Bende sıkıldım ama .....

meyus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2009
37
0
Merhabalar,
Yeni üye oldum ama epeydir forumları takip ediyorum. Derdim hepimizinki gibi... İlgisiz alakasız bir sevgili.... Günlerdir görüşmüyorduk.. O aramadı bende aramadım, İzmir-K.yakada patlama olunca merak ettim aradım. İyiyim seni sonra arayım dedi ve aramadı.
Bende bugün, senin bana ayıracak zamanın kalmamış ben çekiliyorum hoşcakal diye mesaj atıp bitirdim. 1 saat sonra, bende senin tavırlarından sıkıldım diye bir mesaj geldi. Tavırlarımı sen oluşturuyorsun ve artık benden de benim tavırlarımdan da kurtuldun yazdım. Benim senden kurtulmak gibi bir niyetim yok diye bir cevap geldi ve haliyle barıştık. Artık nasıl davranacağımı bilmiyorum. İstiyoki ben hep onun peşinden koşayım... Bu ilişki yürürmü sizce ? Bu arada biz yaklaşık 1,5 yıldır birlikteyiz...

Bunu sana demek istemem canım ama maalesef sonun sanırım bana benzeyecek. Aman ha tavrını koy. Sonra benim gibi çok üzülürsün

bence her böyle olayda ayrılıgı ne sürme...aramassa aramasın onu kendi haline bırak..o zaman o düşünecek neden dırdır yapmıyo..eskiden aramayınca o arardı flan diyicek.arayınca da sanki biraz once konusmussunuz gibi hiç bişey olmamış gibi davran..artık seni o merak etsin birazz..kaybetme korkusu oluşacak onda..o zaman düzelir iştee...

1,5 yldır ilk defa ayrılma noktasına geldik ve sanki ayrılığın olmayacağından o kadar emindiki, ikna edeceğinin farkındaydı galiba...

Merhabalar,
Yeni üye oldum ama epeydir forumları takip ediyorum. Derdim hepimizinki gibi... İlgisiz alakasız bir sevgili.... Günlerdir görüşmüyorduk.. O aramadı bende aramadım, İzmir-K.yakada patlama olunca merak ettim aradım. İyiyim seni sonra arayım dedi ve aramadı.
Bende bugün, senin bana ayıracak zamanın kalmamış ben çekiliyorum hoşcakal diye mesaj atıp bitirdim. 1 saat sonra, bende senin tavırlarından sıkıldım diye bir mesaj geldi. Tavırlarımı sen oluşturuyorsun ve artık benden de benim tavırlarımdan da kurtuldun yazdım. Benim senden kurtulmak gibi bir niyetim yok diye bir cevap geldi ve haliyle barıştık. Artık nasıl davranacağımı bilmiyorum. İstiyoki ben hep onun peşinden koşayım... Bu ilişki yürürmü sizce ? Bu arada biz yaklaşık 1,5 yıldır birlikteyiz...

slm arkadaşım bana sorarsan sen üzerine düşme artık yasakkelime ilişkilerde bence tam tersi olmalı çünkü erkekler genlerinden dolayımı bilmem ama ilgilendikçe daha fazlasını isterler kötükedihüso ama biz kadınlar mutlu oldukmu mutlu etmesinide biliriz çoğu erkek bunu düşünmez o ilişkimizin devamı için herşeyi yapıyo banada naz yapmak düşüyo diyip kenara çekilir :uhm: sen sakin kal ve bekle o ne zaman akkıllanıpta senin değerini bilip ilgi alaka gösterirse o zaman herşey normale döner :lepi: allahtan dilerim inşallah istediğin gibi mutlu huzurlu seni seven ve hak ettiğin ilgi alakayı gösteren bir ilişkin olur :Saruboceq::Saruboceq:

niye alttan aldin ki? tavrlarini degistirmeyi dusunene kadar gorsmeyelim deyip resti cekebilirdin bu durumda tavirlarini kabullenmek durumunda kaldin. istesdigi gibi davranir yani.

her seferinde alttan alma sonra hep senden bekliyo herşeyi onunda bişeyler yapması lazım. tek taraflı çaba ile olmaz biraz üstüne düşme bakalıma.s

Merhabalar,

hep onun peşinden koşarak kendinizi mutlu hissedecekseniz yürür tabi neden olmasın?onunda istediği sizin dediğiniz gibi bu değilmi?herşey o kadar açıkki sizin aranızda herhangi bir problem yok. çünkü yanıtı açık.buna uyup uymamak size kalmış.

Canim günlerdir konusmuyorduk dedin, bunun arkasinda yatan sebep neydi?
Günlerdir birbirinizi aramamaniz durduk yere mi oldu, tartisma felan mi yasadiniz?
Ona göre yorum yazacagim.

Keşke hiç aramasaydınız.
Ama endişe etmişsiniz onun için, aramışsınız, iyi, ama madem öyle keşke söylediğiniz şeyin arkasında dursaydınız.
Şimdi onun için bu yapılan sizin bir kaprisinizden öteye geçmeyecek onun kafasında ve tekrarlamakta da bir mahsur görmeyecek.
Zira nasılsa ikna ederim ben onu diye düşünecek.
Olan olmuş artık ama ilişkinizin sağlığı açısından bir daha yapamayacağınız bir şeyle çıkmayın karşısına.
Erkekler kolay alışır böyle şeylere.
Dilerim tekrarlanmaz.

Sen hiç arama, bakalım o seni aramadan ne kadar süre dayanacak. Bu süre çok uzun olursa o zaman ikna olma asla....

X