Benden bıktınız ama akıl almam gerek

Herkese merhaba biliyorum buraya benzer tarz konu açıyorum ama başıma hep aynı tarzda olaylar geliyor akıl almam gerek siz yaşça büyüksünüz benden gelelim konuma bugün instagramda gezerken istek geldi baktım aynı şehirden birisi kabul ettim mesaj attı selam diye önce açmadım sonra yanlışlıkla açınca görüldü oldu ayıp olmasın diye selam mesajı geç gördüm kusura bakmayın yazdım önemli değil dedi sonra tanışmak istediğini söyledi bende güven problemim olduğunu önceki ilişkilerimde hiçte hoş olmayan şeyler yaşadığımı söyledim o da ben yalanı sevmem ciddi ilişki istiyorum sonu evlilik olan bir ilişki bende dedim ki umut vermek istemiyorum düşünmem için zaman ver eli yüzü düzgün bir çocuk 26 yaşındaymış ama ben evlilik düşünmüyorum ve hayır dersem kırılacak diye korkuyorum açık açık umut vermek istemediğimi dedim ben beklerim seni yazdı napacağım lütfen akıl verin kabul edeyim mi red mi edeyim?Gönlünden ne geçiyor derseniz bir tanış ne kaybedersin ki diyor.
Adam sizinle dalga geçiyor resmen, ilk mesajlarda ciddi düşünüyorum sonraki mesajda beklerim seni falan. Sg yazın onun dilinden bakın nasıl dokulecek

Herkese merhaba biliyorum buraya benzer tarz konu açıyorum ama başıma hep aynı tarzda olaylar geliyor akıl almam gerek siz yaşça büyüksünüz benden gelelim konuma bugün instagramda gezerken istek geldi baktım aynı şehirden birisi kabul ettim mesaj attı selam diye önce açmadım sonra yanlışlıkla açınca görüldü oldu ayıp olmasın diye selam mesajı geç gördüm kusura bakmayın yazdım önemli değil dedi sonra tanışmak istediğini söyledi bende güven problemim olduğunu önceki ilişkilerimde hiçte hoş olmayan şeyler yaşadığımı söyledim o da ben yalanı sevmem ciddi ilişki istiyorum sonu evlilik olan bir ilişki bende dedim ki umut vermek istemiyorum düşünmem için zaman ver eli yüzü düzgün bir çocuk 26 yaşındaymış ama ben evlilik düşünmüyorum ve hayır dersem kırılacak diye korkuyorum açık açık umut vermek istemediğimi dedim ben beklerim seni yazdı napacağım lütfen akıl verin kabul edeyim mi red mi edeyim?Gönlünden ne geçiyor derseniz bir tanış ne kaybedersin ki diyor.
İnternetten gördüğünüz biri bence bu kadar düşünmeyin kırılcak vs diye tanışmak istiyosanız tanışın akışına bırakın istemiyorsanız engelleyin gitsin 20 kişiyede yazmıştır aynı anda ne kırılması

Karşınızdaki bebek değil kocaman adam. Niye kırılır diye korkuyorsunuz? Kırılmasın diye evlenecek misiniz

Ayrıca daha ilk konuşmada "Ben beklerim seni" diyen adamı da ciddiye almayın bence..
Bu en kötü huyum işte valla şeye dönecek diye korkuyorum yaprak dökümündeki Ali Rıza bey ayıp olmasın diye evleniyordu ya

selam mesajı geç gördüm kusura bakmayın yazdım önemli değil dedi sonra tanışmak istediğini söyledi bende güven problemim olduğunu önceki ilişkilerimde hiçte hoş olmayan şeyler yaşadığımı söyledim o da ben yalanı sevmem ciddi ilişki istiyorum sonu evlilik olan bir ilişki bende dedim ki umut vermek istemiyorum düşünmem için zaman ver
Bu ne cringe bir diyalog yahu. İnternette önüne gelene yazan adama niye kusura bakmayın geç gördüm diyorsunuz ki? Merak etmeyin, o da o ara oturup beklememiştir zaten. Başkalarını stalklıyordur muhtemelen.

Bu yazdığın gerçek mi? Mesajı görüldü oldu yazmazsam ayıp olur mu diye gerçekten düşünmüş olamazsın. O adam senin gibi günde daha kaç kıza mesaj atıyordur tahmin bile edemezsin. Hiç sohbetin olmayan biriyle ilk mesajda ben ciddi ilişki düşünüyorum evlilik vs diye de konuşulmaz. Cevap vermeyi bırakmalısınız

Ayol tanımadığın adama ayıp olsa nolur olmasa nolur, adama geçmiş ilişkilerinden bahsetmişsiniz bir de
Adam ne diyecek ben yalanı severim aldatırım 3 kadınla aynı anda flört ederim mi.
Daha merhaba dediğiniz adamla ilişkiye şans vereyim diyorsunuz hırlı mı hırsız mı belli değil.
Allahtan güven probleminiz var olmasa bir de

Bu yazdığın gerçek mi? Mesajı görüldü oldu yazmazsam ayıp olur mu diye gerçekten düşünmüş olamazsın. O adam senin gibi günde daha kaç kıza mesaj atıyordur tahmin bile edemezsin. Hiç sohbetin olmayan biriyle ilk mesajda ben ciddi ilişki düşünüyorum evlilik vs diye de konuşulmaz. Cevap vermeyi bırakmalısınız
Valla öyle düşündüm tek onun için değil sen de mesaj atsan yanlışlıkla görüldü yapsam dönerim hemen

Engellememenizin nedeni kibar olmanız değil, onun tarafından beğenilmenin, kabul görmenin dayanılmaz hafifliğindendir.
Ne istediğinize karar verip ona göre hareket edin.
Alakası yok kimleri engelledim beğenilmenin hafifliği felan nasıl bir laf anlayamadım o engellediklerimin hepsi direkt cinsellik için yazanlardı bu kibarca yazdığı için kırarım diye korktum

X