BEN Bu Koca Ayiyi Napayim???

Vera_mihrima

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Mart 2014
2.091
1.541
arkadaslar elim ayagim titriyor karnim agriyor midem bulaniyor o kadar kötüyüm ki :KK43: bi akil verin ne olur.
2 yillik evliyim. Kocam isden gelince bebegime cizgifilm acmak icin YouTube a girdim. Arama kismina basinca "sevdigim aysem" diye isim geldi baktm kime gelin oldun alamadim yarimi gibisinden sozleri var. ozellikle ismiyle aratmis türküyü. Eskiden esim biriyle söz atmis aileler yuzunden ve biz cok sorunlar yasadik ben ögrenince. Aramizda cok buyuk problemler yasadik (eltim tarafindan iftiraya ugradim esimle bosanma asamasina geldik arkamda olmadi sonradan anlasildi hersey ama ben bittim) sozler verdi degiscem Diye.
Sevilmedigimi biliyorum ama bundan daha kotusu kalbinde hala baskasi var.
Smdi asagida cay bekliyo hastayim dedim ondan durgunum dedim. Ellen titriyor karisik yazdi taam ozur Dilber'in. Ne deyim napayim bilmiyorum:KK61: cok uzgunum. Siz olsaniz naparsiniz

arkadaslar elim ayagim titriyor karnim agriyor midem bulaniyor o kadar kötüyüm ki :KK43: bi akil verin ne olur.
2 yillik evliyim. Kocam isden gelince bebegime cizgifilm acmak icin YouTube a girdim. Arama kismina basinca "sevdigim aysem" diye isim geldi baktm kime gelin oldun alamadim yarimi gibisinden sozleri var. ozellikle ismiyle aratmis türküyü. Eskiden esim biriyle söz atmis aileler yuzunden ve biz cok sorunlar yasadik ben ögrenince. Aramizda cok buyuk problemler yasadik (eltim tarafindan iftiraya ugradim esimle bosanma asamasina geldik arkamda olmadi sonradan anlasildi hersey ama ben bittim) sozler verdi degiscem Diye.
Smdi asagida cay bekliyo hastayim dedim ondan durgunum dedim. Ellen titriyor karisik yazdi taam ozur Dilber'in. Ne deyim napayim bilmiyorum:KK61: cok uzgunum. Siz olsaniz naparsiniz
Başkasını seviyosa boşanırdım.

Boşamazsan da ormana sal gitsin. Sonuçta ayı.

Açıkça sormalısınız bu türkünün önemi ne neden dinliyor. Bir turku icin evlilik bitirilmez ama akli baskasinda mi ve size ailenize davranislari nasil kocalik gorevini yapiyormu sizinle ilgileniyormu sonucta bebeginiz varmis hemen gemileri yakmayin

Açıkça sormalısınız bu türkünün önemi ne neden dinliyor. Bir turku icin evlilik bitirilmez ama akli baskasinda mi ve size ailenize davranislari nasil kocalik gorevini yapiyormu sizinle ilgileniyormu sonucta bebeginiz varmis hemen gemileri yakmayin
Tam bi kapali kutu esim ailelerle sorunumuz yok. Esim kavgaliyken sevmiyorumda der mecburiyetsin de der kufreder ama aramiz iyiyken gunde 3 defa arar ciceklerle gelir hediyeler alir ew islerine yardim eder gidip gelip sarilir fln . Tam bi kafa karisikligi. Ortasini bulamaz ya cok iyi yada cok kotu

Tam bi kapali kutu esim ailelerle sorunumuz yok. Esim kavgaliyken sevmiyorumda der mecburiyetsin de der kufreder ama aramiz iyiyken gunde 3 defa arar ciceklerle gelir hediyeler alir ew islerine yardim eder gidip gelip sarilir fln . Tam bi kafa karisikligi. Ortasini bulamaz ya cok iyi yada cok kotu

açık açık konuşun o zaman..

Sinirliyken herşey söylenir. Bence normal zamanda da sevgi duymasa çiçek almaz gelip sarilamaz. Aşk yoksada sevgi vardir muhakkak.. bilemedim en doğrusunu siz bileceksiniz ama konuşmadan da bir yere varılmaz

Konuda ismi Ayşem yazdim ama cok nadir olan isim aslinda Ortaya cikmasin diye aysem yazdim. 2 yillik ewliyiz ve hala onu sevdigini gostermez mi bu.

Hayır göstermez . Eşiniz de 2 yıldır sızknle evli ama sizi sevmiyormuş

Öncelikle bebeğime telefondan çizgi film açıp vermeyi bırakırım
Sonra da beni sevmeyen adamı

2 yillik evliyim. Kocam isden gelince bebegime cizgifilm acmak icin YouTube a girdim. Arama kismina basinca "sevdigim aysem" diye isim geldi baktm kime gelin oldun alamadim yarimi gibisinden sozleri var. ozellikle ismiyle aratmis türküyü. Eskiden esim biriyle söz atmis aileler yuzunden ve biz cok sorunlar yasadik ben ögrenince. Kizin ismi de ayse. Aramizda cok buyuk problemler yasadik (eltim tarafindan iftiraya ugradim esimle bosanma asamasina geldik arkamda olmadi sonradan anlasildi hersey ama ben bittim) sozler verdi degiscem Diye.
Smdi asagida cay bekliyo hastayim dedim ondan durgunum dedim. Ellerim titriyor karisik yazdiysam Ozur Dilerim. Ne deyim napayim bilmiyorum:KK61: cok uzgunum. Siz olsaniz naparsiniz

Eşiniz sonuçta sizinle evli Ayşe ile değil. Eğer eşinizi seviyorsanız ona bu durumları yansıtmayın derim . Eşinize özverili davranırsanız eğer insanevladı ise zamanla sizi sevmese bile size saygı duyacaktır . Böyle evlilikler biliyorum ben . Kadın deliler gibi aşık adamda tık Yok. Sırf kadın istedi diye o kadınla evlendi ve adamın ağzından duydum ' eşime saygı duymaya başladım ' dedi . Şimdi üç tane çocukları var.

X