Ben mi abartıyorum, erkek arkadaşım mı duygusuz ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ağlayan biriyle ne yapacağı konusunda sorun yaşıyordur belki. Ben de ağlayan birine alan veririm rahat rahat ağlasın diye. En sinir olduğum şeyde bir sebepten insan içinde ağlıyorsam bana 'ne oldu' diye sorulması, başımda beklenmesidir. Ergenken ablamla aynı odada yaşarken bir sebepten birimiz agliyorsak diğeri ya duymazlıktan gelirdi ya da basitçe sırtına dokunur sonra ortadan kaybolurdu. Bana da iyi gelen bu. Geçen sene kuzenim benim yanımda kötü bir haber aldı. Bizim evdeydi. Bir koseye geçti ağladı ağladı, ağladi.ben sadece arasıra sırtını sivazladim o kadar . Sonra ortadan kayboldum rahatça ağlasın diye. Döndükten sonra da su getirdim, o konuşana kadar da ağzımı açmadım.
Herkesin ağlayan/mutsuz insana yaklasimi farklıdır.
ben onun başına bir olay gelse ve ağlayıp üzülse onunla beraber ben de çok üzülürüm çok destek olmaya çalışırım.
Ben ağlarken çok ilgili bir insanın (öz ablam/öz annem/sevgilim gibi yakın bile olsa) dibimde durup benimle ilgilenmesini asla istemem hele sizin gibi yanımda ağlayan insan beni rahatsız eder. Belki o da sizin bu hallerinizi sevmiyordur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X