ben mi anlam yükledim?

moonslight

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2022
305
347
Sevgili hanımlar Merhaba,
Burayı bugün biraz iç dökme için kullanacağım.
2019 yılının sonlarına doğru ailevi özel hayat akademik hayat kadro bulamamk derken ben de panik atak başladı ve ilaç tedavisi aldım. o dönem aktif yaptığım işi bıraktım.
araya pandemi girdi bu süreç beni biraz daha iyileştirdi herkes evde sıkılırken ben meditasyon-online eğitim arası mekik dokudum, o ara akademik kariyerime odaklandım o kaadar huzurlu oldum ki 2020 yılında sanki yeniden başladım her şeye. o dönem rastgele biriyle takipleşmişim hesabım acıktır ilk kim niye takip etti bilmiyorum. o ara pandemi döneminde tek yapılan şey buydu hatırlarsanız :KK48: öylesine bir takipleşmeler olmuş unutmuşum gitmiş sonuçta pek bir şey konuşulmamış.
sonra geçen yıl bi yerde çalışmaya başladım, aslında çok şans eseri oldu ben başka bir yer istiyordum. Sonra bir sabah tam iş yerimin sokağına giricem karşımda maskeli biri geliyor. böyle uzun uzun baktı.
ertesi haftalarda yine aynı kişiyle karşılaştım birinde maskeyi indirdi hatta yüz ifadesini gördüm kaşlarını çatarak baktı. hani birini tanımak için bakarsınız ya onun gibiydi.
arkadaşlar gel gelelim ben yıllık izne çıkana kadar bu devam etti.
tahmin edin bu karşılaştığım kişi kim ? instada ekleştiğim kişi. ben 2-3 defa karşılaştıktan sonra anladım o olduğunu. insan maskeyle canlı da görmediği birini kolay kolay tanıyamıyor :110:
o kadar karşılaşmaya rağmen çocuk bir mesaj atmaz mı arkadaş? ben o kadar silik bir karakter miyim? gayette intagramı aktif kullanırım .ben ben zaten yüzüne bakarak tanıdığımı belli etmişim. hani aklımda bu çocuk yokken resmen evren önüme çıkarınca ben de bir haller oldu ister istemez.
çocuğu en son takipten çıktım sebebi de saçma sapan kız fotolarına like atmasıydı. büyüteç kısmında önünüze düşer ya ordan gördüm.
kızlar içimdeki hoşlantı değil ama bu olay aklıma gelince bi modum düşüyor neden Allah bi yardım etmedi diyorum hadsizce.
belki yaşamış olan vardır ya da tevafuk mudur değil midir bi bakış açınıza ihtiyacım var :KK61:
uzun oldu AFFEDİN..

Yani evet siz anlam yüklemişsiniz. Hayat sürekli karşımıza birilerini çıkarıyor, misal ilkokuldaki bir sınıf arkadaşımla defalarca farklı dersanelerde ve mekanlarda denk geldik ilerleyen yaşlarda. Ama hanzonun tekiydi aşırı küfürbaz ve kabaydı. Bunu evrenin mesajı olarak algılayıp başımı yakmadım Allah’tan 😂

Sevgili hanımlar Merhaba,
Burayı bugün biraz iç dökme için kullanacağım.
2019 yılının sonlarına doğru ailevi özel hayat akademik hayat kadro bulamamk derken ben de panik atak başladı ve ilaç tedavisi aldım. o dönem aktif yaptığım işi bıraktım.
araya pandemi girdi bu süreç beni biraz daha iyileştirdi herkes evde sıkılırken ben meditasyon-online eğitim arası mekik dokudum, o ara akademik kariyerime odaklandım o kaadar huzurlu oldum ki 2020 yılında sanki yeniden başladım her şeye. o dönem rastgele biriyle takipleşmişim hesabım acıktır ilk kim niye takip etti bilmiyorum. o ara pandemi döneminde tek yapılan şey buydu hatırlarsanız
:KK48:
öylesine bir takipleşmeler olmuş unutmuşum gitmiş sonuçta pek bir şey konuşulmamış.
sonra geçen yıl bi yerde çalışmaya başladım, aslında çok şans eseri oldu ben başka bir yer istiyordum. Sonra bir sabah tam iş yerimin sokağına giricem karşımda maskeli biri geliyor. böyle uzun uzun baktı.
ertesi haftalarda yine aynı kişiyle karşılaştım birinde maskeyi indirdi hatta yüz ifadesini gördüm kaşlarını çatarak baktı. hani birini tanımak için bakarsınız ya onun gibiydi.
arkadaşlar gel gelelim ben yıllık izne çıkana kadar bu devam etti.
tahmin edin bu karşılaştığım kişi kim ? instada ekleştiğim kişi. ben 2-3 defa karşılaştıktan sonra anladım o olduğunu. insan maskeyle canlı da görmediği birini kolay kolay tanıyamıyor
:110:

o kadar karşılaşmaya rağmen çocuk bir mesaj atmaz mı arkadaş? ben o kadar silik bir karakter miyim? gayette intagramı aktif kullanırım .ben ben zaten yüzüne bakarak tanıdığımı belli etmişim. hani aklımda bu çocuk yokken resmen evren önüme çıkarınca ben de bir haller oldu ister istemez.
çocuğu en son takipten çıktım sebebi de saçma sapan kız fotolarına like atmasıydı. büyüteç kısmında önünüze düşer ya ordan gördüm.
kızlar içimdeki hoşlantı değil ama bu olay aklıma gelince bi modum düşüyor neden Allah bi yardım etmedi diyorum hadsizce.
belki yaşamış olan vardır ya da tevafuk mudur değil midir bi bakış açınıza ihtiyacım var
:KK61:

uzun oldu AFFEDİN..

Burda erkeklerin sıradan hareketlerinden anlam çıkaran çok kişiyi okudum ama dümdüz yolda yürüyen adamdan umutlananı ilk defa okudum. hayret içindeyim 😃

Sorunuza istinaden, bence siz anlam yüklemişsiniz. Hayırlısı olsun :)

Burda erkeklerin sıradan hareketlerinden anlam çıkaran çok kişiyi okudum ama dümdüz yolda yürüyen adamdan umutlananı ilk defa okudum. hayret içindeyim 😃
hanımefendi olay bir adamda karşılaşmak değil, elbette hepmizi belirli saatlerde aynı kişilerle karşılaşırız. olay rastgele ekleştiğiniz biriyle bi süre sonra aynı sokakta karşılaşmak

Hiçbir flörtümle bir yerde karşılaşmamışken yan komşularımla olmayacak yerde karşılaşmışlığım var hangisi tevafuk bilemedim 😅

Hiçbir flörtümle bir yerde karşılaşmamışken yan komşularımla olmayacak yerde karşılaşmışlığım var hangisi tevafuk bilemedim 😅
hahahah yani ben de böyle şeylere pek anlam aramadan düz bakarım ama bana tuhaf geldi kadersel bazı karşılaşmalar olur ya onun gibi düşündüm çünkü gerçekten olacak bir şey değildi bana göre :KK70:

hanımefendi olay bir adamda karşılaşmak değil, elbette hepmizi belirli saatlerde aynı kişilerle karşılaşırız. olay rastgele ekleştiğiniz biriyle bi süre sonra aynı sokakta karşılaşmak
Rastgele ekleşmediniz ki. Sosyal medya algoritmaları sizi yaşadığınız, gittiğiniz, alışveriş yaptığınız yerler nedeniyle birbirinizin ekranına düşürdü. Bunda şaşıracak, ilahi güçlere bağlayacak bişey yok.

hahahah yani ben de böyle şeylere pek anlam aramadan düz bakarım ama bana tuhaf geldi kadersel bazı karşılaşmalar olur ya onun gibi düşündüm çünkü gerçekten olacak bir şey değildi bana göre :KK70:
Sanırım öyle karşılaşma tevafuk olmuyor öyle olsa duramazsın😂

Boşverin ya kendinize dert mi aradınız
Ayrıca instada takip ettiğim kişiyi yolda görsem tanımam
Fotolarda kişiler çok farklı çıkıyor
Belki o değildi benzettiniz.

Boşverin ya kendinize dert mi aradınız
Ayrıca instada takip ettiğim kişiyi yolda görsem tanımam
Fotolarda kişiler çok farklı çıkıyor
Belki o değildi benzettiniz.
ya böyle gülünecek bir konuda neden dert aradığımı düşündünüz ?
emin olmasam buraya yazmaya tenezzüll bile etmezdim

evet siz anlam yüklediniz ,sosyal medyanızda ekli olan yüzünü bile tam seçemediğiniz adam için fazla anlam

X