Ben mi büyütüyorum

Bu sinirlendiğim olayı çoğu saçma bulmuş bende anlamıyorum kimseyi bence normal değil birde yakamayinca eli ayağına dolaştı
Neden saçma olsunki sen sonuçta eşini taniyorsun. Herkesin yaşantısı bakış acilari aynı olmak zorunda değil. Bundan sonrasına dikkat et.

Düşünsene eşimle yan yanayım yeni evlenmişiz cokk yakışıklı bi adam geliyo cakmak istiyo bende yakıyorum valla boşanma sebebi bile sayarlar hele toplumda neler derler

Neden saçma olsunki sen sonuçta eşini taniyorsun. Herkesin yaşantısı bakış acilari aynı olmak zorunda değil. Bundan sonrasına dikkat et.
Ediyorum zipposunu her gordugum de o an aklima geliyordu bugün camdan fırlattim hemde ben hediye etmiştim parasına bakmadan attım biraz takıntılıyım

Eşin senin yanında başka bir kadının sigarasını yakma cesaretini nerden buldu. Çakmak isteyen kişi bir erkek olsa yinede kendimi yakacakti. Bı kendilerini uyanık sanıyorlar
Birde bu olayın bugün büyümesinin sebebi dışardan yemek söyledi yemeği aldı elini yıkamadan yemeye başladı bende kızdım korona var bari elini yika dedim bişey olmaz geçmez hemen dedi he madem geçmiyor milletin kadının sigarasını yakıyorsun korona var diye dedim olay böyle başladı

Ediyorum zipposunu her gordugum de o an aklima geliyordu bugün camdan fırlattim hemde ben hediye etmiştim parasına bakmadan attım biraz takıntılıyım
Çakmağı atmak çözüm değil. Bilemedim nasıl davranman gerektiğini

Abartmıyorsunuz. Eşinizin yaptığı hoş değil.

Havaalanlarında sigara içilen alan var. Dört tarafı telle çevrilmiş, kafes gibi olur genelde. İkisi de içici olduğuna göre oraya gitmişlerdir
Uçaktan iner inmez mi gitmiş gerçekten ? İnandırıcı geldi mi ? Gözümde giriş çıkışları canlandırında mümkün değil çünkü ki ben aşırı sigara tiryakisi olan biri olarak Ankara’da sigara içilen terası giderken fark etmiştim inerken değil k.i.bledim geçtim

Yaşın kadar uçağa binmisligim vardır emin ol almanyada yaşıyordum turkiyeye evlenince geldim :) benim sorun ettiğin başka bir erkek gelse sigaramı yaksa ne olur sorusu asla olamazmış erkekler bana asılırmış böyle durum da bu durumda kendi de aynısını yapmış olmiyor mu
Madem Almanyada yaşıyorsun madem yaşım kadar ülke şehir gezdin allahın bu dağ ayısıyla evlenmeseydin napim konu bana göre fake

X