Ben mi abartıyorum düşüncelerinizi alabilir miyim?

Esımle lıseden arkadastık o donemler de capkınlıgı vardı araya 12 sene gırdı hıc gorusmedık 12 sene sonra bı sekılde bı araya geldık evlılıgımız anlık oldu gecen sene zarfında onu tam anlamıyla tanıma sansım olmadı ve evlendıkten sonra yanımda kadınlara baktıgına cok defa sahıt oldum bu da benı pskoljıkmen cok rahatsız etti
Yani aslinda eskiden çapkın olduğunu biliyordunuz ama gorusmediginiz sürede degismistir diye düşündünüz ve evlendiniz dogru mu anlamışım?

aynı soru size sorulsa ortalığı yıkarsınız ama ? Böyle soru sorulur mu yahu?
Adam farklısın dese bi dert, değilsin dese bi dert .
Ki çoğu erkek öyle olmasa bile farklısın der zaten, siz de bu cevabı beklemişsiniz ama dememiş işte..

Eşiniz için diğerlerinden farklıysaniz ozelseniz bunu hissedersiniz zaten hissetmiyorsan neden evlendiniz?

Esımle lıseden arkadastık o donemler de capkınlıgı vardı araya 12 sene gırdı hıc gorusmedık 12 sene sonra bı sekılde bı araya geldık evlılıgımız anlık oldu gecen sene zarfında onu tam anlamıyla tanıma sansım olmadı ve evlendıkten sonra yanımda kadınlara baktıgına cok defa sahıt oldum bu da benı pskoljıkmen cok rahatsız etti
Tanımadan evlendiğiniz adamı seks sırasında tanımayazsınız.
Seks muhabbetinden ziyade başka kadınlara bakması daha rencide edici bir hareket önce bunu çözmeniz gerekiyor.

Herkese mrb, anlatacagım konu cok canımı sıkıyor, bundan 4 gun once gece yatagımızdayken eşime birşey sormak ıstedım, sordugum su benımle bırlıkte olurken ne hıssedıyosun,farklımıyım bugune kadar yasadıgın cınsellıklerden diye bi soru yönelttim eveleyıp gevelemeye başladı bende sadede gel farklımıyım yoksa aynımıyım dedım bana soyledıgı sey o kadar sınırlerımı bozdukı... Verdiği cevap şu: sex işte altı üstü bu sex dedi,yani sıradan bi sex bı farkın yok bende demek gıbı bısey, yemin ederim o lafından sonra kendımı hiç farklı hıssetmedım hiç özel hissetmedim, ne dmek aynı kefeye koymak, seven sevdıgınde herkeste hıssettıgınımı hısseder daha mı keyıf alır hıslerı yogunlasır, kendımı cok kotu hıssedıyorum, o laftan sonra sogudum acıkcası sizce haksızmıyım bu konuda, abartıyo muyum yoksa normal mı dusunuyorum
16,17 yaşında ergen kız sorusu sormuşsunuz kazik kadar kadın hâlinizle.cevaptan da tatmin olmamışsınız.adamcağız en azından sinirlenmemiş.çok gıcık bir soru bence.zaten yaşarken hissediliyor seksin kalitesi.madem çok romantik bir kocanız yok neden bu tarz çocuksu hareketlere giriyorsunuz?

Herkese mrb, anlatacagım konu cok canımı sıkıyor, bundan 4 gun once gece yatagımızdayken eşime birşey sormak ıstedım, sordugum su benımle bırlıkte olurken ne hıssedıyosun,farklımıyım bugune kadar yasadıgın cınsellıklerden diye bi soru yönelttim eveleyıp gevelemeye başladı bende sadede gel farklımıyım yoksa aynımıyım dedım bana soyledıgı sey o kadar sınırlerımı bozdukı... Verdiği cevap şu: sex işte altı üstü bu sex dedi,yani sıradan bi sex bı farkın yok bende demek gıbı bısey, yemin ederim o lafından sonra kendımı hiç farklı hıssetmedım hiç özel hissetmedim, ne dmek aynı kefeye koymak, seven sevdıgınde herkeste hıssettıgınımı hısseder daha mı keyıf alır hıslerı yogunlasır, kendımı cok kotu hıssedıyorum, o laftan sonra sogudum acıkcası sizce haksızmıyım bu konuda, abartıyo muyum yoksa normal mı dusunuyorum
ya erkekler boyle seylerde odun ve sığdır, simdi esinizin gecmis cinsel yasamini bilmiyorum yorum yapamam ama cok takilmayin gercekten bazi seyler erkekler icin cok basit konular ayrintili dusunemezler

ben olsam bozulurdum

örnek her seferinde ben söylemeden önce o söylüyor, her seferinde yatakta beni herkesten daha erkek hissettiriyorsun diye

böyle olmasa kıyamette kopar zaten kesınlıkle bir farkı olmalı

özel olduğunu bilmelisin.

Merhaba. Öncelikle aslında çok doğal bir.ihtiyacınızın karşılanmasını istemişsiniz ama bunu çok yanlış bir şekilde yapmışsınız. Kadın arzulanmak ister cinsellikte en temel ihtiyacı budur. Sizi gerçekten arzulayıp arzulamadıgını bilmek istemeniz normal ama bu merak seks esnasında dile getirilmez ve karşılaştırma yoluyla zaten hiç olmaz. Eşiniz başkalarına bakıp sizin onurunuzu zedeliyorsa önce bunu halletmeden yani kafanızda ilişkiyle ilgili soru varken adamla yatmanız size kötü hissettirir.
Diğer bir konu ise erkekler ne kadar cinselliğe düşkün vs gibi bilinse de kaliteli cinsellikten çoğunun haberi yoktur ve işin fiziksel haz kısmında tıkanıp kaldıkları için aşık oldukları ilk evrenin haricindeki bütün seksler 3 aşağı 5 yukarı aynıdır bence. Ama böyle olsa dahi adamın size bunu böyle dan diye söylemesi de onun duygusal zekasının pek de yüksek olmadıgını gösteriyor ki erkekler bu konuda da maalesef ki bizlere göre daha gerideler. Bir de Alınmayın kızmayın ama öyle soruya da böyle cvp maalesef.

Özel olmazsa birşey sorabilir miyim size? Yanıtlamak istemezseniz yanitlamayin lütfen;
Eşiniz evlenince mi baska kadinlara bakti? Yani bu tarz erkekler sevgiliyken melek de evlenince mi sapıtıyorlar? Yoksa sizler "kızlaaar sizinle eğlendi benimle evlendi tarzında", bu tarz capkin adamlarla evlenince başarı mi sayıyorsunuz?
Lutfen şahsınıza algilamayin, bugun eski bir arkadasim hakkinda annemle konuşuyordum da, tam olarak bu muhabbet geçti, aldatilmadigi kadin kalmamisti arkadasimin ama evlendi suan esine nasil güveniyor bilemiyorum. O yuzden sormak istedim, dedigim gibi yanitlamak istemezseniz anlarim.
Ayyy en sevmediğim kuzenim şuan boyleee o kadar dil döküyorum yok aldatiliyor gasinolar gidiliyor psikolojik ve fiziksel şiddet görüyor hakaretlere uğruyor çocuğun ağzından oros.. kelimesi düşmüyor ama hâlâ çocukla evlenmek istiyor ama çocuk oyladikca oyalıyor geçen sene ocakta yüzük aldım eemis altınlar hep hazır demiş anası yok öyle bir şey demiş yani yalancı bir de baba kuzusu o ne derse o iyyyyy

Eşinizden neden diğer deneyimleri ile sizinle olan deneyimini kıyaslamasını istediniz? Alınmayın ama geçmiş geçmişte kalmış özgüven probleminiz mi var?

Ayyy en sevmediğim kuzenim şuan boyleee o kadar dil döküyorum yok aldatiliyor gasinolar gidiliyor psikolojik ve fiziksel şiddet görüyor hakaretlere uğruyor çocuğun ağzından oros.. kelimesi düşmüyor ama hâlâ çocukla evlenmek istiyor ama çocuk oyladikca oyalıyor geçen sene ocakta yüzük aldım eemis altınlar hep hazır demiş anası yok öyle bir şey demiş yani yalancı bir de baba kuzusu o ne derse o iyyyyy
Evlenince ağlamasın o zaman kuzeniniz, yani çok özür dilerim ama insan geleceginden korkar =(

Bence sorunuz çok saçma birde erkeklerin kafaları pek basmaz böyle senin beklediğin gibi süslü laflara ( bazı erkekler hariç elbette ) hemde sorduğunuz soru ne kadar ayıp diğer kadınlarla kendinizi nie kiyasliyorsunuz yani sizinle evlenmiş geçmiş bitmiş yani aklına başka şeyler sokuyorsunuz durduk yere

Size olur mu hayatım sen çok farklısın dese bu seferde kalıbımı basarim doğru mu söyledi diye için için dertlencektiniz. Yüzüme karşı hayır bir farkın yok diyecek değildi ya bak işte bide yalan söylüyor hem çapkın hem yalancı diye kurulcaktiniz. Kendinizi böyle bi kiyaslamanin içine sokacaginiza biraz özgüvenli olmayı deneyin. Bu tip sorularla eşinizin gözünde değeriniz varsa da azalır zaten

X