Ben mi abartıyorum, yoksa haklı mıyım?

Is yapması tamam da herkesle takiplesmek ne alakaymis? Instagramdan falan mı eklesiyor?
Bir de bundan önce de reels videolar falan çekiyordu hesabını büyütmeye çalışıyordu belki bu amaçla takipçi kasıyor diye düşünüyorum

Herkesle değil de böyle genelde bazen takipleşiyor bazı kişilerle. İşte mesela seneye de tatile gelirler villa almak isterler villa satarız iletişime geçeriz vs vs diyor... ben bişey diyince de takılma bunlara diyor
Yani sizden bir şey saklamadigina eminseniz çok takılmayın o zaman. Siz daha iyi gözlemlersiniz halinden tavrından. Sosyal medyasında sizinle fotoğrafları var mı?

Reels videoları ne için çekiyor işiyle mi alakalı o da?
Yani sizden bir şey saklamadigina eminseniz çok takılmayın o zaman. Siz daha iyi gözlemlersiniz halinden tavrından. Sosyal medyasında sizinle fotoğrafları var mı?
o da uzun hikaye, normalde 3 buçuk yıl boyunca onun hesabında gönderi olarak resimlerimiz vardı, o zamanlarda da gerek kız gerek erkek insanlarla tanışıp takipleşirdi bu kadar kafama takmazdım. Ama sonra birkaç ay önce işte reels videolar çekip takipçi kasmak istedi ve profilini herkese açık yapmak istedi. Bende o zaman resimlerimizi sil benim akrabalarım görürse hoş olmaz sorun çıkartılar dedim (o zamanlar ailem ilişkimizi bilmiyordu) erkek arkadaşım da başta kabul etmedi yok inşallah önce bir nişan yapalım o zaman hesabımı herkese açık yaparım resimlerimizi silmek istemiyorum dedi. Bende baya ısrar ettim bir şey olmaz önemli olan gerçekte iyi olmamız, o kadar heves etmişsin lütfen gerçekleştir bu isteklerini dedim baya ısrarcı oldum ve resimlerimizi arşivledi. Şu an hala arşivde

O zaman çok dert edilecek bir şey yok. Sizi saklamiyormus siz şimdi arşivden çıkar fotoğrafları deseniz itiraz edeceğini sanmıyorum. Gözünüz yine üzerinde olsun ama fazla da dert etmeyin @Spirit_of_queen

O zaman çok dert edilecek bir şey yok. Sizi saklamiyormus siz şimdi arşivden çıkar fotoğrafları deseniz itiraz edeceğini sanmıyorum. Gözünüz yine üzerinde olsun ama fazla da dert etmeyin @Spirit_of_queen
Haklısınız sanırım, zamana bırakmak en iyisi olacak galiba. Hani ne bileyim müşterilerle ne ara tanışıyor konuşuyor isimlerini öğreniyor sohbet ediyor falan biraz buna takılıyorum, sohbet etmesine gerek yok bence ama işte..... neyse en iyisi zamana bırakmak olacak :) çok teşekkür ederim size, çok sağ olun 💐

Ben de rahatsız olurum açıkçası selam verdiğini eklese kriz çıkarırım ama kıskançlık konusunda master yapmış olabilirim beni baz almayın 😂 bu arada bence ya Aslan ya Koç burcudur.

Ben de rahatsız olurum açıkçası selam verdiğini eklese kriz çıkarırım ama kıskançlık konusunda master yapmış olabilirim beni baz almayın 😂 bu arada bence ya Aslan ya Koç burcudur.
Ya her zaman sosyal bir insandı, ama ne bileyim şimdi işe girince daha bir takipçi kasma derdine düştü sanki.... selam verdiğini ekliyor diyemem ama yeni insanlar tanımayı arkadaş olmayı seviyor. Akrep burcu kendisi

Günümüzde işlerin çoğu sosyal medyadan çözülüyor ilerliyor büyüyor. Kadınları daha mı çok ekliyor yoksa kadın erkek bakmadan ilerde müşteri olur gözüyle mi ekliyor o önemli bence. Eğer müşteri gözüyle ekliyorsa çokta önemli değil sonuçta gittiğimiz yerden hizmetten kaliteden memnun kaldığımız zaman arkadaşlarımıza akrabalarımıza öneriyoruz gidin güzel yerdi ilgi alaka şöyleydi diye. Siz güveniyorsanız eğer bence çok büyütmeyin olayı bu sefer aranızdaki ilişki zarar görmeye başlar.

Günümüzde işlerin çoğu sosyal medyadan çözülüyor ilerliyor büyüyor. Kadınları daha mı çok ekliyor yoksa kadın erkek bakmadan ilerde müşteri olur gözüyle mi ekliyor o önemli bence. Eğer müşteri gözüyle ekliyorsa çokta önemli değil sonuçta gittiğimiz yerden hizmetten kaliteden memnun kaldığımız zaman arkadaşlarımıza akrabalarımıza öneriyoruz gidin güzel yerdi ilgi alaka şöyleydi diye. Siz güveniyorsanız eğer bence çok büyütmeyin olayı bu sefer aranızdaki ilişki zarar görmeye başlar.
Ya şöyle, erkekleri de takip ediyor ama son zamanlarda kadın çoğunlukta. Mesela tatile gelen bir çifti takip etmişti, ardından bizden büyük bir kadını takip etti, kadına baktığımda sevgilisi falan vardı yaşı da büyük olunca çok takılmadım. Ama ondan sonra yaşı bizden küçük bir kızı takip etti, üstelik kız geri dönüş yapmadığı halde hala kızı takip etmeye devam ediyor. Sormuştum işte zengin insanlarla takipleşmeye çalışıyorum o kızla da işyerinden tanışmış onlar da emlakçılıkla uğraşıyorlarmış falan demişti. Kız şimdi kendi ülkesine dönmüş paylaşımlarından anladığım kadarıyla. Ama yani kız seni takip etmemiş sen ne diye hala takip ediyorsun ki

X