Benden bıktınız ama akıl almam gerek

Kardeşim sen önce okulunu bitir atan. Ondan sonra ilişki düşün. O vakte kadar da ancak olgunlaşırsın. Bir insanın aklı fikri sürekli ilişkilerde olur mu ya. Şu seviyedeki bir insan da öğretmen ünvanını hak etmiyor değiş nicki.
Sanane bundan ayrıca bana emir veremezsin değiş demiş birde git sen değiş

Kardeşim sen önce okulunu bitir atan. Ondan sonra ilişki düşün. O vakte kadar da ancak olgunlaşırsın. Bir insanın aklı fikri sürekli ilişkilerde olur mu ya. Şu seviyedeki bir insan da öğretmen ünvanını hak etmiyor değiş nicki.
Adam insan evladı gibi yorum yapamıyorsan yapma

Sana fazla bile yorum yaptım. Haklıyım bunu da bal gibi biliyorsun. Git kendini geliştir biraz. Instadan mesaj geldi de cevap verdim de bıdı bıdı. Neyseki öğretmen değilsin. Olamazsında.
Ya defol ötede afkur kudur ağla zırlayarak günlüğüne yaz deli seni öğretmenim bal gibi de kudurrrrrr kudurgan ağlaaaaa ohhh zırla allahın varoşu zorla ağzımı terbiyemi bozdurdun

K
Herkese merhaba biliyorum buraya benzer tarz konu açıyorum ama başıma hep aynı tarzda olaylar geliyor akıl almam gerek siz yaşça büyüksünüz benden gelelim konuma bugün instagramda gezerken istek geldi baktım aynı şehirden birisi kabul ettim mesaj attı selam diye önce açmadım sonra yanlışlıkla açınca görüldü oldu ayıp olmasın diye selam mesajı geç gördüm kusura bakmayın yazdım önemli değil dedi sonra tanışmak istediğini söyledi bende güven problemim olduğunu önceki ilişkilerimde hiçte hoş olmayan şeyler yaşadığımı söyledim o da ben yalanı sevmem ciddi ilişki istiyorum sonu evlilik olan bir ilişki bende dedim ki umut vermek istemiyorum düşünmem için zaman ver eli yüzü düzgün bir çocuk 26 yaşındaymış ama ben evlilik düşünmüyorum ve hayır dersem kırılacak diye korkuyorum açık açık umut vermek istemediğimi dedim ben beklerim seni yazdı napacağım lütfen akıl verin kabul edeyim mi red mi edeyim?Gönlünden ne geçiyor derseniz bir tanış ne kaybedersin ki diyor.
Kırılmaz senden başka mesaj attıkları da vardır erkekler tek bir kişiye yazmıyor instadan genelde

Ya defol ötede afkur kudur ağla zırlayarak günlüğüne yaz deli seni öğretmenim bal gibi de kudurrrrrr kudurgan ağlaaaaa ohhh zırla allahın varoşu zorla ağzımı terbiyemi bozdurdun
Şu üsluba bak, yaptığın hareketlere bak. 15 yaşındaki ergen senden olgundur, ağzı derli topludur. Şu dediklerini ve konularını okurken senin yerine okuyanlar utanıyor. Öğretmen olsan ne olacak?

Kırılmasın diye mesaj yazan adamla neredeyse evlenecek kızın içinden ne çıktı böyle 😱

Ayıp olmasın diye günde 50 kişiye selam yazan adama cevap vermekten nerelere geldik. Bu ayıp olmadı mı şimdi müstakbel geleceğe ışıkla bakacak çocuklar yetiştirecek öğretmenim.

4 aydır kimseyi almadım hayatıma normal kendimi işime okuluma adamıştım ne bileyim kırılır diye düşündüm işte biri bana hayır dese ben çok kırılırım şahsen
Milletin öğretmenlere bakış açısını değiştirdi şu tarz konular; haksız da sayılmazlar.
Allah aşkına biraz mantıklı düşünün, yaşayın, konuşun.
Geç cevap verdiğin için özür dilemişsin, hemen güven problemlerini dökmüşsün, herifin sözlerine de basbayağı inanmışsın, bir de acaba kırar mıyım diye tasasına düşmüşsün, iyi misin?

Kırılır mı? Nne? Bu yeni nesil çok mu dizi film izliyor ya.. heyecan basıp her sinyale hayatınızın aşkı olacakmışçasına karşılık vermeniz sadece gülünç. Çünkü ben size diyeyim, o tip size attığı mesajı en iyi ihtimalle en az 10 kişiye daha atıyor kim düşer diye bekliyor. Sorun yok beklerim demiş ya, ha işte o bekleme esnasında da diğerleriyle takılacak (ağdaki balıklarla). Yani yıl olmuş kaç, geçen de böyle bir konu gördüm hala ve hala internetten hiç tanımadığı bir abazanın attığı "slm" mesajına anlam yükleyenler, tanışmayı düşünenler var. Yaşınız 10 değilse yapmayın ya.

X