Beni bilgilendirebilirmisiniz

ASGOK

MİNİK BİR MUCİZE
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2010
228
2
yaklaşık 7 aydır evliyim ve son 3 aydır bebk istiyoruz. bu konuda bir sonuca varamadık hala bir problem olduğunuz düşünmek için sizce erken mi.

her ay gebe kalma ihtimalin %20 civarı 1 yıla kadar olmazsa endişelen. ama sen yinede bir kadın doğumcuya git hormanlarına umartılıklarına baktır için rahat etsin. kafanada takma..

3 ay bence çok erken ama dr gitmek istiyorsan reglinin 3.günü kan verip hormonlarına baktırabilirsin zaten dr ilk istediği hormon testi

ben kadın doğumcuya gittim herşey normaldi yalnız mantar durumu vardı onun içinde tedavi oldum ve problem ortadan kalktı. BU 4. AYIMIZ 3 AYDIR OLMAYINCA AÇIKÇASI HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRADIM VE BU KONUYU ERTELEME KARARI ALDIM.

canım bence de endişe etmen için çok erken ama sen yine de vakit kaybetme. beni doktorlar aylarca bişeyin yok, her şey normal diye oyaladılar. görünürde bir problem yok ama çocuğum olmuyor. Allahtan şimdi adam gibi bir doktor buldum da klomenle tedaviye başladık. en azından bir şeyler yapmak içimi rahatlatıyor. bence sen de doktorlarını sıkıştır, üstüne git. benim gibi başlarından savmalarına izin verme.

ben kadın doğumcuya gittim herşey normaldi yalnız mantar durumu vardı onun içinde tedavi oldum ve problem ortadan kalktı. BU 4. AYIMIZ 3 AYDIR OLMAYINCA AÇIKÇASI HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRADIM VE BU KONUYU ERTELEME KARARI ALDIM.

canım hiç erteleme bizim de sorunumuz yoktu 8.ayımda hamile kaldım
istersen yumurta takibi yaptırabilirsin yada yumurtlama testi alabilirsin
hemen pes etme bide kafana çok takma stres çok etkiliyor

canım 3 ay çok erken doktora gitsen bile çok dikkate almıyor bu ne acele falan diyor..1 yılı geçince ki inşallah geçmez de doktora bu yüzden gitmezsin..git..ama dediğim gibi zaten gitmişin..bir de gün aşırı çalışmak gerekiyor heralde cnm-tatlicadiarzu- bir de ilişkiden sonra 2-3 saat sırtüstü yatıp kalçanın altına yastık koy..çünkü bir spermin yumurtaya ulaşıp onu döllemesi 2 saat sürüyormuş bilginize..

haa birşey daha paylaşmak istiyorum..çocuk çalışmalarında ilişkiye gün aşırı girmek daha iyiymiş..hergün olunca erkeğin sperm kalitesi ya da sayısı düşebiliyormuş..amaan araştıra araştıra uzman olmuşum da haberim yokmuşsempatiksalakcinni bu da bilginize ....

Bunu bılmıyorsum ben hemen kaldkıyordum. Yardımınız ıÇın teŞekkÜr ederım. Bırde ben Çok sıcak suyla yıkanıyorum buda etken olabılırmı?

evet adet bittikten sonra gün aşırı ilişki olmalı spermler kendisini yeniliyor

Bunu bİlmİyorsum ben hemen kaldkıyordum. Yardımınız İÇİn teŞekkÜr ederİm. Bİrde ben Çok sıcak suyla yıkanıyorum buda etken olabİlİrmİ?

çok sıcak suyla yıkanma spermleri öldürürsün
ilşki esnasında da kalçanın altına yastık koyabilirsin en az 1 saat bacaklarını kırarak yat

Bunu bİlmİyorsum ben hemen kaldkıyordum. Yardımınız İÇİn teŞekkÜr ederİm. Bİrde ben Çok sıcak suyla yıkanıyorum buda etken olabİlİrmİ?

sen çok sıcak suyla yıkanma yine de canım yaa.. bilmiyorum ama etkisi olur diye düşünüyorum.

evet cnm çok sıcak su da iyi değil spermleri öldürüyor ılık su olmalı zaten 3 saat falan yatarsan bel altına yastık koyup sperm yumurtaya ulaşır..ben de hemen kalkıp banyo yapardım 4-5 ay hamile kalamadım..bunu bir arkadaşım söyledi uyguladığım ay hamile kaldım..sende yada eşinde bir problem yoksa Allahın izniyle zaten olur..

bozo85 canım yeniden hamile olmana çok sevindim. Allah bebeğini sana bağışlasın. İnan düşük yaptığında ben de oturup ağlamıştım. Ben de düşük yaptığım için aynı durumda olanları duyunca çok üzülüyorum. Ama ne güzel hemen yeniden hamile kaldın. Ben 8 aydır bekliyorum darısı başıma inşallah. olumunekankayizsmile

bozo85 canım yeniden hamile olmana çok sevindim. Allah bebeğini sana bağışlasın. İnan düşük yaptığında ben de oturup ağlamıştım. Ben de düşük yaptığım için aynı durumda olanları duyunca çok üzülüyorum. Ama ne güzel hemen yeniden hamile kaldın. Ben 8 aydır bekliyorum darısı başıma inşallah. olumunekankayizsmile

teşekkür ederim
inşllh sen de en yakın zamanda hamille kalırsın isteyen herkes :Saruboceq:

X