bunu mu sevdim diceksin.. hersey gececek...

f1453

Rabiş
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2013
2.329
130
tekirdağ ama araştırdım belediye kursları hep dolmuş özel kursa katılacak paramda yok

Cnm benim beni eklersen knusuruz dinlerim BN sni.yalnizligina çare olucaksa.ben ekleyemiorm telden nasi eklendiğini bilmem. :KK43:(

f1453

Rabiş
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2013
2.329
130
Bir sure onunla karsilasabilecegin ortamlarda bulunma yeni arkadaslar edinmeye calis hangi sehirdesin bilmiyorum ama kluplere falan kayit yap ne bileyim hat kursu myzik kursu fotoğrafçılık kursu vb.
Bir süre sosyal aglara takilma zaten zaman gectikten sonra belki de baska birisi cikacak karsina zaten daha sonra baskasina asik olsan da olmasan da bunu mu sevdim diceksin.. hersey gececek...

Evet bak arkadaşa katiliorum ben bununu sevdim diosun ilerde. Ben 2 ay sonra demiştim.d.d.d ayriliktan.

ruhiahenk

sosyalleşmeye geldim
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2013
2.357
441

zaman herşeyi çözer ...şu beklemek olmasa.. :85:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-11-2021

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 173 gün kaldı.

Bebeğinizn başı ve boynu artık daha dik ve düz bir hatta görülüyor. Önümüzdeki 3 ay boyunca daha çok kilo alacaksınız. Bunun sebebi bebeğinizin hızla büyümesi. Kilo artışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugün ultrasonda bebeğinizi baş parmağını emerken görebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

merve_aydin_92

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2014
58
3
31
Cok üzülüyorum böyle aşk yüzünden kendini üzen insanları gördükce.büyük ihtimal benden büyüksünüz ama bende ağır şeyler yaşadım şimdi inanır mısınız hiç acı kalmadı.Tabi 1,5 senede anca.Ama nolur kendinize zindan etmeyin hayatı zamanı sizi düşünmeyen birini düşünerek harcamayın.Herkes kendine yakışanı yaparmış o da kendine yakışanı yaptı.Siz yine şerefli bi insan olarak hayatınıza devam edeceksiniz,gün gelir devran döner.

ALLAH razı olsun canım

merve_aydin_92

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2014
58
3
31
bu yaşadılarınız size birer ders olsun
demek ki neymiş iyice tanımadan fazla değer vermeyecekmişsiniz
demek ki neymiş sevgili için eş dost akraba ile ters düşmeyecekmişsiniz
demek ki ler uzaar gider
toplanın herşey güzel olacak siz de yeni çevreler edinin kursa yazılın gezmelere gidin yaz geliyor :KK55::KK31:
evet ders oldu ama geçemediğim bir ders oldu maalesef. yeni çevre edinemiyorum bir türlü o beni o kadar yabanileştirmişki nasıl diyalog kuracağımı bile unutmusum

lupinus

bir melek var tam şuramda
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2014
609
48
3 ay oldu yavaş yavaş diyorum tabiki ama genede acıyor canım

Cok normal acimasi bir paylasim var bir ask sevgi bir duygu var... bu en normal duygu. Ama sen surekli canim aciyor diye dusunur takilirsan zor atarsin aklindan. Yapma böyle dedigim gibi gecip gidecek zamanla hatta belki de sana donmeye calisacak daha sonra ama bu sefer de sen istemeyeceksin.