Ben de Hala oluyorum.......

kumsalll

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2007
1.085
1
merhaba arkadaslar nasılsınız.bugun cok mutluyum cok.abım ve yengemın 3 bucuk yıldır tüm tedavılere ragmen cocugu olmuyordu malesef.ve sonunda tüp bebek yapmaya karar verdıler.ve mutlu son yıllar sonra yengem hamılee.tüp bebek tuttu.ve emın degılız ama sanırım ikiz halası oluyorummmm.cok mutluyum ya anlatamam sıze.bu mutlulugumu sızınle paylasmak ıstedım.allahım cocuk ısteyen herkese nasıp etsın ınsallah anne ve baba olmayı.onları bundan mahrum bırakmasın. kaydirigubbakcemile3 alkisalkisalkis :teytey: delikafadulden :dance: :dance: :sm_cool: :sm_cool:hihoyyyt hihoyyyt

canim gozunuz aydin
insallah saglikla alsinlar bebislerini kucaklarina
allahim isteyen herkese nasip etsin insallah

amın...sagol canım benım cok tesekkur ederım.ya cok mutluyum cokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

meryemcım ınsallah bende en kısa zamanda senınde anne adayı oldugunu buradan okurum.ınan bu sevıncım ıkıye katlanır.darısı sana ınsalllahhhhhhh

gözünüz aydın
hayırlısıyla kucağınıza alırsınız inşallah
Rabbim isteyen herkese tattırsın anne olma duygusunu

Hayırlı günlerde, sağlıklı bir şekilde karışsın, minik bebek aranıza inşallah Kumsal'ım...
Sevgi dolu bir ortamda büyüsün....

( Bebek doğunca cimrilik etme sakın. Okkalı bi altın tak çocuğa... ) :nazar:

Hayırlı günlerde, sağlıklı bir şekilde karışsın, minik bebek aranıza inşallah Kumsal'ım...
Sevgi dolu bir ortamda büyüsün....

( Bebek doğunca cimrilik etme sakın. Okkalı bi altın tak çocuğa... ) :nazar:

sagol canım benım.allah ısteyen herkese nasıp etsın.yok kıs cımrılık yaparmıyım hıç kac sene bekledım ben bu haberı.hayırlısıyla dogum yapsında ıns canım yengecım..opt cnmŞeniz

Tebrikler canim
Bende hala olacagim heralda sanirsam galibaaaaaaaaaaaaaa :)

tebrikler,çok sevindik,
simli_gul.gif
83536893sa4.gif
:nazar:

X