Ben mi büyütüyorum

eşinizi tanımıyorsunuz sanırım. eğer tanıyorsanız ve sapık falan değilse boşverin gitsin. hayatımızın her alanında bu tip davranışlar gösteririz. otobüse bineriz gülümseriz, hastaneye gideriz selam veririz kadın/ erkek fark etmez. bu gibi durumlar da neden hemen yanlış yere çekiliyor anlamıyorum.
ha ama eğer başka şüphelendiğiniz durumlar da varsa haklı olabilirsiniz. değilse büyütüyorsunuz
Canım sapık falan değil ama şuan sürekli aklıma geliyor çünkü benim cakmagim gazi bitti başka birinden istedim o zaman bana kızmıştı erkekler yanlış anlar icmeyiver diye böyle düşünüyorsan neden başkasının sigarasını yakıyorsun cakmagi ver kendi yaksin birde kadin rustu cok guzeldi kiskandim açıkçası

Sigara kullandigim donemler çakmak istedigim cogu erkek, cakmagi vermek yerine yakmak isterdi. Bana gore bir kibarlik degil olsa da olur olmasa da...
Ama erkeklerin çogu bunu kibarlik goruyor. Sigara yakmak flort degildir herhalde ama yakarken eli ayagi karistiysa bu kadar etkilenmiştir. 🤭🤭🤭
Evet kadın cooook güzeldi

Bir kadının sigarasını yakmak başka; sigarasını yakamayınca eşine öfkeli konuşmak/panik olmak başka şeydir.

Bunun kültür veya avrupai bakış açısı ile alakası.yoktur.

Eşimle bir benzin istasyonuna girdik. Genç ve güzel iki kadın arabalarınin lastiklerine hava vermeye çalışıyor ama beceremiyorlardı.

Benzinlikte çalışan insanları mi çağırsak dediler.

Ben de eşime "yardımcı olsak kızlara" dedim. Eşim gitti ne yapilacaksa yaptı. Teşekkür ettiler gittiler. Bu normal.

Ama orda canhıraş yardım etme bahanesiyle bana çıkışsa / aksiliğe öfkelense o noktada iş değişir.

Bu güneş sisteminin her noktasında aynı seydir.

Ayrica beyefendi çok modern ve avrupai takiliyorsa eşinin sigarasini yakmaya gelen beyefendilere önünü ilikleyerek muamele ederdi.

Yani bazı yorumlar sadece konu sahibini üzmek/ yermek için yapılıyor. Gerçekten hayret verici
Beni siz anlamışsınız teşekkür ederim evet benim de zoruma giden şey kendi çakmağı yanmayınca biran saki kendi tutuştu çakmak çakmak dedi bende çantama bakindim o sıra kadın gitti bir de yeni evlendik bir hafta sonrasiydi çok sınır olmuştum sonra özür falan diledi aynısını başkası yapsa sigaramı yaksa dedim asla dedi kimseden isteyemezsin falan çok sınır oldum arada aklıma geliyor ben takıntılı bir insanın bugün zipposunu camdan attım oysa ki benim hediyemdi ama her gördüğümde o hareketleri aklıma geliyordu

Kimse kusura bakmasın bana çok itici geliyor bu çakmak yakma olayı, sanki arada bi elektriklenme bişeyler oluyor kadın erkek fark etmez. eşim böyle bi hareketi yapsa canına okurum, yabancı türk de fark etmez asla kabullenebileceğim bisey değil, üstelik empati yapınca da yaptığı yoruma bakar mısın, kendiside aynı düşünüyor demekki kadinlar hakkında.
Aynen hayır birde elini uzatıyor çakmak sönmesin diye sanki kadının içine düşecek kadın da bir güzeldi anlatamam çok kıskanmıştım birde yanmayınca çakmak çakmak diye bi panikledi salak yaaa

Kızlar merhaba basimdan geçen olayı anlatıcam size eşimin sapıklığı falan yok bildiğim kadarıyla ama ben mi buyuruyorum lütfen biseyler söyleyin
Evlendikten sonra havaalanindaydik evimize gitmek için yabancı çok güzel bi kadın geldi ve çakmak istedi eşim sigarasını yakmaya çalıştı hemde benim ona aldığım zippoyla yanmayınca panik yaptı bana döndü çakmak versene falan dedi bende yok dedim kadın gitti. Hâlâ aklımda yaptığı şey hala sinirliyim sizce ben mi abartıyorum az önce zipposunu camdan fırlattim. Hayır bir de benim sigaramı başkası yaksa ne dusunursun diyince sinirleniyor asla olamaz öyle birşey diyor. He birde bahanesi korona varmış ondan çakmağı vermemiş kendi yakmış oysa otobüste gelirken maskesini cene altına indiren kişi kendisi lütfen cevap verin ben mi abarttım
Adam bırının sıgarasını yaktı dıye nıye sapık olsun ya?

Ya canım sana şöyle soyliyim onun yanında biri benim sigaramı yaksa 10 gün benle konuşmazdı bu haksızlık değil mi
Sen ole ıplerı verırsen adama konuşmazda ıstedıgı gıbı sekıllendırırde .Bende cakmagım yokken ateş ıstıyorum sıgaramı yakanda oldu bır sapıklıklarını gormedım

Sen ole ıplerı verırsen adama konuşmazda ıstedıgı gıbı sekıllendırırde .Bende cakmagım yokken ateş ıstıyorum sıgaramı yakanda oldu bır sapıklıklarını gormedım
Canım ipler kimsenin elinde değil bizim evde ikimizin sözü geçer mes3la küçük köy gibi bi yere geldim askılı giyen varsa baker baktığını da yakaladım ama inkar eder boş bakiyodum falan diye bana da giydirmez bildiğin türk erkeği ben almanyadan geldim çok rahat yaşadım şu zamana kadar artık sınır olmaya başladım

Ya canım sana şöyle soyliyim onun yanında biri benim sigaramı yaksa 10 gün benle konuşmazdı bu haksızlık değil mi
10 gün konuşmaz mı 😶 Madem kötü birşey kendi niye yapıyor, üstüne birde eli ayağına dolaşıyor? Eşinizin size yasaklayıp kendi yapması bi tuhaf.
Not: Sigara sağlığa zararlı, boşverin içmeyin. Hem ciğerleriniz rahatlasın, hemde çakmak kavgalarınız son bulsun ☺️

10 gün konuşmaz mı 😶 Madem kötü birşey kendi niye yapıyor, üstüne birde eli ayağına dolaşıyor? Eşinizin size yasaklayıp kendi yapması bi tuhaf.
Not: Sigara sağlığa zararlı, boşverin içmeyin. Hem ciğerleriniz rahatlasın, hemde çakmak kavgalarınız son bulsun ☺️
Türk erkekleri cidden değişik mesela pubg oynuyordu tanıştığımız da ben oynamıyordum ben de oynayın dedim ama sadece onla oynicakmisim neyse ki o da sadece benle oynamaya başladı :) teşekkür ederim

Boş bulunmuş o an

Kızlar merhaba basimdan geçen olayı anlatıcam size eşimin sapıklığı falan yok bildiğim kadarıyla ama ben mi buyuruyorum lütfen biseyler söyleyin
Evlendikten sonra havaalanindaydik evimize gitmek için yabancı çok güzel bi kadın geldi ve çakmak istedi eşim sigarasını yakmaya çalıştı hemde benim ona aldığım zippoyla yanmayınca panik yaptı bana döndü çakmak versene falan dedi bende yok dedim kadın gitti. Hâlâ aklımda yaptığı şey hala sinirliyim sizce ben mi abartıyorum az önce zipposunu camdan fırlattim. Hayır bir de benim sigaramı başkası yaksa ne dusunursun diyince sinirleniyor asla olamaz öyle birşey diyor. He birde bahanesi korona varmış ondan çakmağı vermemiş kendi yakmış oysa otobüste gelirken maskesini cene altına indiren kişi kendisi lütfen cevap verin ben mi abarttım
Eşin senin yanında başka bir kadının sigarasını yakma cesaretini nerden buldu. Çakmak isteyen kişi bir erkek olsa yinede kendimi yakacakti. Bı kendilerini uyanık sanıyorlar

Eşin senin yanında başka bir kadının sigarasını yakma cesaretini nerden buldu. Çakmak isteyen kişi bir erkek olsa yinede kendimi yakacakti. Bı kendilerini uyanık sanıyorlar
Bu sinirlendiğim olayı çoğu saçma bulmuş bende anlamıyorum kimseyi bence normal değil birde yakamayinca eli ayağına dolaştı

Düşünsene eşimle yan yanayım yeni evlenmişiz cokk yakışıklı bi adam geliyo sigara istiyo bende yakıyorum valla boşanma sebebi bile sayarlar hele toplumda neler derler

X