bende buraya ZAYIFLADIMM hemde 25 KILO!! yazacagimmm

Ben oruç tutuyorum tek bir sefer yiyorum. Bol sıvı tüketiyorum kahve tokluk hissi veriyor. 2 yada 3 dilim çavdar ekmeği yiyorum ve akşam yemeği ne ise ondan azcık yiyorum. Beyaz ekmek şeker yok.. Aç karnına 65.6 çıktım. Ha gayret 60 a az kaldı. Sonra hedef 58 falan olcak inşallah.
Insallahhh yaa sonrada bizde insallahh o kilolari gorelimmm

Kizlar buarada ben 3 gundur dikkat ediyorum tam anlamiyla gibi leslie 1 mil yapiyorum gunde bir kere simdilik sonra sabah aksam yapicam sonra da 3 mil yaparim vucut alisinca.. onun disinda kahvalti disinda ekmek yok oglen corba salata yemeye calisiom ole simdilik iyi gidiyo sizde drumlar nasi kilom da sabah ac karna 92. 3 cikti..
Bu kararlilikla gidersen canimm mutlakaa zayifliycann emin ol..su b3slenme olayini bi genel duzen haline getirebilsekk..benimdee gelen giden misafirr okadar cokkibu siralarr..mecbur oturuyon yemezsen milletle olmuyo...insallahh iki ay icinde o 40 beden kalem etege girmeliyimmm

Bu kararlilikla gidersen canimm mutlakaa zayifliycann emin ol..su b3slenme olayini bi genel duzen haline getirebilsekk..benimdee gelen giden misafirr okadar cokkibu siralarr..mecbur oturuyon yemezsen milletle olmuyo...insallahh iki ay icinde o 40 beden kalem etege girmeliyimmm
Olcak olcak bakin size hirslandiracak bi instagram hesabi soleyim ben de dun kesfettim diyet mevzulari gul diye bi bayan mukemmel bi hirs ve sonuc super 70 kg vermis 2 yilda diyetisyen esliginde bi bakin derim.. ben de ac karna tartildim demin 91.7 ciktim az az gidiyo valla saka maka cok mutlu oluom

Olcak olcak bakin size hirslandiracak bi instagram hesabi soleyim ben de dun kesfettim diyet mevzulari gul diye bi bayan mukemmel bi hirs ve sonuc super 70 kg vermis 2 yilda diyetisyen esliginde bi bakin derim.. ben de ac karna tartildim demin 91.7 ciktim az az gidiyo valla saka maka cok mutlu oluom
İnşallah. Ben de aynen öyleyim çok mutlu oluyorum. Eğer 58 falan olursam toplam 15- 16 kilo vermiş olurum. Benim ki de az değil sadece yol biraz daha yakın. Senin hedef neydi canım??

İnşallah. Ben de aynen öyleyim çok mutlu oluyorum. Eğer 58 falan olursam toplam 15- 16 kilo vermiş olurum. Benim ki de az değil sadece yol biraz daha yakın. Senin hedef neydi canım??
Ben 91.7 ciktim sabah ilk hedef 85 sonra 75 en son 65 1.70 boyum 63 65 kg tam yakisiyo bana evlenmeden onceki halim yani

Vay arkadass yaa su milletteki azime nasil imreniyorum nassil...allahimm bizede lutfen bizedee ver oyle azim...

Bende bu aksam kacirdim..profiterol yedim..migrostaa..pastaneler kadar yagli degil ama sekerli....bu arada kizlar nerelerdesinizzz huuuu...yesekte rejimi bozsakta kaybolmuyoruz.bu gun boyle oldu olsun afiyet olsun diyoruz..yarin tam gazz devam ediyoruz..birakmak yok yola devammm

Bende bu aksam kacirdim..profiterol yedim..migrostaa..pastaneler kadar yagli degil ama sekerli....bu arada kizlar nerelerdesinizzz huuuu...yesekte rejimi bozsakta kaybolmuyoruz.bu gun boyle oldu olsun afiyet olsun diyoruz..yarin tam gazz devam ediyoruz..birakmak yok yola devammm
Arada oluyo kaciriyoruz malesef ben de bu hafta tam yapamadim 91. 7 ye dusmustum iki gundur veremiom yedim cunku malesef .. ama pes etmiyoruz arada olcak boyle napalim

Arada oluyo kaciriyoruz malesef ben de bu hafta tam yapamadim 91. 7 ye dusmustum iki gundur veremiom yedim cunku malesef .. ama pes etmiyoruz arada olcak boyle napalim
Aynen canim..ne yazikki bazen istedigimiz gibi devam edemiyoruz ama vazgecmek yok.kaldigimiz yerden yola devamm

günaydın arkadaşlar. bende bugün aranıza katıldım. merak ettim ayın dördünde başlamışsınız. hiç tartıldınız mı kaç kilo verdiniz..

kızlar selam nasılsınız görüşmeyeli?ben iyice koptum geçtiğimiz hafta tatildeyim.üstüne çok kötü günler geçiriyorum..böyle nereye kadar gidecek hiç bilmiyorum.

kızlar selam nasılsınız görüşmeyeli?ben iyice koptum geçtiğimiz hafta tatildeyim.üstüne çok kötü günler geçiriyorum..böyle nereye kadar gidecek hiç bilmiyorum.
Ne guzell tatil yapmissinn.yaa canini sikan ne bilmiyorum ama sana sunu soyleyeyim kendini dusunerek karar ver.sen dgil lonlar dusunsun,herkes kendi hayatini yasiyoo veolan sana oluyo.kendini kndi menfaatn iisteklerine onclik ver.sahsenbenm artik oglumve ben birincionceligim.dahada olazsaaa akacak kan damardadurmazsss ne yapalim nasip de kabul et..

X