Bencillik değilde ne?

Bencede panik halinde araba sürmesin ama otomatik araba kullanımı manuele göre oldukça kolay. Arkadasinizin kaza yapması arabanın otomatik olmasından değil tamamen trafiği hafife almasından olabilir. İnşallah çocuğa bir şey olmamıştır...🤲
Durumu iyi çok şükür ateşi düştü ağrısı dindi keyfi yerinde ama malum gece nüksediyor bu tür hastalıklar sonuç bekliyoruz işte

Yok sadece mevzu ben olsam yanlız olsam binerdim öyle böyle yavaş yavaş hallederdim ama hasta çocukla göze alamadım ama kararlıyım kaçırıp öğrenicem artık beyzadenin keyfini bekliyemşycem ki araba sürmeyi ona ben öğrettim o buna rağmen bana bunu öğretmedi şimdi çocuklar var müsait zamanda diyip sürekli erteledi al işte hastalık çıktı lazım oldu ama yok kendisi hasta olmadı ya daha mühim değil

Kacirip ogreneceksiniz? baskalarinin hayatini hice saymak bu.

Bakin ben araba surecek yasta degilken, daha cocuk sayilacak yastayken, evde kimse yokken annem fenalastiginda taksi ve ambulansla hastaneye gitmisligimiz cok vardir. Siz bir yetiskin olarak benim o zamanki hallerimden daha aklibasindasiniz.

Araba sürmek şart degilki
Ben araba suremem panik var
Ama taksi çağırır gotururdum en kötü
Burada ihmal var
Çalışan kadinsiniz kenarınizda illa para
olur
Bu adama çocuk fikrine katilmiyorum
Kimse koca için çocuk yapmıyor eşiniz oledebilirdi yine bakmak zorundasiniz
Sizin için bu adam zaten ölü olmalı bu saatten sonra.
Maddi manevi kendinde gücü bulan kadınların çocuk yapması anormal degil ama bakamamasi anormal.

Yok sadece mevzu ben olsam yanlız olsam binerdim öyle böyle yavaş yavaş hallederdim ama hasta çocukla göze alamadım ama kararlıyım kaçırıp öğrenicem artık beyzadenin keyfini bekliyemşycem ki araba sürmeyi ona ben öğrettim o buna rağmen bana bunu öğretmedi şimdi çocuklar var müsait zamanda diyip sürekli erteledi al işte hastalık çık
Öncelikle çok geçmiş olsun.eşinize yüz vermeyin lütfen.Öyle yazdığında keske bunu bana 5 sene öncesinden söyleseydin deseydin😂😂Bide 5 sene 2 çocuk yani o bide kolay bulmuş bence alısmıs sizin yapmanıza ve bu gidişle de öyle duruyor

Kacirip ogreneceksiniz? baskalarinin hayatini hice saymak bu.

Bakin ben araba surecek yasta degilken, daha cocuk sayilacak yastayken, evde kimse yokken annem fenalastiginda taksi ve ambulansla hastaneye gitmisligimiz cok vardir. Siz bir yetiskin olarak benim o zamanki hallerimden daha aklibasindasiniz.
Ya hu lafın gelişi zaten bir mahalle arasındayız saatlerce sürecek değilim kalk dur bir kaç dakika öğrensem yeter hız yapacakta değilim malum ihtiyaç hali için herşeyi mi eleştirir insan hay Allahım

Yok daha öncesinden manuel kullanıyordu.Bence çok hafife aldı ondan oldu.Yani ben öyle düşünüyorum okula gidip geliyorduk birlikte.Sanırım ayağı ve parmakları ezilmiş😔
Allah korumuş çok şükür 🤲 kimseye birşey olmasın, hele hele minicik kuzulara hiç olmasın...ayaklarına taş bile değmesin...

Ya hu lafın gelişi zaten bir mahalle arasındayız saatlerce sürecek değilim kalk dur bir kaç dakika öğrensem yeter hız yapacakta değilim malum ihtiyaç hali için herşeyi mi eleştirir insan hay Allahım

Siz bir annesiniz, ben anne degilim. Anne olan insan baska cocuklari benden cok daha fazla dusunebilmeli. Arabayi kacirip mahalle arasinda kalk dur yapacagim dememeli. O mahallede Allah korusun baska bir cocuga carpsaniz bunun vebali cok kotu olur. Maksat elestirmek degil ama bakis aciniz hic normal degil.

Araba sürmek şart degilki
Ben araba suremem panik var
Ama taksi çağırır gotururdum en kötü
Burada ihmal var
Çalışan kadinsiniz kenarınizda illa para
olur
Bu adama çocuk fikrine katilmiyorum
Kimse koca için çocuk yapmıyor eşiniz oledebilirdi yine bakmak zorundasiniz
Sizin için bu adam zaten ölü olmalı bu saatten sonra.
Maddi manevi kendinde gücü bulan kadınların çocuk yapması anormal degil ama bakamamasi anormal.
Yok işte arkadaşlar taksi yok burda küçücük bir ilçedeyiz sadece korsan taksiler var ambulansı arayacağım diyince gitmek istedi beyfendi de ama bu defa kızım parçaladı kendini gitmemek için sakinleştirdim aradım beyzadeyi geldi gittik tabi gidiş geliş yine kavga
Çocuklar mevzu olmasa ben yürüyerek bile götürürüm yağmur var daha beter hastalanacak çok eksik yazmışım galiba herkes bunları soruyor söylüyor

Siz bir annesiniz, ben anne degilim. Anne olan insan baska cocuklari benden cok daha fazla dusunebilmeli. Arabayi kacirip mahalle arasinda kalk dur yapacagim dememeli. O mahallede Allah korusun baska bir cocuga carpsaniz bunun vebali cok kotu olur. Maksat elestirmek degil ama bakis aciniz hic normal degil.
Bende şunu merak ettim siz nerde nasıl öğrendiniz illaki öyle öğrenmek zorundayım uzun yolda olmaz burda öyle trafiğe kapalı yerde yok bir tavsiyeniz varsa alırım daha öncede söyledim öğretmenim mahallede ki çocukların çoğu öğrencim demagoji yapmayın tabiki düşünüyorum onları

geçmiş olsun öncelikle. kızınız çok fazla kusmuş, acı çekiyor, hastaneye götürün ya da aile hekiminize danışın.

eşiniz içinde böyle bir adama ne çocuğunuza bakması konusunda, ne gerektiği zaman yanınızda olacağı konusunda güvenebilirsiniz. neden evli kalacaksınız? tam bir öküz.

Bende şunu merak ettim siz nerde nasıl öğrendiniz illaki öyle öğrenmek zorundayım uzun yolda olmaz burda öyle trafiğe kapalı yerde yok bir tavsiyeniz varsa alırım daha öncede söyledim öğretmenim mahallede ki çocukların çoğu öğrencim demagoji yapmayın tabiki düşünüyorum onları

Bakin size yukarida yazmistim. Ben cocuk sayilacak yasta ambulans ve taksiyi dusunduysem siz yetiskin olarak benim o zamanki halimden daha iyi dusunursunuz. Araba kullanmak sart degil yani. Koylerde bile taksi var nasil ilce ki taksi yok? Hadi taksi yok ambulans da mi yok? Bu sartlarin hicbiri yoksa ve hala bosanmiyorsaniz da oturun kendinizi elestirin.

Ben de sizin gibi Manuel’den otomatik vitese geçiş yaptım ilk etapta arabaya hükmedemediğimi sandım zorlandım çekinmeniz normal ama bir 10 km de göreceksiniz ki manuel kullanan her arabayı kullanır hakimiyeti olur. Ben babanın yaptıklarını kesinlikle savunmuyorum ama ikili ilişkilerde her evde farklı dinamikler olur bazı çiftlerin iletişim şekli çeşitli stresörlere bağlı olarak sürekli birbirlerine laf çarpmak imada bulunmak oluyor, evde yeni bir düzen yeni bir bebek var. Bu süreçte birbirinize böyle davranmanız size çözüm olmayacaktır. Bu saatten sonra at bu adamı demek de bence faydalı bir öneri değil. Gerçekçi olalım siz karşınıza alın eşinizi zaten yorucu olan bu süreci bu şekilde davranmasının sizi daha çok yorduğunu anlayış göstermesin beklediğinizi söyleyin. Varsa onun beklentilerini dinleyin. Orta yol bulunacaktır.

Aynı benim babamın gençliği. Böyle yaptı yaptı. Şimdi tüm kardeşler annemi arar sorarız. Babamın abim hastayken söylediği cümle: biriyle evlenirsin olur bir çocuk boşver ! Allah yardımcınız olsun.

Tam bir dingil eşiniz afedersiniz ama. Hastaneye illa kendi arabanızla mı gitmeniz gerekiyordu cüzdanında paranız varsa iki çocuğunuzu da alıp taksiye atlayıp gidebilirdiniz. Belki o an aklınıza gelmemiş olabilir ama buda bir çözüm yolu.

Ayrıca olur olmaz ilaçları her hastalıkta dayamayın şu minnacık çocuklara ya. Çocuğum yok lakin ben bile bu yaşımda zorunda kalmadıkça ilaç kullanmamaya özen gösteriyorum. Hala gitmediyseniz acilen doktora gidin. Önemli bir durum olabilir değilse bile içiniz rahat der.

Yok işte arkadaşlar taksi yok burda küçücük bir ilçedeyiz sadece korsan taksiler var ambulansı arayacağım diyince gitmek istedi beyfendi de ama bu defa kızım parçaladı kendini gitmemek için sakinleştirdim aradım beyzadeyi geldi gittik tabi gidiş geliş yine kavga
Çocuklar mevzu olmasa ben yürüyerek bile götürürüm yağmur var daha beter hastalanacak çok eksik yazmışım galiba herkes bunları soruyor söylüyor
Bu adam bence sizin evinizde fazlalik
En önemli durumda yok birde negatif enerji yayiyor
Kavga gürültü en sevmediğim
Ben eşimde en çok bekledigim özellik bu
Hastane veya önemli durumlarda aktif olmasi.
En çok bu zamanda destek lazim
Yoksa basimda cobana ihtiyacım yok

Gerçekten biraz gerginliğimi atar rahatlarım dedim ama yok kk üyelerinin çoğu anladığım kadarıyla sadece hata bulma derdinde
Bakin size yukarida yazmistim. Ben cocuk sayilacak yasta ambulans ve taksiyi dusunduysem siz yetiskin olarak benim o zamanki halimden daha iyi dusunursunuz. Araba kullanmak sart degil yani. Koylerde bile taksi var nasil ilce ki taksi yok? Hadi taksi yok ambulans da mi yok? Bu sartlarin hicbiri yoksa ve hala bosanmiyorsaniz da oturun kendinizi elestirin.
gittik arkadaşım gittik ya ambulansı arıycam dedim eşime zaten o da razı oldu gitmeye öğleden önce acile gittik arabayı gelecekte böyle bir sıkıntı yaşamamak için öğreneceğim ki araba kullanmayı biliyorum sadece otomatik vitesi hiç kullanmadım ilk kullanacağım zaman da yanımda kimse olmamalı ki stresim az olsun

Yok ateş olur ama o da normal soğuk algınlıkları karın ağrısı kusma kas ağrısı burun akıntısı vardı zaten direk covit bölümüne gönderildik
Geçmiş olsun
Bnm kızımda sık sık oldu 2018 2019 arası saydığınız şikayetlerle stres tetiklemiş fmf ortaya çıktı o yüzden sordum inşallah geçer gider ıhlamur limon nane limon zencefil çayı ver annesi azar azar

Geçmiş olsun
Bnm kızımda sık sık oldu 2018 2019 arası saydığınız şikayetlerle stres tetiklemiş fmf ortaya çıktı o yüzden sordum inşallah geçer gider ıhlamur limon nane limon zencefil çayı ver annesi azar azar
İnşallah Allah sizin kuzunuza da şifa versin

X