Ben mi abartıyorum

konu BDV çok açık olmadan yazmaya çalışayım

eşiniz o tarz ritüeller sevmiyor yahut onlarla ilişkinin sonunu getiremiyor olabilir

başka yerde istiyor yazmanız "hemen olsun, şip şak olsun, öncesinde kafa yormayalım" diye düşünüyor eşiniz hissi uyandırıyor bende

bunun çözümü maalesef bizde değil ikinizde

konuşun, belki o sizin hazırlığınız onun kafasında hani filmlerde genelev ortamları vardır ya, ya da işte benzer yerler onu çağrıştırmıştır bu nedenle hoşuna gitmemiştir, belki de sizi o an yeterince mutlu edemeyeceğini düşünmüştür, maç öncesi kısa sürede

benim siz hamle yapın dediğim böyle değil dümdüz hamle

yani öpmekle vs kalmayın, ileri gidin o beni istesin gelsin değil konu "biz isteyince" olsun

burada konularda yazılıyor hazırlandım bekledim gelmedi ya da geldi uyudu

mesela 20 yılı aşkın aktif cinsel hayatım var hiç hazırlanıp beklemedim

bebek küçükken uyusun da sonra dediğimiz oldu ama onun dışında önceden plan vs olmaz ki

yeri gelir hiç plansızken 5 dakikalık arada olur, yeri gelir başlar ortasında aman sonucu da olmasın dersin

bu iki kişi arasında bir durum ve uyum sürekli deneme ile kazanılır

yani karşılıklı ne istediğinizi konuşmaz, uygulamazsanız nereden bileceksiniz ki

Tekrar konuşurum böyle sürmesini istemiyorum. Söylediğiniz gibi dümdüz hamle de yaparım umarım etkili olur teşekkür ederim ilginize.

9 aylık evlilikte çok ilginç neredeyse hiç cinsellik olmaması. Birbirinizden kopamıyor olmanız lazım. Hiç birlikte olmayı teklif etmiyorsa ya iktidarsızlık problemi var ya da cinsel yönelimi farklı.

9 aylık evlilikte çok ilginç neredeyse hiç cinsellik olmaması. Birbirinizden kopamıyor olmanız lazım. Hiç birlikte olmayı teklif etmiyorsa ya iktidarsızlık problemi var ya da cinsel yönelimi farklı.
Birlikte vakit geçiriyoruz, film izliyoruz, yemek yapıyoruz, dışarı çıkıyoruz mümkün olduğunca, iletişim halindeyiz problem görmüyorum ben sorun olsa ortada birbirimizden uzak kopuk yaşamaz mıydık? Gelir öper sarılır temas halindeyiz hep ama cinsellik yok yok..
Kabul etmesi zor ama galiba iktidarsızlık var.
Teşekkürler ilginize.

Keşke masturbasyon yaparken yakaladığınızı ağlayarak söyleyip bir de yatakları ayırarak cezalandırmasaydınız. Eğer bir problemi varsa şimdi onu daha da suçlu hissettirip işleri daha zor bir noktaya iteceksiniz.

Sorunun sebebini anlamadan bence suçlamayın onu. Şu pandemi zamanında hepimizde stres seviyesi o kadar yükseldi ki, belki o sebepten libidosu düştü? Ya da tıbbi bir durum var ortada?
Mutlaka uygun dille konuşup doktora gitmeye ikna edin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…