Beni neler bekliyor ? Cok korkuyorum

pembe bocek

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2023
125
52
Herkese merhaba hanımlar, yaklaşık 1 , 1 buçuk ay önce ilk kanda pozitif görünce actim bu hesabı yaşadıklarımı, merak ettiklerimi, endiselerimi, sevinçlerimi paylaşıp bilgi almak ve tecrübelerimi paylaşmak için. 18 kasımdan bu güne kadar doktorumun önerdiği günlerde bhcg baktırdım ilk kan sonucum adetten 1 yada 2 gün önce 11.4 du sonra iki katı şeklinde artmaya devam etti 50 250 620, 1009 olarak devam etti ,hatta doktorum gayet iyi beklenen artış oluyor sağlıklı gebelik dedi ,tanj kese için 1 hafta daha bekleriz dedi ,bugün (5+6) verdiğim kan değeri 1009 dan 460 a düştüğünü gördüm ve ben şok tabi ben ve eşim. 1000 lerden sonra çok beklemiyorduk bu düşmeyi tabi çok üzüldük çok ağladım vs... doktorum iki gün sonra tekrar kan vermemi istedi yani perşembe ve cuma günüde gel dedi . Durum bu yani kafamda deli sorular o kadar korkuyorum ki kimyasal mi dış gebelik mi ? İlk kez böyle bir şey yaşıyorum Rabbım beterinden korusun . Bu arada arkadaşlar doktorum ilk yükselmede bana duphaston verdi düşük olmasın tutunsun diye ve bugün bana cumaya kadar ilaca devam dedi neden devam o şokla soramadım o ilacı içtiğim sürece regli olup atamam ki ,dış gebelikte daha mı zor kafam çok karışık sormak istediğim o kadar şey varken hepsi karıştı uçtu resmen , buna benzer durum yaşayan varsa paylaşabilirmi tecrübelerini 🙏şimdiden teşekkür ederim

kese gözüktümü peki
Dün telefonda durum bildirdim kadın doğum uzamanima , perşembe tekrar kan ver dedi cuma da gel dedi ve Protestana devam dedi cumaya kadar ,amaç ne neye bakacak neyi bekliyor hiç bir fikrim yok heralde cuma bakacak kese vs varmi diye acaba

Dün telefonda durum bildirdim kadın doğum uzamanima , perşembe tekrar kan ver dedi cuma da gel dedi ve Protestana devam dedi cumaya kadar ,amaç ne neye bakacak neyi bekliyor hiç bir fikrim yok heralde cuma bakacak kese vs varmi diye acaba
Anladım kuzum bir bildiği vardır heralde

X