korkuyorum

n1la0y

Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2023
159
45
merhaba ben 16 yaşındayım daha önce açtığım konularda da bı gece uykuya dalarken çarpıntı ile uyandigimi daha sonra bu carpintiya sol kol ağrısı eklendiğini ve benim kendimi her gün daha kotu hissettiğimi her zaman bir hastalığımın olduğunu düşündüğümü söylemiştim. Bu arada EKG ve eko çekildi sorun yok.
Yine geçen haftalarda ensede ağrı ve sislik değilde elimde dokununca hareket eden şeyler vardi. Ense ağrım geçti fakat onlar hala var. Geçen gün bir yerde karşıma beyin kanaması çıktı. Belirtilerine baktım bende olan şey sadece vücudun tek tarafının uyusmasi (sol tarafim) ve kulak çınlaması. Sizce bu kadar erken yaşta beyin kanamasi olur mu çok korkuyorum. İlk çarpıntım olduğunda deli gibi kalp krizinden nasıl korkuyosam şuan da beyin kanamasından aşırı derecede korkuyorum. Bikac gün sonrasına randevu aldım fakat yine de sormak istedim eğer konu hakkında bilgisi ya da bir fikri olan var mıdır.
Bunların hepsi psikolojik olabilir mi?
Sadece çok korkuyorum ve artık yaşamak çok zor geliyor bu korkularla
Bu arada ekleyeyim kalp krizinden korktuğum zamanlar da kol ağrım vardı fakat sonra bitti bu sıralar yine başladı

Son düzenleme:
Test sonucları normalse psikologa gidin bence. Yine de bütün testleri yaptırın eğer gercrkten bişey yoksa içiniz rahatlasın

X