Beni kullanmaya çalışan arkadaş

Benim isyerimde vardı devamlı akil veren laf sokan biri cok ugrastım huyudur dedim kabulleneyim dedim ama ııhhh olmadı biriktim ve patladım.çekemem ben.beni huzursuz eden kötü hissettiren insanlarla yapamam ben.mesafeyi ayarlamak lazım

Bende keşke hamileyken hiç barışmasaydım diyorum. Ben şaka kaldırabilen bir insanım İnanın ama aynı şeyleri sürekli söylüyor sürekli çingen gibisin küpelere bak camış gibisin falan laf sokuyor gülerek bir kere söylese gülerim aynen falan derim ama sürekli söylüyor.
Birde kafama takmam saçma biliyorum ama dostum bildim ben onu 9 yaşından beri yanımdaydı çok değişti çok koydu bana yaptıkları neden böyle dostluğumuzu mahvetti anlamıyorum
Kıskanıyor da olabilir

Benim isyerimde vardı devamlı akil veren laf sokan biri cok ugrastım huyudur dedim kabulleneyim dedim ama ııhhh olmadı biriktim ve patladım.çekemem ben.beni huzursuz eden kötü hissettiren insanlarla yapamam ben.mesafeyi ayarlamak lazım
Ben bilmiş insanlara tahammül edemiyorum senden akıl isteyen yok derdi neyse

Kıskanıyor da olabilir
Sanmıyorum kıskandığını ama ben evlendiğimden beri diyip duruyor aramızda en son evlenecek insan sendin ben senden önce evlenirim sandım,evde kaldım evlenip çocuk doğurucam 2.yi senden önce yapıcam diyip duruyordu kıskançlık mı hırs mı bilemedim

Sanmıyorum kıskandığını ama ben evlendiğimden beri diyip duruyor aramızda en son evlenecek insan sendin ben senden önce evlenirim sandım,evde kaldım evlenip çocuk doğurucam 2.yi senden önce yapıcam diyip duruyordu kıskançlık mı hırs mı bilemedim
Kıskançlıgın dibi :KK57:

Kıskançlıgın dibi :KK57:
Çok hırslı olduğunu da düşünüyorum, ben kızım olduğundan hiç rahatsız olmadım evlat kız erkek fark etmez benim için, o bana diyip duruyordu ben erkek doğururum senin kızını alırım, yok senin 2. De kız olur kesin gibi laflar falan. Ben 3 tanede olsa kız olsun hiç fark etmez diyordum :)

E daha ne olsun belli işte

swn ilişkini kesmediğin sürece tekraarlanıp duracak .kander gibi.cünkü karakterler değismez . senin o arkadasından benimde vardı lisede kimle arkadas olmaya kalksam yakın yıkardı ortalıgı küserdi hep ben ilk barısırdım ünide aynı sehir fafklı ünifeydik . dogal olark hep beraber degildik beni hep kıskandırmaya calısırdı arkadas cevresiyle ama ben takmazdım takmadıkca hırslandı haset etti. baktım benim mutsuzlugum onu mutlu ediyor. yada mutlu oldugum zamanlar laf vuruyor düsman gibi. kopardım attım 12 yıllık arkadaslıgı doslugu cokda iyi olmus diyorum cok huzurluyum

swn ilişkini kesmediğin sürece tekraarlanıp duracak .kander gibi.cünkü karakterler değismez . senin o arkadasından benimde vardı lisede kimle arkadas olmaya kalksam yakın yıkardı ortalıgı küserdi hep ben ilk barısırdım ünide aynı sehir fafklı ünifeydik . dogal olark hep beraber degildik beni hep kıskandırmaya calısırdı arkadas cevresiyle ama ben takmazdım takmadıkca hırslandı haset etti. baktım benim mutsuzlugum onu mutlu ediyor. yada mutlu oldugum zamanlar laf vuruyor düsman gibi. kopardım attım 12 yıllık arkadaslıgı doslugu cokda iyi olmus diyorum cok huzurluyum
Allahım ne insanlar var ya başkalarının mutsuzluğundan nasıl mutlu olabiliyorlar ?
Birde lafta beni çok sever kardeşi gibi görür ! Gerçi o kendi ablasını bile sevmiyor beni mi sevmesini bekleyecektim. Bencil düşüncesiz insanları çıkardım hayatımdan küçük bebeğim var bana anlayışlı insan gerek!

X