Ben mi abartıyorum ?

abartmiyorsunuz hassassiniz bu konuda sadece. eger arkadasinizin normalde de iyi niyetli oldugundan supheniz yoksa, belki hamile oldugunu bildirmekten cekindigi icin, nispet gibi olmasin diye salaga yatarak size soylettirmek istemis de olabilir
Evet aslında normalde de bir kaç hareketi hoşuma gitmiyordu birazda birikmiştim galiba çünkü aynı anda bebek düşünmeye başladık ilk hamileyim dediğimde hayırlı olsun demeden önce ohaaa hemen nasıl hamile kaldın demişti sonra zaten o bebeğim dış gebelikti o süreçte de bana hiç mesaj atmadı aramadı böyle olması iyi oldu bir yandan da aramıza mesafe girmesi benim için iyi olacak

Bu hayatta hep susan taraf oldum insanlar kırılmasın diye hep kendimden ödün verdim dün gece saatlerce ağladım ama tek laf edemedim keşke böyle olmasaydım keşke söyleyebilseydim ama tek laf edemedim tabiki onun adına çok sevindim ama bir yanımda çok buruldu zamanla aramı açıp görüşmemeyi Planlıyorum çünkü bir anda kestirip atınca kıskandı der diye çekindim açıkçası bınları yapan insan bunu da düşünür
Canım benim çok geçmiş olsun üzme kendini 😓 Sesini çıkaramıyorsan eğer uzak durmayı tercih et. Şu dönem çok hassas çünkğ..güzel düşünmüşsün görüşme boşver.

Bende 2 kez bebeğimi kaybettim seni çok iyi anlıyorum ama onu sana veren Rabbim yine verir üzülme.. Bana 3. Kez nasip etti İnşallah sana da en kısa zamanda sağlıklı bir evlat nasip eder sana Allah 🙏

Canım benim çok geçmiş olsun üzme kendini 😓 Sesini çıkaramıyorsan eğer uzak durmayı tercih et. Şu dönem çok hassas çünkğ..güzel düşünmüşsün görüşme boşver.

Bende 2 kez bebeğimi kaybettim seni çok iyi anlıyorum ama onu sana veren Rabbim yine verir üzülme.. Bana 3. Kez nasip etti İnşallah sana da en kısa zamanda sağlıklı bir evlat nasip eder sana Allah 🙏
Bebeğinin inşallah seni iyileştirdiği gibi benim evladımla bir gün benim yaralarımı saracak buna çok inanıyorum ama yeni olduğu İçin galiba çaresiz kaldım belki de şu an onlardan akıl almak istiyorum destek istiyorum diye bu kadar üzüldüm çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için ❤️

X