Ben kiminle evlendim:(

Dava açmadan önce bir süre ayrı yaşadım. rahatsız etmeleri bitmedi. Bankaya gidip onlarla bana haber yollamaya çalışıyor. Tek dediği kimlerle konuşşsun söylesin birde ekran görüntüsü kayıtlarını bana versin. Allah biliyor çok ağladım rezil oldum. polise savcıyaver hiçbirşey yapamazlar iki güne çıkarım ben deyip duruyordu. dava açılınca biraz sesi kısıldı. Ailesi hrgün arayıp özür diliyor. biz fark edemedik hasta olduğunu bilsek senin günahına girer miydik diye. Böyle aileden böyle evlat nasıl çıkıyor. İnsan bu kadar hasta hale nasıl gelir bilemiyoruz ki. Keşke sosyal medyalarda bu kadar yaygınlaşmasaydı. bakıyorumda bütün sorunlar hep buradan türüyor.
bilmemeleri imkansiz. saklamislardir

Herkese merhaba,

Kimseye anlatamadığım yaşadığım hayatımın en çaresiz anlarını burada paylaşmak istiyorum. Eşimle uzun bir sevgilik dönemi geçirdik, ufak tefek tartışmalarımız oluyordu hep alttan alan ben oluyordum. Ailem ilk başta istememişti evlenmemizi. Çok üşengeç e tembel bir insan olduğu için. İşide var ama çok umursamaz, saha mühendisi olduğu için sürekli şirketin açıklarını suistimal ediyor. Bu beni ilk başlarda çok rahatsız ediyordu çünkü ben banka çalışanıyım saatimiz herşeyimiz belirlidir. Ailemde umursamaz davranışları nedeniyle pek sıcak bakmamıştı. Evlendik yine gönüller kırılmadan sonuçta ailemi mutlu olacağıma ikna etmiştim.

Evlendikten sonra her şey değişti. Banka personeliyim tabi ki dış görünüşüme dikkat edeceğim her zaman düzenli tertipli ve temiz olmam gerekir.Kıyafet makyaj herşeye karışmaya başladı. Gözü dönmüş gibi hergün balayında daha telefonumun içinden geçti. laptop sürekli karıştırdı, birşey arıyordu evet. Aradığını bulamayınca da bana psikolojik şiddeti başladı. Asla elini kaldırmadı, fiziksel şiddet yoktu. ilk bir ay çok kötü geçti. ailemde yeni evliyiz diye çok rahatsız etmediler haberleri olmadı durumdan. Evin içinde sürekli takip ediliyorum her yaptığım kontrol ediliyor.

bana laptobunu almış bir şeyler göstermeye çalışıyor. Nişanlı ve sevgiliyken instagramda gece girmişim ekran kaydı almış. ekran sürelerimi not etmiş. Aynı şekilde diğer sosyal medya hesaplarımı ne kadar kullandığımın kayıtlarını tutmuş Akıllı saatimden uyku verilerimi toplamış. O bunları anlatıp gösterirken ben şoka girmiş hiçbirşey diyemez hale geldim. Herşey ogünden sonra daha da kötüleşti. Kimlerle konuştun benimle sevgiliyken bir insan bu kadar vakit geçirmez instagramda. ispatlarıyla bana sunacaksın kimlerle konuştuğunu. gece şu saate uyanıp tekrar uyumuşsun kiminle mesajlaştın dışarı mı çıktın adım sayıların çok fazla. Duyduklarımı sindiremezken yenileri ekleniyordu bir bir. artık pskikolojik şiddet o kadar dozunu aşmıştı ki ağzını açsa ağlamaya başlıyorum sinir boşalıyor. Arabayla kaza yaptım yine bu kriz anlarında. Kim bilir kiminle mesajlaşırken kaza yaptın diye suçladı. iş yerinde rahatsız etmeye başladı. ailem tabiki anladı çünkü neşem gitmiş zayıflamışım ölü gibi geziyordum artık. Elalem ne der baskısı yüzünden ayrıl diyemediler. 1 2 ay sonra ilaç içip intihar etmeye çalıştım .O zaman boşan gel dediler. Şimdi boşanma aşamasındayız. Ben neden göremedim nişanlıyken bu insanı nasıl tanıyamadım. Ailesi bana karşı çok mahçup oldular. sürekli arayıp soruyorlar ama ben işide bırakmak zorunda kaldım. evli kaldığım 5 ayda o kadar fazla psikolojik şiddete mağruz kalmışımki stresten bütün vucudumda egzamalar zonalar çıktı. Yeni yeni kendime gelmeye çalışıyorum. Travmatik byin hasarı olumuş. Motor becerilerimi kaybetmeye başladım. Kafadan hesaplamalar yapamıyorum. Araç kullanamıyorum. insnalarla uzun konuşamıyorum. Konuşmaları dinleyemiyorum kriz geliyor. Seslerede dayanamıyorum. Belkide benim ruhum çok hassastı bunca şeye çabuk yenildim

İiçimden gelenler bunlar. Şiddet sadece fiziksel değildir. Ruhuma aldığım darbeler beni öldürdü.Hala daha mektuplar yazıp bırakıyor apartmana kimlerle konuştun söyle kanıtlarıyla ispat et kimlerle aldattın beni öğrenmem lazım yazıyor. Ailemin de düzenini bozdum. Şimdi şehride tamamen terk etmek için kendimize yer bakıyoruz. Nasıl iyileşirim bilmiyorum. ifitraya uğramak bunu kanıtlayamamak yaşadığım en büyük çaresizlikti.

okuduğunuz için çok teşekkür ederim.
Tövbeler olsun tam ruh hastası.Valla kurtulduğun gün kurban kes, mevlüt okut fakir falan sevindir bu ne. Okurken dizilerde olur ya sapık karakterler onlar canlandı gözümde.Kurtul ve arkana bakma.Profesyonel yardım al.Zaman herseyin ilacı.Eskisinden daha iyi ve güçlü olacaksın çünkü kötüyü tecrübe ettin.Kendine inan 💐

çok geçmiş olsun.ben uzman değilim siz kesinlikle uzmana danışın. bence bu adam şizofren değil psikopat.
şizofren olsa ilk zamanlar anlardınız çünkü yıllarca sizi sakin ve dengeli adam rolü oynamış. şizofren bu kadar süre numara yapabilir mi bilemedim.
sizin kariyeriniz var muhtemelen geliriniz var ve birikiminiz vardır. sizin aileniz ve arkadaşlarınız var. onun ise hiçbir şeyi yok.sizi tavlamak için ailem ve arkadaşlarım var aramız çok iyi demiştir sevgiliyken. ama evlenince yalan olduğunu görürüz.
işe gitmeyen ya da işsiz ya da sorumsuz biri gibi algıladım yazdıklarınızdan. muhtemelen arabanız varsa elinizden aldı.çünkü artık kullanamıyorum dediniz. çünkü o kullanıyordur. sizi aşırı kıskanma numarası yaparak para harcamanızı da engellemiştir. aşırı kıskanıyorum diyerek arkadaşlarınız ve ailenizle de koparmaya çalışmıştır. uçan kuştan esen yelden kıskanırım numarası.. artık güzel giyinmeyin ve sosyalleşmeyin yani para harcanmasın diye baskıyı arttırmıştır. psikopat insanları kukla haline getirmeyi sever. sadece çıkarları için su gibi yalan söyler. şu an bile yaptığı mektup not bırakma numaraları kafanız karışsın diye suçluluk duygusu yaratmak için. aldatmadığınız halde olmayan bir şeyi ispat etmenizi istemek saf manipülasyondur. boşanma aşamasında ben çok değiştim diyebilir yalandan ağlayabilir günah çıkarabilir terapi göreceğim diyebilir ama asla değişmezler.insanlar psikopatları eli baltalı kaba saba tipler olarak görüyor ama hepsi öyle değil. hiç fiziksel şiddet göstermeyen ama psikolojik şiddeti uygulayan psikopatlar da var.sizin hikayenizde de böyle. ondan korkmayın. sizin korkunuzla besleniyor. ben boşanma aşamasında sizden aldattınız yalanıyla para isteyecek diye algılıyorum. yeniden sömürebileceği kadın bulursa aldatıldım daha önce diyebilmek için mağduru oynayacak. o çıkarcı yalancı numaracı bir zavallı.bolca gaslight yapmış. ışığı açıp sonra sen açtın demiş. ocağı açıp sonra sen açtın demiş. bunları narsist sosyopat ve psikopat çok yapar. karşı taraf artık kendinden bile emin olamaz. sürekli suçluluk duygusu ile kıvranır. kişiliği bozuk. anti sosyal kişilik bozukluğu kümesinde olanlar çok zor düzelir. her iletişimi kesin ve boşayın atın. asla acımayın.

İbretlik konu..

Geçmiş olsun, Allah iyilerle karşılaştırsın bundan sonra.
Umarım yaşadığınız korkunç şeylerin hiçbir izi kalmadan silinir.

Gerçekten ibret olsun genç kadınlara..
Onu giyme bunu sürme onla konuşma buna selam verme cümlelerini duyduğunuz yerde topuklayın kaçın.
Sizin her türlü kararınıza zevkinize saygı duyan, karşı cinsle arkadaşlığınıza burnunu sokmayan, size güvenen adamlarla ilişki kurun.
Bu olmazsa olmaz bir kriter olsun.

Aman yarabbi

Yemin ederim benzer şeyleri alt komşumuzda yaşadım, kimseyi inandıramadım
Kadın sürekli beni takip ediyordu
Her yaptığımı, kiminle konuştuğumu, kimlerle görüştüğümü aklına gelebilecek herseyi
Uzatmayım sonuç
Kadın şizofrenmiş
Defalarca akıl hastanesine yatırmışlar 1 yıl, 2 yıl
O kadar ağırmış
Sizin eşinizde de olabilir
Rabbim yardım etsin, yaşamayan bilmez

Bazıları aile biliyordur demiş de ben bir video seyretmiştim. Adam üniversite öğrencisi, öğrenci evinde kalırken televizyon seyrediyormuş ve kafasında şartel atar gibi bir şey olmuş. Tuhaflıklar o zaman başlamış. Ailesi yanında olmadığı için sonraları fark etmiş. Bu adam ise takip edildiğini düşünüyordu diye hatırlıyorum.

Sizinki de böyle bir şey olabilir. Kıskançlıkla ilişkili şeyleri varsa ilişkisi olunca ortaya çıkmıştır. Sizle ilişkisi olmasaydı ortaya çıkmayabilirdi hala.

Eğer psikiyatrik hasta ise ki öyle görünüyor, hastaneye yatırılabilir. Emniyet veya hastaneyle bir görüşün derim. Şehir değiştirmenize gerek kalmayabilir ya da o hastanedeyken taşının gidin.

Aileside başka şehirde yaşıyor üniversite için evden çıkmış daha da dönmemi. Sürekli sahalarda çalıştığı için maddi beklentileri de yoktu ailenin onlara güveniyorum çok mahçuplar ya da güvenmek istiyorum bilmiyorum.
insan bu kadar deli olacak aile bunu bilmeyecek. imkanı yok.sizi kurban seçmişler belki düzelir diye. çünkü daha önce de yazdım. oğullarının psikolojik sıkıntıları yok dümdüz deli bence

Ay nasil bir manyak mis bu adam. Saatinizden gece uyku saatlerini,adimlarinizi takip etmek nasil bir manyaklik. Bin sene düsünsem aklima gelmez böyle birsey yapmak.
Sehir deyistirip izinizi kaybettirmeniz en hayirlisi olucak, iyi düsünmüssünüz.

Çok şükür kurtuluyormuşsunuz.Neden göremedim diye kendinizi suçlamayın adam iyi gizlemiş manyaklığını

Bir hafta önce ellerim titreyerek yazdığım satırları yine ellerim titreyerek güncelliyorum. Yine tepetaklak oldum. Daha acıtamaz canımı bu durum de rken aynı yerden yine vuruluyorum. avukatı aracılığıyla mesaj göndermiş, Eğer kimlerle konuştuğunu delilleriyle beraber ispatlarsa hemen boşanıcam diyerek. Ben bunları düşündürecek ne yaptım acaba olmayan birşeyin ispatının istenmesi bu konuda ısrarcı olmak ruhumu emiyor. Hasta diyerek avutmak istiyorum ama ruhum kabul etmiyor bu iftirayı bütün dünyada haykırmak sesimi duyurmak istiyorum. BEN KİMSEYLE KONUŞMADIM. Yine yeni yeniden ruhum acının taze durduğunu hatırlattı bana.

Atmaya çalıştığı iftira evet çirkin bir şey, kabullenemiyor olmanızı anlıyorum. Çok normal.
Ama emin olun boşanma aşamasında pek çok kadına avukatlar bunu söylüyor.
Karşı taraf çirkinleşebilir hazır olun diye .
Sizinki zaten fazlasıyla çirkindi ve devam ediyor.
Battikça batıyor.

Kadınlar zaten ya namuslari ya çocukları ile tehdit edilir, vurulur.
Bu insanımsı da bunu kullanıyor işte.

Hadi boşansin yeter ki diye eline uyduruktan iki numara verseniz ikna olacak kanacak mi , tabi ki hayır ...

Bunları biliyorsunuz zaten.
Kendinizi daha fazla bu uğurda üzüp heba etmeyin. Yeteri kadar yorgunsunuz.

Bundan sonra size ondan gelecek hiçbir acı işlemez olsun.
O bir hasta. .
O bir hasta.
O bir hasta.

Şifasını da belasını da Allah'tan bulsun.

Herkese merhaba,

Kimseye anlatamadığım yaşadığım hayatımın en çaresiz anlarını burada paylaşmak istiyorum. Eşimle uzun bir sevgilik dönemi geçirdik, ufak tefek tartışmalarımız oluyordu hep alttan alan ben oluyordum. Ailem ilk başta istememişti evlenmemizi. Çok üşengeç e tembel bir insan olduğu için. İşide var ama çok umursamaz, saha mühendisi olduğu için sürekli şirketin açıklarını suistimal ediyor. Bu beni ilk başlarda çok rahatsız ediyordu çünkü ben banka çalışanıyım saatimiz herşeyimiz belirlidir. Ailemde umursamaz davranışları nedeniyle pek sıcak bakmamıştı. Evlendik yine gönüller kırılmadan sonuçta ailemi mutlu olacağıma ikna etmiştim.

Evlendikten sonra her şey değişti. Banka personeliyim tabi ki dış görünüşüme dikkat edeceğim her zaman düzenli tertipli ve temiz olmam gerekir.Kıyafet makyaj herşeye karışmaya başladı. Gözü dönmüş gibi hergün balayında daha telefonumun içinden geçti. laptop sürekli karıştırdı, birşey arıyordu evet. Aradığını bulamayınca da bana psikolojik şiddeti başladı. Asla elini kaldırmadı, fiziksel şiddet yoktu. ilk bir ay çok kötü geçti. ailemde yeni evliyiz diye çok rahatsız etmediler haberleri olmadı durumdan. Evin içinde sürekli takip ediliyorum her yaptığım kontrol ediliyor.

bana laptobunu almış bir şeyler göstermeye çalışıyor. Nişanlı ve sevgiliyken instagramda gece girmişim ekran kaydı almış. ekran sürelerimi not etmiş. Aynı şekilde diğer sosyal medya hesaplarımı ne kadar kullandığımın kayıtlarını tutmuş Akıllı saatimden uyku verilerimi toplamış. O bunları anlatıp gösterirken ben şoka girmiş hiçbirşey diyemez hale geldim. Herşey ogünden sonra daha da kötüleşti. Kimlerle konuştun benimle sevgiliyken bir insan bu kadar vakit geçirmez instagramda. ispatlarıyla bana sunacaksın kimlerle konuştuğunu. gece şu saate uyanıp tekrar uyumuşsun kiminle mesajlaştın dışarı mı çıktın adım sayıların çok fazla. Duyduklarımı sindiremezken yenileri ekleniyordu bir bir. artık pskikolojik şiddet o kadar dozunu aşmıştı ki ağzını açsa ağlamaya başlıyorum sinir boşalıyor. Arabayla kaza yaptım yine bu kriz anlarında. Kim bilir kiminle mesajlaşırken kaza yaptın diye suçladı. iş yerinde rahatsız etmeye başladı. ailem tabiki anladı çünkü neşem gitmiş zayıflamışım ölü gibi geziyordum artık. Elalem ne der baskısı yüzünden ayrıl diyemediler. 1 2 ay sonra ilaç içip intihar etmeye çalıştım .O zaman boşan gel dediler. Şimdi boşanma aşamasındayız. Ben neden göremedim nişanlıyken bu insanı nasıl tanıyamadım. Ailesi bana karşı çok mahçup oldular. sürekli arayıp soruyorlar ama ben işide bırakmak zorunda kaldım. evli kaldığım 5 ayda o kadar fazla psikolojik şiddete mağruz kalmışımki stresten bütün vucudumda egzamalar zonalar çıktı. Yeni yeni kendime gelmeye çalışıyorum. Travmatik byin hasarı olumuş. Motor becerilerimi kaybetmeye başladım. Kafadan hesaplamalar yapamıyorum. Araç kullanamıyorum. insnalarla uzun konuşamıyorum. Konuşmaları dinleyemiyorum kriz geliyor. Seslerede dayanamıyorum. Belkide benim ruhum çok hassastı bunca şeye çabuk yenildim

İiçimden gelenler bunlar. Şiddet sadece fiziksel değildir. Ruhuma aldığım darbeler beni öldürdü.Hala daha mektuplar yazıp bırakıyor apartmana kimlerle konuştun söyle kanıtlarıyla ispat et kimlerle aldattın beni öğrenmem lazım yazıyor. Ailemin de düzenini bozdum. Şimdi şehride tamamen terk etmek için kendimize yer bakıyoruz. Nasıl iyileşirim bilmiyorum. ifitraya uğramak bunu kanıtlayamamak yaşadığım en büyük çaresizlikti.

Ailesi size mahçup olmak yerine ruh hastası oğullarını tedavi ettirselerdi keşke. Ayrıca unutmayın ki bir insan yapmadığı şeyi bilemez , anlayamaz ,sorgulayamaz demek ki kendisi sürekli aldatan başkalarının peşinde koşan bir şahsiyetmiş ki sizi de öyle zannetmiş bence vakit kaybetmeden şikayetçi olun 😔

Herkese merhaba,

Birebir benzerlerini yaşadığım evlilik arefesinden döndüğüm birinin tıpatıp aynısı bu .. Paranoid kişilik bozukluğunu bir araştırır mısın bak içinden eşin çıkacak..

Birebir benzerlerini yaşadığım evlilik arefesinden döndüğüm birinin tıpatıp aynısı bu .. Paranoid kişilik bozukluğunu bir araştırır mısın bak içinden eşin çıkacak..
ah keşke bende görebilseydim evlenmeden önce :KK43: 5 ay sanki 5 yıl gibi çöktüm saçlarımda beyazlar çıktı sanki 40 yaşında biri gibi görünüyorum. evde biraz makyaj yapayım dedim kendi kendime saçımı yapayım beynimdeki sesler tekrar başladı kimin için hazırlanıyorsun lime beğendireceksin kendini diye elimden tarağı atmam bir oldu. saçımı bile taramaya korkardım altından bir şey çıkacak diye.

Ay pesss korku filmi gibi...
Valla iyi kurtulmuşsun ama neden intihar etmek istedin anlamadım.senin suçun değil ve çözümü olan bişey sonuçta...

Tövbeler olsun siz kiminle evlenmissiniz cidden 😦 çok geçmiş olsun

Ailesi de biliyordu büyük ihtimalle. Size söylemediler o yüzden mahcup oldular. Yazık etmişler. İnşallah kısa sürede toparlanırsınız

Ay pesss korku filmi gibi...
Valla iyi kurtulmuşsun ama neden intihar etmek istedin anlamadım.senin suçun değil ve çözümü olan bişey sonuçta...
günlerce onu aldattığımı attığım her adımın serecesini dökmüş bakkala bile iyi günler dediğim için erkek düşkünü olmam bütün bu söylemleri her gün dinlemek bana eziyet haline gelişti. yinee böyle söylendiği gün kapıcıyla bile sevgili oldun erkeksiz yapamıyorsun erkek erkek erkek tersleyemiyorsun erkekleri diye diye şuurumu kaybettim ve sadece kurtulmak istedim o an tek kurtuluşun ölüm olduğunu düşündüm. Dışarıdan bakınca çıkıp gitseydin diyorsunuz anlıyorum, denedim de yaptımda ailem arkamda durmadı evine dön olur böyle şeyler dediklerinde çaresiz dönüyorsun eve ve bu seferde kim bilir kimlerle yattın beni aldattın oluyor ölmek istediğim zaman gerçekten ailem durumun farkına vardı.

X