ben de hamileyiiiiiiiiim :)

kontes9

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2014
494
175
Kızlar merhaba hepinize.. 4 hafta 6 günlük hamileyim ben de :) çok güzel bi duygu allahım isteyen herkese nasip etsin. Adetim gecikince test yapayım dedim hiçte ihtimal vermiyodum ama çift çizgi çıkınca uçtum uçtum:) eşime söyledim işten eve geldi garanti olsun diye bir test daha yaptık o da pozitif :) dün de doktora gittim orda da gördüm bebeğimi ufacık nokta kadar 15-16 gün sonra bi daha gidicem dra. İlk bebeğim olcak çok mutluyum çook:):KK49::nazar:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2334 gün geçti.

elif5541

Anasının Kızı :)
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2013
1.923
599
31
Kızlar merhaba hepinize.. 4 hafta 6 günlük hamileyim ben de :) çok güzel bi duygu allahım isteyen herkese nasip etsin. Adetim gecikince test yapayım dedim hiçte ihtimal vermiyodum ama çift çizgi çıkınca uçtum uçtum:) eşime söyledim işten eve geldi garanti olsun diye bir test daha yaptık o da pozitif :) dün de doktora gittim orda da gördüm bebeğimi ufacık nokta kadar 15-16 gün sonra bi daha gidicem dra. İlk bebeğim olcak çok mutluyum çook:):KK49::nazar:

İnş. sağlıklı bişekilde kucağına alırsın Allah analı babalı büyütsün.Gözün aydın cnm

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2232 gün geçti.

blackcinder

NefesimGeldi
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2013
643
96
hayırlı olsunnn cancan =)
Allahım sağsalim kucağınada almayı nasip etsin.:KK16:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2347 gün geçti.

kontes9

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2014
494
175
Çok sağolun arkadaşlar, nefes almaya bile korkuyorum bişey olur diye allah korusun:) sizler de öyle misiniz?

ZehreNur

❤ İki çiçeğim ❤
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2008
4.309
3.849
Gözün aydın canım.Sağlıkla kucagına alırsın bebişini inşaallah

dgndilek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2014
140
80
31

Hayirli olsuuunnnnn Allah saglikli bi sekilde kucagina almayi nasip etsin insallah:) bende dun ogrendim asilama oldum ben tedavi gordum ilk asilamamdi tuttu cok sukur:)) pzt gidip tekrar kan vericem artis varmi ona bakicaz senin kan degerin kac cikti tatlim birde bebegi gormek icin alttan mi bakti ultrasonla ustten mi ben gittigimde alttan yaptirmak istemiyorum nedense:/

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1986 gün geçti.

yuko06

Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2014
218
5

çoook sevındım canım allah hayrlısıyla kucagına almayı nasip etsın ınsallah... darısı bızlerın basına ! ne zamandır ıstıyodun acaba? :nazar:

gulsumerkin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2014
291
20
Sağlıkla kucağına alırsın inşallah.
Keyifli bir hamilelik dilerim. :))

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2415 gün geçti.

edsofi

baslangic:76.2 guncel:77 ideal:66. boy:163
Kayıtlı Üye
21 Mart 2014
4.095
15.583
tebrik ederimhayrlısı olsun canım :) çok güze bi duygu :) eşine keşkesüpriz yapsaydın :):KK52::KK48:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2433 gün geçti.

kimyaci43

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2013
810
32

hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin inşallah sağlıklan kucağına alırsın inşallah bebişini:KK16::KK16::KK16::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

kontes9

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2014
494
175
Hayirli olsuuunnnnn Allah saglikli bi sekilde kucagina almayi nasip etsin insallah:) bende dun ogrendim asilama oldum ben tedavi gordum ilk asilamamdi tuttu cok sukur:)) pzt gidip tekrar kan vericem artis varmi ona bakicaz senin kan degerin kac cikti tatlim birde bebegi gormek icin alttan mi bakti ultrasonla ustten mi ben gittigimde alttan yaptirmak istemiyorum nedense:/

Seninki de hayırlı olsun canım benim, amin sizde sağlıklı sıhhatli bi şekilde kucağınıza alırsınız inşallah:)canım ben kan değerime baktırmadım daha sağlık ocağına gitmedim pazartesi gideyim diyorum, doktorum da kan değeri falan yapmadı ama sağlık ocağı da karışık bizim, taşıncaz falan diye bekledim ama taşınmamız da iki haftayı bulucak.. sağlık ocağı değişiyo ya adrese göre ondan.

kontes9

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2014
494
175
çoook sevındım canım allah hayrlısıyla kucagına almayı nasip etsın ınsallah... darısı bızlerın basına ! ne zamandır ıstıyodun acaba? :nazar:

İki aydır korunmuyoduk canım, 1 yıllık evliyim:) amin inşallah darısı tüm isteyenlerin başına olsun