Benden kaciyor mu?

Ruya1989

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2016
115
-20
34
Öncelikle Günaydin.

beni begenen bana asik olan bir erkek var askini itiraf ta etti ama ben zaman istedim düsünmek icin.
Yazin konuscaktik yüz yüze daha iyi diye aramizda mesafeler cok.
msj lasiyoduk aslinda olumlu da cvbim ama ne olduysa 2-3 gündür bi farkli geldi bana. önce izine tr ye yani nekadar tatilin filan diyodu 1 aysa iyi filan dün de dediki agustosda askere gidermis belki bu ne sacmalik ya 11. ayda da gidebilir fikrini degistide benden mi kaciyo anlamiyorum? neymis aradan cikartsin mis askerligi. yada annesi gil filan mi beni istemiyoda onun icin ogla git görmezsin konusmazsin da mi diyo?

Kafayi yicem ya önce ölüyo bitiyo askimdan simdi de böyle bi degisiklik. 2 hafta görcem sonra gitcek ozaman askere msj da ne oldugunu sordum bi sorun filan mi var diye yok dedi. ama pek inanasim gelmiyo. Hayir yani kararini duygularini düsüncesini degistiyse söylesin yeter zorla bisey yok. ben demedimki gecen tatili soruyodun simdi böyle askere gitcem diyosun.

Anlayan varsa bana da aciklasin lütfen.

tskler.

Yüzünü bile görmediğin çocuğun sana ölüp bittiğine nasıl inandın ki?

tmm ama sence neden böyle oldu? bi fikir bisey yaz lütfen cildircam. durduk yere insanlar neden 360 derece dönüyolar ya :KK43:((

X