Beni bir heyecan sardı

Çok sevindim karamella, güzel geçer inşallah. Ofis stili bir şeyler giyip gitmek iyi olur, çok klasik giyinmek yerine hem şık hem basic olabilirsin. Mom jean bence de rahat kaçar ama arkadaşların dediği gibi şık bir ayakkabı ve çanta ile ortama uyum sağlayabilir. Yine de kumaş pantolon daha risksiz bir tercih olur bence.
Üzerine gömlek ya da şifon bluz iyi fikir.
Blazer da çok güzel olur.
Atanma konusunda gerçek düşüncen ne ise onu söylemen taraftarıyım, gerçek olmayan bir cevap o durumda kendisini çok belli edebilir. Güvenilir bir imaj oluşturman iyi olur.

Senim adına sevindim. Mülakâtı yapan kişi eğer üst yetkili falansa beş yıl sonra sorusuna "Sizin yerinizde görmek isterim" cevabını verebilirsin bence tabi .

Keşke yüzünüzü kapatarak fotoğraf atsaydınız bence herkes seçebilirdi.
ama bence mom jean giyinme.
bahsettiğin beyaz jean-bluz-blazer güzelgibi geldi bana
Hayırlı olsun şimdiden inşaallah her şey yolunda gider.

Senim adına sevindim. Mülakâtı yapan kişi eğer üst yetkili falansa beş yıl sonra sorusuna "Sizin yerinizde görmek isterim" cevabını verebilirsin bence tabi .
Öğrenci sayimizdaki artıştan dolayı kendimi 2.müdür olarak görüyorum desem garip olur mu ?

Sonunda is buldum %90 olacak gibi. Aileme resti cektim biletimi aldım yarin gidip sözlesme imzalayacağım. Fakat ben ne giyeceğim diye dert oldu. Bana en cok yakisani mi giysem ( bluz frapan okulun sosyopolitik yapisini bilmedigim icin risk alma konusunda kararsizim ), şık sifon bluz ve blazer mi giysem diyorum.ama o da zaten zayifim iyice zayıf gösteriyor. Mom jean gömlek fular mı giysem diyorum cok mu rahat imajı verir. Bir tane de her yere uyacak kombinim var ama bluzum birazcik tiftiklenmiş :KK43: Bir de ya saçmalarsam diyorum, ihtiyaclari var ama ua vazgeçerlerse. Bir de Allah askina şu soruya cevap bulmam lazim 5 yil sonra kendinizi nerede görüyorsunuz ? Öğretmenim en fazla nerede görebilirim ya atanmisimdir ya calisiyorumdur. Ama illa soracaklar. Atanmayı düşünüyor musunuz ? Evet desem bahsne bulabilirler, hayır desem hic mi düsünmüyorsunuz derler.
Ayyy çok sevindim canım inşallah çok güzel geçer senin için..kendin nasıl giyinmek istiyorsan öyle giyin çünkü içinde sen rahat hissediceksin kendini..

Benim en rajat,özgüvenli siz olarak hissettigim kıyafet dekolteli vs.. değil ama tek kollu. Simdi okulda calisan profilini bilmiyorum sıkıntı ciksrtilabilir mi

Görüşmeye gidiyorsunuz o yüzden klasik giyinin, ciddiye aldığınızı görsünler ilk imaj her şeydir 👊 İlk gün gözlemini yapıp sonra ortama göre kendin gibi ol 🍀Bol şanslar

Blazer ceket ıcıne duz renk ütülü tshirt alta kot ve topuklu olabılır ama kot yerıne kumas daha hos olur 😄

X