Ben mi abartıyorum acabaaa

Rapunzel90

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2018
1.470
2.127
33
Kızlar merhabaaa 3 bucuk senedir evliyim eşimle arada kavga ederdik ama aramız iyiydi kendi işi var ve yoğun bir iş internt üzerinden satış yapıyor o yüzden elinden tel düşmez wc bile telle girer Ve uzun kalır önceden bunu çok sorun ederdim ama görümcem dedi bekarken de böyleydi falan takılmamaya başladım ama son 1 aydır bana çok ilgisiz işten gelince öpmüyor bile köşesine çekilip. Film izliyor gün içerisinde yazmıyor , mesala normaldede telefonunda karışıklık olmasın diye vatsapta sadece müşterileriyle görüşmeler kalır diğer kişisel konuşmaları siler dün gece vatsapten biriyle konuştu duşa girince baktım silmiş bakıyorum telefonuna dikkat çeken bişey yok kafam çok karışık işi de hep müşteriler kadın acaba aldatıyor mu diye düşünmeye başladım kafayı yicem sorsam kendisine hemen tersler iletşimde kuramıyorum nasıl anlarım fikir verin

Evet haklısınız Zaten sinirli kavgaya yer arıyor keyfini falan dün yemekte sordum sonra muhabbet tıkandı Devamı gelmedi ☹️

Evet haklısınız Zaten sinirli kavgaya yer arıyor keyfini falan dün yemekte sordum sonra muhabbet tıkandı Devamı gelmedi ☹️
Siz arada sorun, bunun dışında canınızı sıkmayın keyfinizi bozmayın. Bir yerde kendisi anlatacaktır. Tuvalette uzun süre kalmak sağlıksız bir şeydir bu arada

Evet söylüyorum bende ama tuvaletime bari karışma diyor . İnanın sabah 6 da işe gitmeme rağmen gece bir türlü uyuyamadım başımın ağrısından şu anda zor çalışıyorum

Evet söylüyorum bende ama tuvaletime bari karışma diyor . İnanın sabah 6 da işe gitmeme rağmen gece bir türlü uyuyamadım başımın ağrısından şu anda zor çalışıyorum
Aldırmayın çok fazla, kafanıza taktıkça büyür de büyür.

X