bende hamileyim

dreamli83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2009
18
0
40
merhabalar aranıza yeni katıldım ve bende 9 haftalık hamileyim ilk bebeğim olacağı için bi ağlamak geliyor içimden bir sevinmek karmakarışık ruh halim.Dilerim isteyen herkesin olur bebeği hepinize sevgilerhihoyyythihoyyythihoyyyt

canım gözün aydın hoş geldin aramıza
bu arada bende hamileyim benimde ilk bebeğim olacak allah izin verirse
hayırlısı olsun inş

merhabalar aranıza yeni katıldım ve bende 9 haftalık hamileyim ilk bebeğim olacağı için bi ağlamak geliyor içimden bir sevinmek karmakarışık ruh halim.Dilerim isteyen herkesin olur bebeği hepinize sevgilerhihoyyythihoyyythihoyyyt

Hoşgeldin canım bende senin yaşadıklarını yaşıyorum ara ara. bu değişen hormonlarımızdan kaynaklanıyor galiba .

Hoşgeldin canım bende senin yaşadıklarını yaşıyorum ara ara. bu değişen hormonlarımızdan kaynaklanıyor galiba .

merhabalar bende yeni üyeyim ben 5+6 haftalık hamileyim ik hamileliğim benimde böyle ağlamaklı hallerim var. biraz da endişeliyim ben yaklaşık onbeş gündür hergün kahverengi akıntım geliyor hatta ben hep adet olacağımı sandım ama bi hafta önce testte pozitif çıkınca hemen doktora gittim doktor düşük tehlikesi olabilir dedi hamilelik hormonu kan sayımı normal çıktı progestan diye bi ilaç verdi.yat dinlen dedi.yani kanama gibi değil bi iki damla ama endişeleniyorum tabiki iki gündür de sarımtırak sulu bi akıntıya dönüştü.haftaya kalp atışlarını duyana kadar endişem devam edicek sanırım.Allahım hepimizin yavrularına sağlık versin.benim durumumda olan var mı bana yardımcı olur musunuz morale çok ihtiyacım var.:gitme:

hoşgeldin a.s. benimde ilk bebeğim ,insan böle acayip bi duygu içinde oluyor,inşlh hayırlısı ile sağlıklı doğar...

X