Benden başka yaşayan var mi

Fazladan atım vardı. Kalp kapakçığında çökme vardı. Ama herkeste olurmuş. Ben de bir gece korku ve uykusuzluk sonrası çarpıntı ve ağrı şeklinde etki etmeye başlamıştı. 20 yıl sadece böyle sorunlar yaşadım. Son gittiğim doktor aritmi var demişti. O an EKG cekilirsem düzensiz atimlar gözüküyordu ama çoğunda holterde cikmiyordu. Sonraki doktor uzun süreli holter vermişti onda çıkmıştı. Ama hepsi doktorların onemsemedigi ufak sorunlar. Fakat ataklar başladığında eskisinden bambaşka şekildeydi. Şimdi de çok çeşitli versiyonlarını yaşıyorum..bazen çok eminim mesela basit bir kol ağrısı. Ama ben ya kalptense diye endislenmeya başlıyorum. Yani bilincim ne olduğunu biliyor ama bilgidayarda arka planda program çalışır pcyi yavaşlatır ya benim aynı öyle oluyor. Ekran başka arka plan başka. Kapanmayan çok sekme var.
Çok gecmis olsun abla bana EKO cektiler kalple ilgili bir şeyim yoktur di mi ? Çok korkuyorum kalple ilgili bir şey çıkmasından. Ama voleybolla ilgileniyorum kalbimde bir sey olsaydi fiziksel aktivite yaparken de çıkardı diye düşünüyorum. Umarım psikolojiktir.

Çok gecmis olsun abla bana EKO cektiler kalple ilgili bir şeyim yoktur di mi ? Çok korkuyorum kalple ilgili bir şey çıkmasından. Ama voleybolla ilgileniyorum kalbimde bir sey olsaydi fiziksel aktivite yaparken de çıkardı diye düşünüyorum. Umarım psikolojiktir.
Östrojen kadını korurmus zaten kalpten. Hiç bir zaman garantisi yok tabiki ama sizinki anksiyete gibi geldi bana. Bence baştan destek almaya bakin. Panik atak gibi olduğunda çok daha kötü oluyor

X