ben ne yapacağımı bilmiyorum 🤷‍♀️

she86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2022
2.381
1.408
37
Herkes yukarıda ki konumu biliyor . Eşime sordum gayet güzel bir şekilde açık açık ama nasıl oldu ise konu sen benim annemin gitmesini mi istiyorsuna geldi ,bende öyle bir şey demedim sadece ben bu evin hanımıyım ya e*ek başı değilim ya elbette kalacaklar. sadece ona göre ortam yaratırdım , yaratırdık anneme olduğu gibi dedim bilmek hakkım dedim.sonuçta ben sana bir şey olduğunda olacağı zaman sana soruyorum seninle plan yapıyorum sen neden bana böyle davranmıyorsun ki dedim. Sürekli her şey de emri vaki yapıyorsun dedim. Konu ailen değil konu senin davranış şeklin dedim benimle plan yapmayışın dedim buna üzülüyor ve bozuluyorum dedim bi ton saydırdı . Sen benm annemin gitmesini mi istiyorsun bilmem ne yeter bıktım . Bende sustum daha fazla uzamasın diye. Kayınvalide kayınpeder duymasın ayıp olmasın diye .kızlar ne yapıcam ben bu adamın huyunu ev arkadaşıymışım gibi davranıyor bu gelecek bitti pat diye ya belki ben o hafta müsait değilim yasa evimm pis . Bana sormak yok . Kayınvalide ile konuşayım dedim üzerine alınır şimdi olmaz gittikten sonra konuşmam lazım kendileri ile . Beklentilerimi istemediklerimi masaya yatırmak lazım o da bende bana önerebileceğiniz bir şey var mı ?
Günaydın herkese
Artık herkes konumu biliyor ve biliyorum bu da dert mi diyebilirsiniz ama benim bulunduğum şehirde paylaşacağım anlatacağım kimsem yok .. eşimle konuştuk beklentilerim istediklerim istemediklerim her şey bi kağıda yazılıp söyledim sende yaz dedim benimle ilgili istediğin istemediğin .. senden çok şey istemiyorum azıcık aile olduğumuzu hatırla ya dedim biri gelebilir kalabilir ama bana sor dedim önce vs vs bir çok şey konuştuk ben hatamı biliyorum dedi anladım geçen yıl hatırlrsan yine aynı konu oldu ve ben bavulumu alıp gidiyordum dedim sen o zamanda anlamıştın ve benm sana bu konuda inancım kalmadı .. beni yok sayman önceliğini vermemen sürekli herkesin rahatını düşünüp benim düşünmemen gerçekten incitiyor ve üzüyor .. şuan kızlar için soğuk gibi sanki soğudum içimden bir şey yapmak gelmiyor eşime karşı . Ya dedim sorunumuz var ama sen balığa gidiyorsun konuşmak yerine kafa dağıtıyormuş . Dün akşam deftere yazmış ama benimle konuşur diye bekledim alıp karşına konuşmadı tamam şuan gececi gündüz uyuyor fln annesini bugün hastaneye götürdü babasını yarın götürecek eve gelir dinlenir vakit kalmıyor ama sanki öncelikleri biz değil de her şey . Ben seni kaybetmek istemiyorum düzelecek bilmem ne diyor kalbini kazanacağım diyor ama ortada yapılan bir şey yok . Konuşacağı günü bekliyorum o gün gelmeyecek gibi ben bir daha bu konuyu açmayacağım dedim sen belirleyeceksin bizi eğer böyleysen beni de daha fazla üzme dedim … şuan beklemedeyim evde bi soğukluk olduğu doğru ben tarafımdan ama ondan da bi adım yok … ve ben ne yapacağımı bilmiyorum 🤷‍♀️

Günaydın arkadaşım.
İlginç.
Neden konuşmaktan kaçıyor anlamadım.
Flört döneminde de mi bu şekildeydi?
İnsan sevdiği ile konuşup dertleşmek sorunları çözmek istemez mi?

Günaydın arkadaşım.
İlginç.
Neden konuşmaktan kaçıyor anlamadım.
Flört döneminde de mi bu şekildeydi?
İnsan sevdiği ile konuşup dertleşmek sorunları çözmek istemez mi?
Bilmiyorum 🤷‍♀️ Ama onun genel sorunu bekler bekler öyle konuşur . Bende bekliyorum gelir gelmez bilmiyorum 🤷‍♀️ ne düşünüyor onu da bilmiyorum ama onun bu davranışı beni daha çok uzaklaştırıyor .. geçtikçe kendiliğinde düzelir sanıyor herhlde

Bilmiyorum 🤷‍♀️ Ama onun genel sorunu bekler bekler öyle konuşur . Bende bekliyorum gelir gelmez bilmiyorum 🤷‍♀️ ne düşünüyor onu da bilmiyorum ama onun bu davranışı beni daha çok uzaklaştırıyor .. geçtikçe kendiliğinde düzelir sanıyor herhlde
Adamın karakter buysa inan yapacak bir şey yok. İnsanlar değişmez maalesef.

Ben olsam çok üzerine giderdim. Sıkıntıyı çözmeden rahat edemem. Sonra da tribimi atardım. O uğraşsın dursun barışmak için.

Hımmm bunu sen yap diyemem. Senin eşin belki etkilenmez nazdan niyazdan…

Adamın karakter buysa inan yapacak bir şey yok. İnsanlar değişmez maalesef.

Ben olsam çok üzerine giderdim. Sıkıntıyı çözmeden rahat edemem. Sonra da tribimi atardım. O uğraşsın dursun barışmak için.

Hımmm bunu sen yap diyemem. Senin eşin belki etkilenmez nazdan niyazdan…
Şuan Tripliyim zaten . Soğuk davranıyorum o ilgili alaka sırnaşma öpüşme yok buzdolabı gibiyim . Sarıl bana dedi o kadar mı soğudun dedi içimden gelmiyor dedim .. düzelecek dedi inancım yok dedim .

Şuan Tripliyim zaten . Soğuk davranıyorum o ilgili alaka sırnaşma öpüşme yok buzdolabı gibiyim . Sarıl bana dedi o kadar mı soğudun dedi içimden gelmiyor dedim .. düzelecek dedi inancım yok dedim .
Çok üzüldüm.
Belli ki ikiniz de gençsiniz,yeni evlisiniz,
En cıvıl cıvıl olmanız gereken dönem.

Çok üzüldüm.
Belli ki ikiniz de gençsiniz,yeni evlisiniz,
En cıvıl cıvıl olmanız gereken dönem.
Yani arkadaşım gençsiniz kısmı o 43 ben 37 yaşındayız. Yani tamam komple değişsin istemiyorum bu yaştan sonra da değişmez bir çok şeyini kabul ettim o da bende . Ama bir sorun var ortada senin eşin garip davranıyor gel bakayım ne oluyor demez mi insan ya da gel otur bi çözelim demez mi ? 😳

Yani arkadaşım gençsiniz kısmı o 43 ben 37 yaşındayız. Yani tamam komple değişsin istemiyorum bu yaştan sonra da değişmez bir çok şeyini kabul ettim o da bende . Ama bir sorun var ortada senin eşin garip davranıyor gel bakayım ne oluyor demez mi insan ya da gel otur bi çözelim demez mi ? 😳
Aaaaa
Ben çok daha küçüksünüz sandım.

Heeep aynı mı olur ya. Düzeltmek istese anında söz verip hemen yapmaya koyulurdu. Sizi kaybetmekten korkmuyor. :KK43:

X